Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. do tej pory zawsze miałem opony mądrzejszych marek tzw. premium. nie mam zamiaru bawić się w jakieś używki, a już na pewno bieżnikowane. nie mam zamiaru też kupować nowej opony 19" za 300zł. słyszałem parę dobrych opinii na temat firmy NEXEN a to są opony budżetowe. stąd moje pytanie tutaj czy warto trochę grosza zaoszczędzić przy takich przebiegach tym bardziej że mam osobne koła na zimę
  2. jakie są wasze doświadczenia jeśli chodzi o gumy. robiąc rocznie 10 - 15 tyś warto inwestować w opony klasy premium czy może lepiej zaoszczędzić i kupić oponę klasy budżetowej, bo przy tym przebiegu rocznym nie warto przepłacać
  3. tu masz kolego stronkę to możesz sobie sprawdzić http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/265/30r20/
  4. witam wszystkich. ostatnio zakupiłem do mojego auta aluminiowe lusterka S4. przed założeniem chciałbym je odświeżyć. jako że nie mam zbyt wiele wiedzy na temat detailingu nie chce tych lusterek zniszczyć. posiadam środek meguiars ultimate compound i wosk collinite 476 tylko nie wiem czy są one odpowiedznie do takich lusterek. za wszystkie informacje z góry dziękuje
  5. Gratki i bezawaryjności. środek masz taki sam jak ja
  6. Zrobisz wirtualnie Fotochrom będzie pan zadowolony Zdrówka, a mówiłem żeby tylu sztywnych nie nosić sztywny to na razie ja jestem :wink: a krzyż dowaliłem na nartach
  7. bardzo fajne autko. zgadzam się fajny kolorek i ciekawe wyposażenie. gratulacje i bezawaryjności
  8. Maniuś ty na pewno się dowiesz za te lusterka coś mi z Kasi sprzątnął sprzed nosa jak Andy nie weźmie dywaników to będziesz je mógł kupić :polew: :polew: :polew: oj tam tyś je pamiętliwy poza tym tyś tez cos zgarnął z tego zestawu tzn sterowniki z dzwi wiec som my kwita hehe daj znać to my Ci to sami rozbierzemy hehe Maniuś nic się nie bój, przecież Cie zabierzemy ze sobą. Marcin jeszcze auta nie ma, a tu jak sępy się dzielą długo się tu nic nie działo i powoli wątek kurzem zarasta a dziś dostałem paczuszkę z nowymi zabawkami wpadły lusterka S4 polift składane i z fotochromem i całkiem przez przypadek o czym w przyszłości też myślałem komplet do elektrycznej klapy bagażnika wielkie dzięki dla kolegi z forum Grzesia wrclaguna niestety z montażem muszę się wstrzymać bo problemy z kręgosłupem nie minęły i od dzisiaj siedzę w gorsecie
  9. ile kredy by miały te dzieciaki za 500 ojro gdyby się na malowaniu chodnika skończyło
  10. Koledzy mają rację za modzenie wziąłem się dopiero rok temu i jakoś nie było czasu na prowadzenie "bloga" każdy mod to czysty spontan i szybka realizacja głównie w Navipol u Marcina. u mnie jest podobnie, każdy mod to okazja bo akurat takie graty się w okazyjnej cenie pojawiły . w tym tygodniu czekam na kolejne zabawki. w navipolu podłączałem neony.
  11. no nareszcie pokazałaś swoją bielinkę. ładne to macie ładnie pomodzone koledzy mają rację czemu dopiero teraz pokazujesz autko
  12. No wiesz kreda twarda w rękach bachora zrobiła swoje, tragedii nie ma ale co sobie pomarudzę to moje też bym marudził ale lepsza sama polerka niż malowanie
  13. przerąbane z tymi oponami. masz już od producenta jakieś info po reklamacji??
  14. no to się zrobił kącik pomysłowości dzieciaków vs wasze samochody andy musisz się cieszyć że to tylko kreda a nie cos innego piszącego
  15. nie masz za co przepraszać kolega miał czerwone skóry S4 . u mnie białe bym widział albo coś podobnego do Twoich
  16. +1 Main, rowniez bylo i u ciebie? Romco powoli powoli a może i kiedyś wpadną. póki co są inne rzeczy brane pod uwagę
  17. to myśląc tym tokiem pójdź dalej i kupuj siedzenia z S4 wygodne fotele i kanapa więc możesz spać w aucie :grin:
  18. Gratulacje furki , bezawaryjności i powodzenia w modach
  19. gratulacje autka . ładnie w bieli się prezentuje. bezawaryjności i powodzenia w modach
  20. gratulacje i powodzenia w modach
  21. main odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    przecież to bylo do przewidzenia. na początku powiedział że kupi coś na rok-dwa żeby sie odkuć i wraca do , a tam już był plan i wielkie mierzenie czy wejdą zica z S4
  22. Prorok czy jak właśnie wróciłem z przejażdżki Różnica jest, to nie podlega dyskusji ale mam założone nowe klocki więc na razie czuć że to jeszcze nie to, jak się dotrą powinno być jeszcze lepiej Ogólnie rzecz biorąc klient zadowolony choć nie obyło się wczoraj bez problemów przy zakładaniu tyłu Dwie godziny potem doszedłem gdzie jest problem i dalej poszło jak z płatka no do proroka mi jeszcze brakuje ale wiem jak u siebie założylem co robiłem. uważaj teraz co się dzieje u Ciebie na d*pą bo Ty wyhamujesz ale za Toba różnie może być
  23. ja się wybrałem na narty i wrocilem z wybitym kręgiem. i to było pierwszy raz kiedy mnie wkurzało jechanie autem do teraz zdycham w domu :facepalm:
  24. no to tył juz masz w lifcie jeszcze tylko przód podoba mi sie to Twoje autko
  25. pewnie teraz jeździ i heble dociera poczujesz różnicę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.