Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. Tak opowiadaj mu bzdury a potem skończy na szrocie Kolego heble od S4 wejdą na 17 cali ale na styk, nie włożysz zapałki pomiędzy felgę a zacisk, ja osobiście bał bym się tak jeździć bo wpadnie Ci byle kamyczek (zwłaszcza zimą) i upitolisz pół koła. Montowałem u siebie te heble i zmieniałem koła na 18 i 19 cali, wiem co mówię i inni koledzy też Ci to powiedzą dobrze Ci radzi. ja u siebie też mam 19" lato i 18" zima. wkładaj heble z eSki bo warto. zimowe 17tki sprzedaj, kup 18tki i bedziesz miał spokojna głowę. żonie powiedz, że to chodzi o jej bezpieczeństwo, żeby zawsze autko dobrze zahamowało i po kłopocie :grin: :grin: jeszcze cie pochwali że sie tak o nią troszczysz :grin:
  2. auto generalnie mam wrażenie bardziej zwarte po zmianie sprężyn i z tymi dystansami. dziś trasa do Dąbrowy i wszystko ok, jedynie na A1 przy 150/h jest taka fajna mulda i na niej coś przytarło. na rancie opony nie było śladu otarcia nadkola wiec może w środku nadkola coś. ogólnie jestem zadowolony a jesli coś będzie tarło faktycznie to dystans pójdzie pod frez o jakieś 2-3mmPrzed zjazdem na Knurów ...tam na prędkości w deszczu by można nabroić cały ten odcinek miedzy Knurowem a Bełkiem jest pofalowany strasznie . knurów tam ostro musi fedrować. kwestia czasu jak postawią znaki ograniczenia prędkości
  3. na razie zrobiłem na tym tylko 170km więc trzeba pojeździć i przetestować na pełnym załadunku auta. na tej muldzie auto fajnie fiknęło więc dobrze dobiło zawias. o jakich odbojach mówisz?
  4. auto generalnie mam wrażenie bardziej zwarte po zmianie sprężyn i z tymi dystansami. dziś trasa do Dąbrowy i wszystko ok, jedynie na A1 przy 150/h jest taka fajna mulda i na niej coś przytarło. na rancie opony nie było śladu otarcia nadkola wiec może w środku nadkola coś. ogólnie jestem zadowolony a jesli coś będzie tarło faktycznie to dystans pójdzie pod frez o jakieś 2-3mm
  5. Maniuś nie mam 10tki. wpadły 15mm przód i 25mm tył. jak chcesz 15tki przymierzyć to nie widzę żadnego problemu
  6. dobrze gadasz. poloć mu ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- dobra Pany i Panie kupiłem na tył 25 mm. generalnie sam nie wiem co o tym myśleć i doradźcie mi czy aby czasem to nie wyszło za szeroko. opona się chowa a wystaje tak jak i z przodu sam rant felgi. może po prostu się muszę przyzwyczaić. tak czy siak oceniajcie i doradzajcie przed założeniem dystansu było tak i z dystansem 25mm i całość tak wyszła (auto stoi trochę krzywo)
  7. czy się stoi czy się leży .................. szychta leci :grin:
  8. Ja i manieq za jakieś pół godz wpadniemy Obwodnica Żor przy stacji benzynowej stoją misie Na obwodnicy Żor przy stacji benzynowej stoją misie
  9. dzięki za podrzucenie pomysłu na zdiagnozowanie co stuka
  10. tył jest jeszcze bez dystansów. mam dylemat między 20 a 25mm. jak tylko to wszystko ogarnę to będzie trochę więcej mądrzejszych zdjęć --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- dziś wymieniliśmy mocowanie amortyzatora. po wymianie sprężyn były jakieś delikatne stuki z prawej strony i potwierdziło się to co podejrzewaliśmy od samego początku. śruba łącząca to mocowanie i stabilizator krzywo siadła i zerwało gwint. Andrzej oczywiście jak się nie do dokręcić jak sie da i dowalił do samego końca ale pukało dalej na dziurach. więc wymiana części normalnie siła bez rozumu miały pomysł te gebelsy na to łączenie. wkręcić ją pod odpowiednim kątem to masakra :facepalm: :facepalm: ale wszystko ładnie teraz siadło i yny jeździć
  11. jeszcze nie słyszałem żeby ktoś tu na te silniki narzekał a jest znaczna przewaga 2litrówek. może kolega uzupełni profil lub chociaż się pochwali czym jeździ, że takie wnioski wysuwa
  12. też dziś to widziałem w ale w Rybniku Ale chyba nie z klubu .. ja taką widziałem ostatnio na wylocie z Żor. może faktycznie ktoś nie z klubu a widzimy ta sama b7
  13. masz rację, ale katastrofy nie ma. jak to gadają dobry fachowiec se wszystkim poradzi :grin: :grin:
  14. dzięki Daniel spodziewalem się tutaj wszystkiego ale nie tego, że się ktoś dowali do lewarka :grin: :grin: :grin: ori z auta i powiem Ci mimo, że smarkato wygląda już nie jedna b8 była na nim dźwigana, nie jedna rzecz była robiona i wytrzymał wiec chyba spokojnie można robić kaskaderkę
  15. boli boli ja ostatnio rantem przytarłem ale opona na szczęście cała
  16. wiedziałem tylko czekałem kiedy to napiszesz :grin: ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 15mm z przodu i tak zostaje (zdjęcia z klikadła na szybko wieczorem)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.