Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śląski WYPAD NARCIARSKI 22.01 (Piątek)


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu kto jedzie? Wtorek?

ja bym się wybrał może w któryś dzień: wtorek/środa/czw tylko nie wiem czy od rana, czy na wieczorny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wieczorny nie dam rady bo pracuje 18:00-02:00, jedyna opcja to poranny do 14 max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam drugie zmiany... Więc punkt 8 na wyciągu przebrany z deską pod pachą....karnet na 4 godziny w trybie " nie ma czasu"... I po takich 4h np na soszowie prosto do pracy na 14... bez gonitwy a na pewno zmachany i nalatany jak pies.... Więc pisze się na soszów... 8 do 12 obojętnie jaki dzień.... Wyjezdzam z knurowa 6.30.... Dyscyplina musi być i wszystko według planu... I będzie lepszy fun niż po nocce... Niestety ale na urlop nie mam szans... Z powodu wyjazdu na ferie więc to jedyna opcja na ten tydzień..

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ustaliliśmy że drugi raz wybieramy się na Soszów, jest znacznie bliżej i lepszy dojazd więc teraz tylko ogarniać urlopy bo mi pasuje cały tydzień :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też... Obojętnie jaki dzień... Dostosuje się.. Akjam jak tam twój grafik kiedy masz wolne w tym tygodniu?

Stasiu wal konkretnie dzień kiedy ci pasuje...ale staraj się obstawić poranny czyli otwieramy wyciąg... Ludzi zero i sztruks na trasie.... Miron się dostosuje i będzie ogień...

Majki???

Może jeszcze ktoś....???

Ja mam dodatkowo wstępnie chętnego kuZyna... Też robi na 14 blisko mojej firmy więc.... Wszystko po drodze i wspólna motywacja do dyacypliny czasowej....

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak mówiłem: pasi mi wszystko poza środą :kox:


Soszów o tak! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jedziecie od rana, to ja odpadam, końcówka miesiąca i fciul roboty. Może uda mi się wyskoczyć na wieczorny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to d*pa... ja zobacze co jak mi się poukłada to jak pojade sam z kuzynem to skocze na poniwiec...

Naciapane z Z2

Widząc pogode dziś z rana... Tak czy siak uderzam ok srody może wtorku na soszów 8 do 12 i prosto do pracy na 14

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...