Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. teraz hamuje co ???? ja ostatnio kumpla przewiozłem to mało zębów nie zostawił na desce ile Cie wyszła turbinka?
  2. fajnie się panie gibons bawicie. jak tam wizyta u aligatora. na kiedy jesteś umówiony????
  3. Grzesiu pomyśl nad jakąś manufakturą w swoim garażu jestem ciekaw efektu końcowego
  4. :grin::grin::grin::grin: fakt trochę roboty z tym było, ale czy bezproduktywnie to kwestia dyskusyjna
  5. ten citroen był nieźle dłubnięty bo Andrzejowe 200 kucy tak sie ledwa trzymało z nim i sie tu nie wyśmiywej ujuś ze mie. bo ta Twoja Kasia może mo dłubnyty silnik ale wyglondo chobych sie podziwoł u dziadka z łokna na tyn zesrany plac łod kurow :polew::polew::polew:
  6. no Artur pewnie że szans nie było. Andrzej się załapał z nim i poszli, ja sie musiałem rozkulać z pod świateł i zostawili my go z tyłu bo my skokali prawy lewy prawy lewy pas i facet po prostu odpuścił
  7. no i jest mistrz ciętej riposty
  8. Jo gość był twardy ale i tak go ściepałem z drogi nie ciulej że yno Ty. jo jak sie rozkuloł to po manewrach na obu pasach też go zrobiłech. ale fakt chwila go czabyło gonić bo poszliście obaj:kwasny: a sumując facet miał małe dzieci w aucie i jak widzioł co wyprawiomy to obaj wiymy co se pomyśloł i odpuścil
  9. przyjedź to Ci pokaże kto bydzie wystraszony. a to żeś je ślepy to downo wiym. starość nie radość :polew::polew::decayed::decayed: nie unoś się tygrysku :grin: tyś jednak ni ma normalny:doh:
  10. przyjedź to Ci pokaże kto bydzie wystraszony. a to żeś je ślepy to downo wiym. starość nie radość
  11. takie środki, a czasowo z myciem schnięciem itd dwa popołudnia
  12. doczekałem się urlopu i w końcu dopisała pogoda więc trochę pobawiłem się z lakierem by go odświeżyć. i tak zrobiona jest korekta lakieru i woskowanie. przed tymi operacjami zrobiłem jeszcze zaprawki na masce ( i tu podziękowania za namiar na sklep gdzie mieszają lakier ) efekt po korekcie i wosku bardzo poprawnie to wygląda. i wkładam parę zdjęć z poszczególnych etapów: -mycie auta: -lakier po osuszeniu auta: -oklejanie auta: -korekta lakieru: -woskowanie: -korekta i woskowanie słupków: i efekt końcowy niestety w pochmurny dzień BONUS bylo już tu wspominane że jeżdżę z psem na szkolenie i taki jest efekt tego. wie czego ma pilnować
  13. no jest rożnica tylko Ciekawe na ile mii to wystarczy hehehe piykne to panie mocie no całkiem całkiem Ty tez mógłbyś coś zrobić żeby te twoja maszynka sie lepiej zbierała :decayed: przyjdzie pora i na mojego potwora . trzeba się na razie odkuć i nazbierać kasę na sprzęgło i kombinuje nad turbinką z 3,0
  14. kawał dobrej roboty. bardzo dobrze to wygląda. bezawaryjności
  15. stalem na czerwonym od strony rybnika, a ty przeleciałeś w stronę abc
  16. 5:25 Maniek@ na skrzyżowaniu w świerklanach pewnie na szychta jechał
  17. :grin::grin: i pełnym bagażnikiem coca coli albo pepsi w puszkach. tak jak robią to w marketach jak kupujesz lodówkę
  18. :polew::polew::polew::polew: to co on teraz z nią pocznie. kupić nikt nie chce a na tajle nie wezną. zrobiymy my ściepa na śpiwór i karnet na parking. zamiast mieszkania bydzie społ we Kasi :grin::grin::grin:
  19. noo to nasz kolega może Kasię tam sprzedać na tajle :grin::grin:
  20. nowe. a co wkładaja tam używane tajle??
  21. Chłopaki dzięki za zainteresowanie i chęci. dzisiaj wpadło łożysko. co prawda zamiennik ale z robocizną za bardzo rozsądne pieniądze. chłopaki z Jasienicy bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy i wielkie uklony za sprawne i szybkie ogarnięcie tematu
  22. wymiana sam. tylko materiał z ASO. zamienniki bodajże FAGa jeśli dobrze ogarnąłem temat ok 700zł
  23. w ASO 890zł zestaw naprawczy. z tego co się dowiedziałem są tam dwa łożyska
  24. nie dam rady teraz. na już mam do ogarnięcia wymianę łożyska w kole i ta zabawa to prawie 1000zł więc niestety odpadam. musi to poczekać do przyszłego roku bo kusi wymiana turbiny i podłubania bardziej w silniku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.