Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. dobrze mówi piwska mu dać a ja bym nawet rzekł , że butelczyne Pany raz że na razie nie ma kasy na nowe felgi bo jeszcze do pracy nie wróciłem, dwa gdybyś to chłopie miał w 20 calach to byśmy już dawno rozmawiali bo właśnie w graficie będę myślał nad kołem. co do S line zew. to wpadną tylko listwy progowe wiem że było by dużo lepiej ale puki co na razie nie. juz był jeden taki co mnie na polifta kusi :grin: :grin:
  2. ładnie to wyszło. ja osobiście bym wsadził u siebie białe pod pakiet QQ1. no ale u Ciebie chyba by było za biało przez te schowki i faktycznie czerwone lepiej podejdą
  3. danke
  4. ja przerzucałem z LED na neon w krakowie w navipol'u. ale chyba ktoś tu na forum ogarniał temat ze zwykłych na neon jeśli się nie mylę ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- no i wpadł przód a tak siadło auto na sprężynach teraz trzeba pomyśleć nad dystansami
  5. byłem 18:45-19:30 więc to Ty odjeżdżałeś a ja z mańkiem podjechaliśmy fajke wypaliłem i pojechaliśmy na żory z arturem żeberko zaliczyć :grin: na razie nie Do domu byś pojechał na kolacje z rodziną a nie tylko te knajpy kebaby itd. ...[emoji1] jeszcze trocha i będziesz jak Geslerowa... [emoji12] ja w pracy znowu jestem.....to był przerywnik w drodze "do" Pijoki ruulez ....gdyby nie oni to bym na liczniku miał połowę przebiegu w połowie lutego leżałem w tym. klimat jaki tam macie w pracy jest za***isty :grin: :grin:
  6. za***ista jest ta lotka na dachu. sam bym taką wsadził, pewnie ze 20hp więcej i zawsze może posłużyć jako parapet na kwiatki :grin: :grin:
  7. to za tydzień trzeba to jakoś zgrać
  8. i nikt nie przyjechał. a bigos zajebi... był dobrze że baną nie jechałem
  9. czarne B7 avant pobrojone na wylocie z Żor w kierunku Świerklan o 20:05. nie zdążyłem zobaczyć czy ramki były
  10. ja wpadnę na bigos ok 20:30
  11. Super wyszło. Możesz sie podzielić informacjami jak to zrobiłeś z jakiego auta listwy zastosowałeś? Edit już widzę A6 4G wszystko napisał tylko trzeba przeczytać
  12. o tym samym pomyślałem. szyby ciemne masz to będzie ogień :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: od razu widac że elektrik majster ale pomysł dobry i na pewno będzie koks z tymi listwami
  13. moim zdaniem na biało
  14. main odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    ostatnio wpadam do Andrzeja na kawę i wjeżdżając ukazał mi się oto taki widok. mało co mi nie ubiegło ze śmiechu, no i trzeba było to uwiecznić. Ujuś ty se weś otwórz ręczno automyjnia i w tych batkach to mosz z całego województwa baby z autami na placu. moim zdaniem śmiało zdjęcie do kalendarza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. No nigdy nie wiadomo. Na razie wpada eibach i to musi starczyć. Wiadomo gwint to nie jest i nie spadnie tak nisko jak u Ciebie. Ale po wsi latać to bydzie dobre ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pany doradźcie bo chciałbym to dobrze spasować. zawieszenie 1BE + sprężyny Eibacha, felga 19"x8J ET39 + opona 225/40.długo się przed dystansami broniłem, bo nie mogłem się do tego przekonać, ale jak tył siadł to paskudnie to wygląda. jakie dystanse wsadzić żeby było dobrze??? myślę o 10mm przód i 15mm tył.
  16. 1wsze lub 5te. a tak na marginesie to wszystkie masz fajne
  17. tak tego kebaba zachwalacie, następnym razem trzeba wpaść na dłużej i spróbować
  18. pierwsze wcześniej był oryginał zawias
  19. danke. trafiliśmy
  20. manieq i ja wpadniemy. chłopaki dajcie adres C.H. ARENA?
  21. no i w końcu powoli wzięliśmy się za montaż sprężyn Eibach'a. dziś wpadł tył, jutro prawdopodobnie dłubiemy z przodem
  22. Siemanko ...ja wczoraj przed północą na chatę stargałem dopiero ...jak dzwoniłeś nie miałem jak gadać bo sajgon miałem w robocie domyśliłem się
  23. Manieq sprzedaj je mnie i będzie wieś obok :grin: :grin:
  24. a ja z mańqiem byliśmy od 19-20tej i pustki były, więc śmigaliśmy do chaty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.