Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. Niemiec nie płakał bo jak sprzedał to pojechał po nową do salonu
  2. sesja miała być w dzień a zrobiła się wieczorna. niestety dni mamy jeszcze krótkie
  3. sprzedają auto na podstawie faktury VAT marża . na początku się tego bałem ale poczytałem na ten temat i popytałem.dla osoby fizycznej to bezpieczne i tylko zyskujesz tańszą ceną auta. bardziej traci osoba która ma firmę i chciałaby odliczyć VAT bo nie ma takiej możliwości.najwięcej zyskuje właściciel komisu ale Ty też bo masz troszkę tańsze autko.nie musisz się bać tego typu rozliczenia To nie jest tak jak piszesz. Śpisz spokojnie kupując auto jako osoba fizyczna na Vat/marże gdy masz pewność że właścicielem za granicą była osoba fizyczna również. Jeśli przypadkiem trafi do ciebie auto zakupione od firmy np leasingowej przez firmę słupa to na ciebie jako osobę fizyczną i aktualnego właściciela auta spływa konieczność zapłacenia Vat (jeśli nie był on w Polsce zapłacony). Takie jest chore prawo w tym chorym kraju widzę że kolega bardziej zorientowany.masz rację cos takiego tez słyszałem ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 18:16 ---------- wieczorna sesja golasa przed modzeniem wkrótce wrzucę więcej
  4. to se kup :decayed::decayed: widzę że Cie na żarty wzięło jo mom tylko znaczki z Sy :grin: zawsze to juz coś
  5. piękne wyniki. tylko pozazdrościć
  6. to se kup :decayed::decayed: widzę że Cie na żarty wzięło
  7. miałem podjechać pewnego dnia z kolegą ale niestety ostatnie czasy chodzę na popołudnie do pracy i kończę późno.ale dzieki za zaproszenie i podjadę na pewno
  8. no i są już kolejne części do modzenia w przyszłym tygodniu będą montowane
  9. sprzedają auto na podstawie faktury VAT marża . na początku się tego bałem ale poczytałem na ten temat i popytałem.dla osoby fizycznej to bezpieczne i tylko zyskujesz tańszą ceną auta. bardziej traci osoba która ma firmę i chciałaby odliczyć VAT bo nie ma takiej możliwości.najwięcej zyskuje właściciel komisu ale Ty też bo masz troszkę tańsze autko.nie musisz się bać tego typu rozliczenia
  10. masz rację. znaczki s line i chrom kupuje na kg i km tym się nie przejmuj bo chromy można pozdejmować i ja w przyszłości też to zrobię.to są detale i tym się nie przejąłem.dla mnie było ważne by auto nie było składane w z dwóch po jakiejś powodzi i miało czyste papiery. co do roczników facet podaje dużymi cyframi roczniki modelowe.ja jestem zadowolony
  11. auto dobrze sprawdziłem.wyłapałem kilka różnic odnośnie opisu wystawionego przez właściciela komisu a rzeczywistością.ale nic poważnego z autem nie było i można się z facetem dogadać choć strasznie ciążki co do ubijania ceny. polecam Ci sprawdzenie autka po nr VIN i po kodach z książki serwisowej pod względem wyposażenia faktycznego a wyposażenia fabrycznego (u mnie brak fotochromu w środku ale wyłapaliśmy że była przednia szyba wymieniona i pewnie wtedy podmieniono lusterko). jeśli masz możliwość weź z sobą sprzęt by zważyć autko bo właściciel pozwala na to.jeśli chodzi o papiery wszystko załatwione.ja musiałem tylko zrobić przegląd do dowodu 100zł i rejestracja 750zł. zwróć uwagę na ubezpieczenie bo sprytnie kombinuje i nagle okazuje się że nie masz OC ale ogólnie mogę polecić .przynajmniej ja dobrze trafiłem tylko tą moją sprawdzałem i brałem pod uwagę choć jest w czym u niego wybierać pod względem ceny jak i wyposażenia
  12. no i niebawem wpadnie kolejny modzik. zakupiłem lampy tylne neony polift. prawdopodobnie w przyszłym tygodniu wskoczą na pokład autka:wink: i tutaj ogromne podziękowania dla : siemian - z tym gościem interesy to sama przyjemność. zaje...cie fajnie i szybko można się dogadać (ale to już większość z was pewnie wie). części na kolejny modzik już czekają do odbioru srb38vx - ten facet najbardziej kusi co do modzenia ale też otwiera wiele kontaktów no i dzięki Andrzejku za dowóz lamp. jak pójdziesz na pyndzyjo to za kuriera jak znod yny musisz se włączyć dwójka w haszplu bo jeronowo dlugo cza na Ciebie czekać :grin::polew:
  13. 160 tyś padło .ale jak ją kupiłem to ten jeden już inaczej święcił i wyskoczył błąd w lampie. Jakie wskocza jeszcze nie wiem .może jakieś pomysły ktoś podpowie
  14. Kwestia gustu jedna osoba woli zimne światło druga ciepłe. Pierwszy mód zrobiony kolejne niebawem. Na razie czekam na części które powinny sie niedługo pojawić dzięki pomocy dobrych ludzi. Jednak pierwsze muszą być wymienione żarówki ksenonow bo jedna padła i wskoczył nie przewidziany wydatek
  15. Srodek jeszcze nie jest zrobiony . wstawione zostało tylko oświetlenie drzwi i dwie ledy do bagażnika . oświetlenie klamek ori , czerwone lampki drzwi zwykle żarówki ori , a biale zmienione na CAN BUS W5W T10 3x SMD 5050 Led. faktycznie bardzo podobnie nam to świeci
  16. zdjęcia były robione w nocy lustrzanką ale trochę zimno i łapy latał na niektórych ostrości nie złapało
  17. No i czas zaprezentować moje pierwsze mody. popołudnie i wieczór nie poszły na marne zamontowanie podświetlenia drzwi podświetlenie wewnętrznych klamek drzwi zmiana oświetlenia bagażnika wielkie dzięki za pomoc dla Andrzeja i Krzyśka
  18. mam nadzieję że szybko ten śnieg zniknie:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- :grin: ale jaka frajda przy 180 trzeba to powtórzyć ale koniecznie na dłuższej trasie i w fajniejszych warunkach
  19. Przykładowo możesz zmierzyć czas od 0-100 itp itd Albo ile czasu wyprzedzasz TIRa A to ma zasięg aż na 2 tygodnie??? jeszcze nie próbowałem boję się aż tak bardzo ryzykować :grin: ale jak się dowiem to na pewno opisze te doznania
  20. Przykładowo możesz zmierzyć czas od 0-100 itp itd Albo ile czasu wyprzedzasz TIRa
  21. Lap timer i temp. oleju:wink:
  22. Też się zastanawiam, chyba polegnie. U mnie na kopalni sztygarzy jeżdżą jaguarami Teraz trzeba do socjalnego po pożyczkę na mody lecieć najgorsze że już wzięta ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Mamy coś wspólnego z wentylacją, to wentylatorek musi być. racja ---------- Post dopisany 11-02-2014 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 22:56 ---------- wczorajszy wieczór spędzony u kumpla w garażu i kilka funkcji uaktywnionych S Line nie szło ustawić uaktywniono uaktywniono uaktywniono uaktywniono uaktywniono uaktywniono uaktywniono było było było dzięki chłopaki za dobrą robotę
  23. najbardziej boli że nie ma wentylatorka
  24. Też się zastanawiam, chyba polegnie. już leży i kwiczy :grin:
  25. rozmiar jak napisałeś. ET zaskoczyłeś mnie a co do prowadzenia autostrady i dobre nawierzchnie idzie jak brzytwa w koleinach wyrabiam bicepsy pierwszy raz byłem zaskoczony ale nie jest tak bardzo źle ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- a Ty jako żyrant :decayed::decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.