Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śląski WYPAD NARCIARSKI 22.01 (Piątek)


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chętny ?

Jak za starych czasów - wyjazd z rana, tam śmiganko, przerwa na browca, śmiganko, przerwa na jedzonko, śmiganko i.t.p.

Wyjazd w piątek z rana - godz. do ustalenia

Miesjce do ustalenia ale myślę Soszów lub Istebna (zależne od warunków)

jeszcze w piątek byli chętni ja + Pucek , Majki , Mario

może uda się zebrać z 2 auta ludzi - kto ma jaj i się pisze ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pojade to niezależnie swoim autem na karnet poranny 8 do 12 max 13 ze względu na nocki tak jak gadaliśmy na spocie.

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dam znać jak załatwię na 100% urlop. Tylko ze mna chce Ewcia też jechać jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dam znać jak załatwię na 100% urlop. Tylko ze mna chce Ewcia też jechać jak coś

Ewa to nie problem, ważne żebyś urlop miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polece chyba prosto z nocki także o 8 będę przebrany... zrobie pare zjadów na rozgrzewke wy dojedziecie machne pifko na wasz przyjazd potem pośmigam do tej 12 i do dom spać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polece chyba prosto z nocki także o 8 będę przebrany... zrobie pare zjadów na rozgrzewke wy dojedziecie machne pifko na wasz przyjazd potem pośmigam do tej 12 i do dom spać...

W sumie u mnie sytuacja może wyglądać podobnie bo z Pawłowic nie będę się musiał wracać do domu, żeby za godzinę znowu jechać w tym samym kierunku, a jak wyjdę z roboty przed 7 to akurat dojadę i spróbuje raz zjechać po takiej przerwie żeby nie było potem śmiechu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polece chyba prosto z nocki także o 8 będę przebrany... zrobie pare zjadów na rozgrzewke wy dojedziecie machne pifko na wasz przyjazd potem pośmigam do tej 12 i do dom spać...

W sumie u mnie sytuacja może wyglądać podobnie bo z Pawłowic nie będę się musiał wracać do domu, żeby za godzinę znowu jechać w tym samym kierunku, a jak wyjdę z roboty przed 7 to akurat dojadę i spróbuje raz zjechać po takiej przerwie żeby nie było potem śmiechu :grin:

To jest akurat idealnie po nocce bo wyciąg czynny od 8... szkoda czasu na wracanie do domu... ja robie tak samo i dojade tam na spokojnie bez pośpiechu... bede przed ósmą wypije kawe zjem coś na śniegu i od 8 jazda i potem ok 12 czy tam 13 się będę zbierał... i sw kimono i moge iść znowu na nocke

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dam znać jak załatwię na 100% urlop. Tylko ze mna chce Ewcia też jechać jak coś

Ewa to nie problem, ważne żebyś urlop miał :)

Jutro idę do szefowej i będę próbował załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dam znać jak załatwię na 100% urlop. Tylko ze mna chce Ewcia też jechać jak coś

Ewa to nie problem, ważne żebyś urlop miał :)

Jutro idę do szefowej i będę próbował załatwić

Ja nawet nie ide po urlop bo w lutym biore wolne na wyjazd w góry na ferie więc i tak mam fuksa że mam nocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję swoją obecność. :naughty:

Może pomyślcie o Czantorii. Trasa czerwona rusza jutro i jest sporo dłuższa niż Soszów czy Istebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Majki my też wyjazd o 7.00 :decayed:

Chyba że jak Ty chcesz jechac później to może ja z Mario sie zabiorę a z tobą wrócę

Akjam, Afroo :thumbup1:


Melduję swoją obecność. :naughty:

Może pomyślcie o Czantorii. Trasa czerwona rusza jutro i jest sporo dłuższa niż Soszów czy Istebna.

mnie trochę ta trasa wnerwia - wąska strasznie jak tam ostatnio byłem i było dużo ludzi to zamiast pośmigać jechałem i patrzyłem żeby do kogoś nie wjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie znów wnerwiają krótkie trasy gdzie dłużej siedzę na wyciągu niż jadę w dół. ; )

Tak czy inaczej co ustalicie to będzie. Jeszcze nie śmigałem w tym sezonie więc na samą myśl przebieram nogami. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ok 20 przed pracą wpadne na kebaba... Ale wizyte pod forum już pomine na poczet spania... To będzie hardkorowy dzień bo ja ogólnie po nockach ledwo żyje

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie znów wnerwiają krótkie trasy gdzie dłużej siedzę na wyciągu niż jadę w dół. ; )

Tak czy inaczej co ustalicie to będzie. Jeszcze nie śmigałem w tym sezonie więc na samą myśl przebieram nogami. :decayed:

Czyli w sumie wszystkie trasy w polsce się do tego zaliczają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna prawda. ; ) Sęk by trasa była dłuższa od wyciągu. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ok 20 przed pracą wpadne na kebaba... Ale wizyte pod forum już pomine na poczet spania... To będzie hardkorowy dzień bo ja ogólnie po nockach ledwo żyje

Naciapane z Z2

Nie panikuj, mam tak samo a na dodatek 3 sezony nie jeździłem, ja już dzisiaj zaliczam pierwszą nocke więc będzie ciężko.

Widzisz Miron jakie zainteresowanie, a założę się że jeszcze ktoś się skusi i będzie fajny wypad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad tym soszowem bo tam dalej lipa i czynne dwie najgorsze trasy tylko... więc ja bym obstawiał Istebne lub Poniwiec...Poniwiec fajna górka i blisko wiślanki...

http://poniwiec.pl/kamery-online

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...