Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. no po godce słysza żeś je nosz synek. ałto mosz piykne ale pomysł na tego konia w paski to mosz co najmnij łoryginalny obyś tym kilometry czaskoł a pysk niech Ci sie cołki czas uśmiycho
  2. qwa może to potwór ni ma, ale matiza jeszcze poradzi na drodze objechać :grin::grin::grin::grin: :polew::polew::polew::polew::polew:
  3. ładnie to wszystko wygląda
  4. Gibons wiem że ożyje ale póki co jestem trochę spłukany . ale będziemy w kontakcie
  5. niestety temat chipa musi poczekać do przyszłego roku. muszę miec trochę grosza w zapasie na ewentualne problemy ze sprzęgłem a po drugie kusi trochę mocniejsze dłubnięcie. jak wyszło u Ciebie?
  6. No patrz a takie znajome sie wydawało. Za dużo nowych osób jak na jeden raz i nie ogarnąłem tego
  7. O 17:30 czarny avant B6 SGL**** na A1 na wysokości Zabrza w kierunku Gliwic. Pomrugane i pozdrowiwnie było. Myślałem ze zjedziesz za mna na postój.
  8. Gratulacje i bezawaryjności
  9. mnie chodziło o moją zanim wpadłem w szał modzenia a swoja droga to dobre ..... ile znajdziesz różnic :grin::grin:
  10. moja i Bumiera A4reczka. prawie identyczne auta różniące się dosłownie dwoma szczegółami (kolor szwu na siedzeniach i ciemnymi szybami) poza tym identyczne
  11. ja też chciałem na powitalnym mieć ustawione S-line i mimo ustawienia nie wyświetlało go. dlatego mam ustawione S4 Mario ja chcialem tylko S-Line innego nawet nie dawalismy to nie wiem czy inne by sie zalaczylo ale trudno nie wiem od czego to jest zalezne , tak samo jak sie dowiedzialem teraz ze MMI 3G LOW nie ma opcji odtwarzania filmów itp masssakra trzeba miec 3g highh kuuurde . pewnie S4 i RS4 będziesz umiał ustawić mam takie samo MMI jak Ty i jakoś mi to nie przeszkadza. auto ma cieszyć z jeżdżenia ..... jakoś specjalnie mnie nie boli że nie mogę odtwarzać filmów czy nie mam tv. ale pewnie gdybym miał to bym inaczej gadał. przerobiłem to już nie jednokrotnie i jest wiele rzeczy które oko cieszą a tak naprawdę bez nich też by auto jeździło bo się z nich praktycznie nie korzysta
  12. ja też chciałem na powitalnym mieć ustawione S-line i mimo ustawienia nie wyświetlało go. dlatego mam ustawione S4
  13. Ty się śmiej, ale jak młoda powiedziała że do szkoły nie pójdzie jak tatuś nie zawiezie to kto pierwszy lacze zakładał :brawo::brawo::brawo: i wszystko w tym temacie ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- a dziś wpadły takie małe schowki pod siedzenia jak leżą zamontowane pokarzę jak skompletuje cały pakiet schowek ---------- Post dopisany 22-06-2014 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 23:39 ---------- żeby nie było że się nic nie dzieje :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: na szczęście tylko tyle bo dał mi ten niższy pułap. no i było hamowanie bo zaniepokoiła mnie taksówka na awaryjnych gdyby nie to byłoby znacznie więcej. krótkie pouczenie, rozmowa i informacja gdzie krąży nieoznakowana insignia by nie zapłacić drugi raz ale co było zabawne obszedł auto poświecił po kołach i podchodząc z policjantem do radiowozu jeden do drugiego mówi " S4 " :grin::grin::grin::grin::grin: a pod maską 120KM i klekot :grin::grin::grin::grin:
  14. gratulacje pięknej furki. bezawaryjności i oby dawała jak najwięcej radości z jazdy
  15. tak jasne już ja znam te Twoje przypadki jakby policja w naszym pięknym kraju była tak dobra w śledzeniu jak Ty to słynny już "Boguś" jest dawno złapany :decayed::decayed: mój pupil to suczka Bona i hmmmm dobrze to stwierdziłeś niby ona ma być szkolona ale czasem to ja się dowiaduje czegoś ciekawego i jak psa szkolić. no i fakt jeździ na przednim fotelu dobrze opakowanym mega dużym ręcznikiem. na szczęście podoba się jej jazda i grzecznie leży całą drogę.
  16. i takie sobotnie mycie autka i kilka zdjęć no i już od kilku dni wpadł kolejny modzik ..... dwururka z A5 ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- Dzięki
  17. pięknie zrobione. u mnie brakuje dekoru przy zegarach i byłbym wdzięczny Grzesiu za namiar do Tego fachmana
  18. Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki Taaa na pewno serce.... http://i.imgur.com/DshB1p2.jpg :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: H4mm3R jak to w robocie zobaczyłem to sie popłakałem ze śmiechu. ale nie bylo czasu wcześniej odpisać. jak Ty pierd..niesz czymś to lepij niż szczałowy z bliskiego wschodu wyznania islamskigo we przodku ( i tu nie mam zamiaru nikogo urazić na tle religijnym ). a nawiasem mówiąc ta blondyna paskuda straszna :grin::grin::grin::grin: ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki Taaa na pewno serce.... http://i.imgur.com/DshB1p2.jpg :sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2: Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki ja bym to ujął w taki sposób ...... Andrzej został :sex::sex::sex::sex::sex: ...................a jego serducho nie ma tu nic do tego każdy ceny zna ...i można coś kupić taniej ...................ale nie aż tak ........... tym bardziej jak się zna go nie tylko z forum :grin::grin::grin::grin::grin::grin: Arturoo każdego można kupić tylko musisz znać jego cenę ale nic tam bliższego nie było. no chyba że wspomnę o zabawie rurkami wydechowymi
  19. cześć. jeśli chcesz zabawki thule podjedż do sklepu cyklo plus. Leszek prowadzi bagażniki uchwyty czy boksy Thule i na pewno się dogadacie co potrzebujesz. sklep jest na wiejskiej w tym samum budynku gdzie mieści się salon Orange
  20. Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki
  21. i w między czasie wpadły takie cuda. upału zelżą to zajmiemy się wyglądem
  22. piękna maszyna, a parametry robią wrażenie
  23. Radzio to nasz kolega :eusathink: nic mi o tym nie wiadomo Jo nie znom takigo :grin: Main Tyś się doigrol, żeś mnie wydoł :polew::polew::polew: Radzio nie strosz bajtli lizokami czekej jak z Andrzejem sie kupiymy tako kamerka. nagromy Cie nawet jak z garażu wyjyżdzosz :grin::grin::grin::grin: a znając życie i pepoża to nasze komentarze
  24. obejrz obejrz obejrz ja to je richtik radek. obejz obejrz łon to specjalnie tak robi. łon ni ma najeb.ny, łon to tak specjalnie wjyżdżo żeby łoni sie musieli cofać :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: powinni takim ludziom dawać zniżki na te kamerki
  25. ładnie się prezentuje. sprawiają wrażenie 20to calowych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.