Treść opublikowana przez main
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
dobrze mówi piwska mu dać a ja bym nawet rzekł , że butelczyne Pany raz że na razie nie ma kasy na nowe felgi bo jeszcze do pracy nie wróciłem, dwa gdybyś to chłopie miał w 20 calach to byśmy już dawno rozmawiali bo właśnie w graficie będę myślał nad kołem. co do S line zew. to wpadną tylko listwy progowe wiem że było by dużo lepiej ale puki co na razie nie. juz był jeden taki co mnie na polifta kusi :grin: :grin:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ładnie to wyszło. ja osobiście bym wsadził u siebie białe pod pakiet QQ1. no ale u Ciebie chyba by było za biało przez te schowki i faktycznie czerwone lepiej podejdą
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
danke
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
ja przerzucałem z LED na neon w krakowie w navipol'u. ale chyba ktoś tu na forum ogarniał temat ze zwykłych na neon jeśli się nie mylę ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- no i wpadł przód a tak siadło auto na sprężynach teraz trzeba pomyśleć nad dystansami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
byłem 18:45-19:30 więc to Ty odjeżdżałeś a ja z mańkiem podjechaliśmy fajke wypaliłem i pojechaliśmy na żory z arturem żeberko zaliczyć :grin: na razie nie Do domu byś pojechał na kolacje z rodziną a nie tylko te knajpy kebaby itd. ...[emoji1] jeszcze trocha i będziesz jak Geslerowa... [emoji12] ja w pracy znowu jestem.....to był przerywnik w drodze "do" Pijoki ruulez ....gdyby nie oni to bym na liczniku miał połowę przebiegu w połowie lutego leżałem w tym. klimat jaki tam macie w pracy jest za***isty :grin: :grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
za***ista jest ta lotka na dachu. sam bym taką wsadził, pewnie ze 20hp więcej i zawsze może posłużyć jako parapet na kwiatki :grin: :grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to za tydzień trzeba to jakoś zgrać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i nikt nie przyjechał. a bigos zajebi... był dobrze że baną nie jechałem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
czarne B7 avant pobrojone na wylocie z Żor w kierunku Świerklan o 20:05. nie zdążyłem zobaczyć czy ramki były
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja wpadnę na bigos ok 20:30
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Super wyszło. Możesz sie podzielić informacjami jak to zrobiłeś z jakiego auta listwy zastosowałeś? Edit już widzę A6 4G wszystko napisał tylko trzeba przeczytać
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
o tym samym pomyślałem. szyby ciemne masz to będzie ogień :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: od razu widac że elektrik majster ale pomysł dobry i na pewno będzie koks z tymi listwami
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
moim zdaniem na biało
-
Po Kasi seat
ostatnio wpadam do Andrzeja na kawę i wjeżdżając ukazał mi się oto taki widok. mało co mi nie ubiegło ze śmiechu, no i trzeba było to uwiecznić. Ujuś ty se weś otwórz ręczno automyjnia i w tych batkach to mosz z całego województwa baby z autami na placu. moim zdaniem śmiało zdjęcie do kalendarza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
No nigdy nie wiadomo. Na razie wpada eibach i to musi starczyć. Wiadomo gwint to nie jest i nie spadnie tak nisko jak u Ciebie. Ale po wsi latać to bydzie dobre ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pany doradźcie bo chciałbym to dobrze spasować. zawieszenie 1BE + sprężyny Eibacha, felga 19"x8J ET39 + opona 225/40.długo się przed dystansami broniłem, bo nie mogłem się do tego przekonać, ale jak tył siadł to paskudnie to wygląda. jakie dystanse wsadzić żeby było dobrze??? myślę o 10mm przód i 15mm tył.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
1wsze lub 5te. a tak na marginesie to wszystkie masz fajne
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jest dobrze, a nawet bardzo :thumbup1:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak tego kebaba zachwalacie, następnym razem trzeba wpaść na dłużej i spróbować
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
pierwsze wcześniej był oryginał zawias
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
danke. trafiliśmy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
manieq i ja wpadniemy. chłopaki dajcie adres C.H. ARENA?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no i w końcu powoli wzięliśmy się za montaż sprężyn Eibach'a. dziś wpadł tył, jutro prawdopodobnie dłubiemy z przodem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siemanko ...ja wczoraj przed północą na chatę stargałem dopiero ...jak dzwoniłeś nie miałem jak gadać bo sajgon miałem w robocie domyśliłem się
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Manieq sprzedaj je mnie i będzie wieś obok :grin: :grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a ja z mańqiem byliśmy od 19-20tej i pustki były, więc śmigaliśmy do chaty