Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śląski WYPAD NARCIARSKI 22.01 (Piątek)


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Może dam radę, ale to zależy gdzie pojedziecie, jeżeli Istebna to odpuszczam

Zastanówcie się czy nie jechać tutaj :

http://www.czarnygron.pl/kamery-online

Na plus w porównianiu do Soszowa:

1. są dwie kanapy

2. trasy lepiej przygotowane

:)

Minus taki, że z parkingu pod wyciąg podwożą busy, ale jest to do przeżycia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dam radę, ale to zależy gdzie pojedziecie, jeżeli Istebna to odpuszczam

Zastanówcie się czy nie jechać tutaj :

http://www.czarnygron.pl/kamery-online

Na plus w porównianiu do Soszowa:

1. są dwie kanapy

2. trasy lepiej przygotowane

:)

Minus taki, że z parkingu pod wyciąg podwożą busy, ale jest to do przeżycia :)

I tam jest najdalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj, że kilka km robi dla Ciebie różnicę, bo ja wolę ciut dołożyć, ale za to coś pojeździć

A nie czarujmy, taka Istebna, to jest dobra na sanki, albo dla początkujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj, że kilka km robi dla Ciebie różnicę, bo ja wolę ciut dołożyć, ale za to coś pojeździć

A nie czarujmy, taka Istebna, to jest dobra na sanki, albo dla początkujących :)

Jak sobie załatwie urlop na piatek to moge jechać nawet na ten czarny groń ale jak będę jechał między nockami to w 50 min bedę na Poniwcu i też pośmigam bo górka dużo bardziej stroma niż Istebna. Myśle że sytuacja się wyjaśni w czwartek na kamerkach bo teraz w tygodniu wszędzie pustki

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki bo nie pamiętam, na soszowie jest jakaś łatwa lekka trasa dla takich początkujących?
Bo jak nie ma to po co mam brać Ewcię.
A mi tam obojętnie gdzie ale jeszcze nie mam urlopu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu mają otworzyć na Soszowie łagodną dwójkę. Póki co jest tylko czerwona jedynka i tam przy ścisku i muldach początkujący się może zrazić do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki bo nie pamiętam, na soszowie jest jakaś łatwa lekka trasa dla takich początkujących?

Bo jak nie ma to po co mam brać Ewcię.

A mi tam obojętnie gdzie ale jeszcze nie mam urlopu :kwasny:

Soszów dziś ma jedną trase tą przy samym wyciągu... najbardziej stroma i najmniej ciekawa....

Na Poniwcu dalej pusto pare osób a jest godź prawie 12....

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj, że kilka km robi dla Ciebie różnicę, bo ja wolę ciut dołożyć, ale za to coś pojeździć

A nie czarujmy, taka Istebna, to jest dobra na sanki, albo dla początkujących :)

Jak sobie załatwie urlop na piatek to moge jechać nawet na ten czarny groń ale jak będę jechał między nockami to w 50 min bedę na Poniwcu i też pośmigam bo górka dużo bardziej stroma niż Istebna. Myśle że sytuacja się wyjaśni w czwartek na kamerkach bo teraz w tygodniu wszędzie pustki

Ja bym tam pojechał ale nie za pierwszym wypadem bo niż tam dojadę to zasnę za kierownicą po całym tygodniu nocek, a mam tam 1.5h jazdy

Ogarnijmy najpierw wyjazd na jakiś Soszów/Istebną/stożek czy coś tam innego, a potem będziemy kombinować nad czymś innym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byliscie na cienkowie ? Moze tam bo soszow mi mało odpowiada jak mam z Ewa jechac :( no chyba ze sie pokłóce przed weekendem i sam pojade to wtedy mi obojetnie.

www.cienkownarty.pl/zima

Edytowane przez MAJKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze sie pokłóce przed weekendem i sam pojade to wtedy mi obojetnie

:lol:

PS. Na mnie nie patrzcie, bo raczej w piątek wolnego nie pochytam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byliscie na cienkowie ? Moze tam bo soszow mi mało odpowiada jak mam z Ewa jechac :( no chyba ze sie pokłóce przed weekendem i sam pojade to wtedy mi obojetnie.

www.cienkownarty.pl/zima

Z Ewą masz najlpiej istebne... Co do soszowa to przy tej trasie co jest teraz zapomnij

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byliscie na cienkowie ? Moze tam bo soszow mi mało odpowiada jak mam z Ewa jechac :( no chyba ze sie pokłóce przed weekendem i sam pojade to wtedy mi obojetnie.

www.cienkownarty.pl/zima

Byłem na cienkowie 2 lata temu, po jednym zjeździe z kumplem się zebraliśmy i pojechaliśmy na Soszów, tam było dosłownie cienko :decayed:

Majki, znowu nie mów że Ewka tak słabo jeździ...

Moja propozycja jest taka, pojechać ten pierwszy raz do Istebnej, najeździć się ile wlezie a za drugim razem kombinować z innym miejscem, tym bardziej że do końca tygodnia ma być mróz i śnieg więc warunki będą dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o miejscu się pomyśli i zadecyduje w czwartek - niech każdy napisze propozycje a ostatecznie wspólnie :decayed: zadecydujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pany. tak omijając troszkę temat jeśli znacie kogoś kto potrzebuje sprzęt mam do sprzedania komplet (narty, kijki, buty, spodnie). jeśli ktoś coś zapraszam pokarzę foty i dogadamy się co do ceny. sprzedaje po zeszłorocznym wypadku bo muszę odstawić narciarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nauki dobra też jest Nowa Osada ale i tak zostaję przy propozycji Czantorii. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co - jedziemy czy nie jedziemy - bo muszę dzisiaj brać wolne na piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade ale jeszcze nie wiem czy sam czy z Ewą....
Ja wolę sam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co - jedziemy czy nie jedziemy - bo muszę dzisiaj brać wolne na piątek

Co to za pytanie, JEDZIEMY :)

Ja jade ale jeszcze nie wiem czy sam czy z Ewą....

Ja wolę sam hehe

Gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedziemy jedziemy... Póki co wolne i nie sądzę żeby się coś zmieniło. Z kim się mogę zabrać? :naughty: Jak to działamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...