Treść opublikowana przez main
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
[A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
Tak opowiadaj mu bzdury a potem skończy na szrocie Kolego heble od S4 wejdą na 17 cali ale na styk, nie włożysz zapałki pomiędzy felgę a zacisk, ja osobiście bał bym się tak jeździć bo wpadnie Ci byle kamyczek (zwłaszcza zimą) i upitolisz pół koła. Montowałem u siebie te heble i zmieniałem koła na 18 i 19 cali, wiem co mówię i inni koledzy też Ci to powiedzą dobrze Ci radzi. ja u siebie też mam 19" lato i 18" zima. wkładaj heble z eSki bo warto. zimowe 17tki sprzedaj, kup 18tki i bedziesz miał spokojna głowę. żonie powiedz, że to chodzi o jej bezpieczeństwo, żeby zawsze autko dobrze zahamowało i po kłopocie :grin: :grin: jeszcze cie pochwali że sie tak o nią troszczysz :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
auto generalnie mam wrażenie bardziej zwarte po zmianie sprężyn i z tymi dystansami. dziś trasa do Dąbrowy i wszystko ok, jedynie na A1 przy 150/h jest taka fajna mulda i na niej coś przytarło. na rancie opony nie było śladu otarcia nadkola wiec może w środku nadkola coś. ogólnie jestem zadowolony a jesli coś będzie tarło faktycznie to dystans pójdzie pod frez o jakieś 2-3mmPrzed zjazdem na Knurów ...tam na prędkości w deszczu by można nabroić cały ten odcinek miedzy Knurowem a Bełkiem jest pofalowany strasznie . knurów tam ostro musi fedrować. kwestia czasu jak postawią znaki ograniczenia prędkości
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
:thumbup1:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
na razie zrobiłem na tym tylko 170km więc trzeba pojeździć i przetestować na pełnym załadunku auta. na tej muldzie auto fajnie fiknęło więc dobrze dobiło zawias. o jakich odbojach mówisz?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
auto generalnie mam wrażenie bardziej zwarte po zmianie sprężyn i z tymi dystansami. dziś trasa do Dąbrowy i wszystko ok, jedynie na A1 przy 150/h jest taka fajna mulda i na niej coś przytarło. na rancie opony nie było śladu otarcia nadkola wiec może w środku nadkola coś. ogólnie jestem zadowolony a jesli coś będzie tarło faktycznie to dystans pójdzie pod frez o jakieś 2-3mm
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Maniuś nie mam 10tki. wpadły 15mm przód i 25mm tył. jak chcesz 15tki przymierzyć to nie widzę żadnego problemu
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
dobrze gadasz. poloć mu ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- dobra Pany i Panie kupiłem na tył 25 mm. generalnie sam nie wiem co o tym myśleć i doradźcie mi czy aby czasem to nie wyszło za szeroko. opona się chowa a wystaje tak jak i z przodu sam rant felgi. może po prostu się muszę przyzwyczaić. tak czy siak oceniajcie i doradzajcie przed założeniem dystansu było tak i z dystansem 25mm i całość tak wyszła (auto stoi trochę krzywo)
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
czy się stoi czy się leży .................. szychta leci :grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja i manieq za jakieś pół godz wpadniemy Obwodnica Żor przy stacji benzynowej stoją misie Na obwodnicy Żor przy stacji benzynowej stoją misie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry jedzie kto dziś???
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
dzięki za podrzucenie pomysłu na zdiagnozowanie co stuka
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
tył jest jeszcze bez dystansów. mam dylemat między 20 a 25mm. jak tylko to wszystko ogarnę to będzie trochę więcej mądrzejszych zdjęć --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- dziś wymieniliśmy mocowanie amortyzatora. po wymianie sprężyn były jakieś delikatne stuki z prawej strony i potwierdziło się to co podejrzewaliśmy od samego początku. śruba łącząca to mocowanie i stabilizator krzywo siadła i zerwało gwint. Andrzej oczywiście jak się nie do dokręcić jak sie da i dowalił do samego końca ale pukało dalej na dziurach. więc wymiana części normalnie siła bez rozumu miały pomysł te gebelsy na to łączenie. wkręcić ją pod odpowiednim kątem to masakra :facepalm: :facepalm: ale wszystko ładnie teraz siadło i yny jeździć
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)
jeszcze nie słyszałem żeby ktoś tu na te silniki narzekał a jest znaczna przewaga 2litrówek. może kolega uzupełni profil lub chociaż się pochwali czym jeździ, że takie wnioski wysuwa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
też dziś to widziałem w ale w Rybniku Ale chyba nie z klubu .. ja taką widziałem ostatnio na wylocie z Żor. może faktycznie ktoś nie z klubu a widzimy ta sama b7
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
masz rację, ale katastrofy nie ma. jak to gadają dobry fachowiec se wszystkim poradzi :grin: :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
dzięki Daniel spodziewalem się tutaj wszystkiego ale nie tego, że się ktoś dowali do lewarka :grin: :grin: :grin: ori z auta i powiem Ci mimo, że smarkato wygląda już nie jedna b8 była na nim dźwigana, nie jedna rzecz była robiona i wytrzymał wiec chyba spokojnie można robić kaskaderkę
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
boli boli ja ostatnio rantem przytarłem ale opona na szczęście cała
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
wiedziałem tylko czekałem kiedy to napiszesz :grin: ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 15mm z przodu i tak zostaje (zdjęcia z klikadła na szybko wieczorem)