Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. gratulacje autka i powodzenia w modach
  2. nie chodziło mi o namawianie Cie do tych opon. pokazałeś je w pewnej cenie a ja chciałem Ci pokazać że można je taniej wyhaczyć. mając możliwość kupienia danego produktu w tańszej kwocie chyba bezsensem jest przepłacać
  3. jest i su4 i też taniej (zauważyłem że dość dobre ceny mają w tym sklepie) http://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n-fera-su4-255-35-r19-96-w-xl#84385695
  4. tu masz jeszcze taniej http://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n-fera-su1-255-35-r19-96-w-xl#84231224
  5. gratulacje nowej furki. jest czego pozazdrościć
  6. dzieki Pany sam będzie szukał ale teraz siedzi w pracy wiec ja o to pytam żeby jutro mógł szukać. a KASIA musi mieć wszystkie koła bo jak się Andrzej dowie to się zapłacze komu auto sprzedał :grin: :grin: :grin: na olx jest dosłownie kilka ogłoszeń też będzie jutro dzwonił
  7. main odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niedawno było gdzieś o tym że faktycznie tak się otwierają lusterka
  8. Panowie gdzie w okolicach rybnika można dorwać opony używki?? może znacie jakieś firmy co handlują takimi. kolega rozwalił dziś i na szybko chce dorwać 2 szt używanych zimówek w rozmiarze 205/50 R17
  9. zależy jaką masz granicę komfortu zawias 1 be miałem od początku a co do kół miedzy 18 a 19 cali nie odczuwam różnicy
  10. pod uwagę musisz też wziąć szerokość felgi. ja mam 19" 8J ET 39 na tym oponę 255/35 i zawieszenie 1BE i jest schowana kolega maniek@ miał felgi 19" 8,5J ET 32 opona na pewno węższa od mojej i autko na sprężynach eibach i mówił że jest wszystko ok
  11. jeśli chcesz obniżyć auto to wkładaj od razu springi eibach lub jeszcze niżej FK lub H&R. sporo chłopaków ma tu różne konfiguracje
  12. dzięki na chwilę obecną lusterka czekają na montaż i jeszcze z nimi nic nie robiłem. one nie w dobrym stanie i mnie chodzi tylko o odświeżenie może się jeszcze ktoś wypowie??? widzę że jest tu sporo ludzi znających się na temacie
  13. w poprzednim aucie miałem 225. teraz 18tkę i 19tke mam szerokości 8J i te opony zostały takie jak koła kupiłem. letnie są już do wymiany i zastanawiam się nad czyms węższym bo troszke baloniasto wygląda ta 225. spalanie nie patrze :grin: :grin: bardziej chodziło mi o tłumienie dziur a nie o moc:) Pewnie za wiele to nie da ale tak szukam pocieszenia, żeby tańszą oponkę kupić. z tą mocą napisałem bo ktoś tu ostatnio bał sie takich szerokości opon przy mocy 143 KM
  14. ja mam zimówkę 245/40/18 a lato 255/35/19 (a pod maską mam tylko 120 kucy) i moim zdaniem nie ma odczuwalnej różnicy więc nie wiem czy to pół cm coś Ci da
  15. smerf Artura pod szpitalem
  16. mam takie koło u siebie i faktycznie jest schowane ale póki co na razie dystansów nie zakładam bo nie czuje takiej potrzeby na koło zimowe. bardziej schowane mniej autko uwalone każdy ma swoje zdanie i upodobania. jeśli chodzi o oponę 245/40 to taki rozmiar jest dedykowany przez audi i stąd jest podany na wlepce. możesz węższe wsadzić jeśli czujesz taką potrzebę
  17. main odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    u mnie po którymś modzie też się tak zrobiło i po czasie (jak pamiętam coś koło 2 dni) samo się naprawiło
  18. fajne autko. bezawaryjności
  19. to co to za opony?? do roweru? niestety nie. choć opony które mam w rowerze wiele się od tej ceny nie urywają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.