Treść opublikowana przez main
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Nie, ale zadzwoń do Mirona ok dzięki za pomoc. w tej sprawie już mi Mirona polecił ujuś Andrzej
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Myślałem nad tym, problem w tym że już szlifuję po holenderskich hopkach podwoziem. Skurwiesyny wiedzą jak spowolnić napaleńców w takim układzie ciężko. szkoda bo po obniżeniu dopiero by wyglądało
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ładnie to siedzi ja bym trochę obniżył osobiście uważam że rotor to prosta felga ale bardzo fajnie wygląda na aucie
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Pucek a masz może namiar na jakiegoś sprawdzonego rzeczoznawcę?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
O jakich ty modach piszesz przecież ty tam jeszcze nić nie zrobiłeś jak chcesz mieć zdjęcie to się zgłoś na policje tam ci zrobią fotki za darmo profil itp. ujuś Ty to jednak jak błyśniesz to bardziej niż slońce. lepszy sie pozaglądej jedzynio kebaba bo Ci zołza kidnie na galoty. Mody w sensie? dokładałeś S lina bo go nie miałeś, okej, w ubezpieczalni babka powinna się sama zapytać czy masz s line zewnętrzny, wewnętrzny, czy masz skórzane fotele itd. moje B7 bez podania wypasu (nawet dokładanego) jest warte 26600 zł a jak zaznaczymy cały wypas to robi się kwota 37 000 zł, tak czy siak mało, ale lepsze to niż nic, odnośnie kół, mając 19'' pani zaznacza mi największe koło dostępne na liście dealera. Jeżeli chodzi o rzeczoznawcę, kolega do ubezpieczał tak auto po próbie kradzieży a miał właśnie dołożony pełny S line którego dołożył już po odnowieniu polisy, wtedy to ma sens wewnętrzny S line był. kobieta wzięła średnią wartość rynkową na podstawie rocznika i silnika. mówiąc o modach chodziło mi o rzeczy typu heble z S4, zmiana wydechu, trochę porobione z podświetleniem wnętrza, większe koło itp.
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a jak to wygląda z modami. dokumentują to jakoś zdjęciami czy jest tylko podawane wszystko do formularza.
-
wysana samochodu przez rzeczoznawcę do ubezpieczenia
za niedługo przyjdzie czas na ubezpieczenie auta. w tym roku po zakupie gdy ubezpieczałem kwota wartości auta była zaniżona względem ceny kupna. ale kobieta która obliczała wysokość składki nie potrafiła w programie ująć pełnego wyposażenia samochodu (chodzi o wewnętrzny pakiet S line). mija rok, a co za tym idzie strata na wartości i pewnie znów będzie ten sam problem co poprzednio. dodatkowo pojawiło się trochę modyfikacji w aucie. przeglądałem wątki o ubezpieczeniach ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś na temat wyceny wartości auta przez rzeczoznawcę (są tylko odnośnie wycen po kolizyjnych). w razie jakiegoś nieszczęścia mimo pełnych składek ubezpieczyciel wyceni szkody według wyposażenia i części seryjnych. możecie mi pomóc czy ktoś z was korzystał z takiej wyceny i jakie są koszta???? wydaje mi się pomimo dodatkowych kosztów warto w to zainwestować.
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
za niedługo przyjdzie czas na ubezpieczenie auta. w tym roku po zakupie gdy ubezpieczałem kwota wartości auta była zaniżona względem ceny kupna. ale kobieta która obliczała wysokość składki nie potrafiła w programie ująć pełnego wyposażenia samochodu (chodzi o wewnętrzny pakiet S line). mija rok, a co za tym idzie strata na wartości i pewnie znów będzie ten sam problem co poprzednio. dodatkowo pojawiło się trochę modyfikacji w aucie. przeglądałem wątki o ubezpieczeniach ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś na temat wyceny wartości auta przez rzeczoznawcę (są tylko odnośnie wycen po kolizyjnych). w razie jakiegoś nieszczęścia mimo pełnych składek ubezpieczyciel wyceni szkody według wyposażenia i części seryjnych. możecie mi pomóc czy ktoś z was korzystał z takiej wyceny i jakie są koszta???? wydaje mi się pomimo dodatkowych kosztów warto w to zainwestować.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ładne koło . siedziały już na aucie czy dopiero na wiosnę je przymierzysz??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
ja miałem takie felgi w swojej A4. znajdziesz kilka zdjęć jak leżały na autku. faktycznie jak ktoś napisał tutaj były trochę schowane i pewnie by się dystans przydał. ale kto co woli
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hebelki fajne Grzesiu. ciekaw jestem jak to będzie wyglądać na autku. powiedz rozrząd wymieniasz bo musisz czy chcesz?? w ASO mi gadali że wymiana w okolicach 210K km. jaki koszt gratów do tego
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
haahhaha Romco kawał dobrej roboty zrobił. autko miażdży
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Mainuś, pikne tom mosz Main ale wiocha te twoje auto no właśnie! pokaż tego Lełona i się jeszcze okazuje Jędrek że już wiesz, to pewnie już połowa forum wie. a mnie wczoraj powiedział nie pisz jeszcze czym jeżdża :polew: :polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no i w końcu się odezwał Andrzejku Ty to się lepiej pochwal na forum czym jeździsz . może moje to wiocha, ale w tych kategoriach patrząc to to Twoje padło toż to prawdziwy PGR jest :grin: :polew:
-
A4 B8 ALLROAD 2.0 TDI CROATIA1979
super autko. fajne zestawienie kolorów też kiedyś o allroadzie myślałem niestety wyszło inaczej. bezawaryjności i powodzenia w modach
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Ciemne b6 avant rej. SR ....... I klubowe ramki pod kopalnią Jankowice po godz 14tej
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
oni ponoć wszyscy płaczą :grin: :grin: a ja póki co nie sprzedaję
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
A dlaczego mam płakać ?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Maniek swoim sedanem pół godz temu na skrzyżowaniu w świerklanach pykoł se synek na szychta. Pomrugane czym sie tylko dało ;-)
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Zmieniaj autko nabiera wyglądu z S mam w planie na wiosnę w końcu zwiększyć moc i zmianę letniego koła
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
się zachciało inwestować w ziemię to teraz to muszę ogrodzić. więc są inne wydatki niż auto. a co do zderzaków to Andy nie specjalnie mnie ciągnie do wymiany
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no i ostatnio było trochę czasu by zrobić z kumplem parę fotek i wykorzystać ostatnie dni fajnej pogody
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Ty mie tu Maniuś nie fikej yny wklejej u siebie zdjęcie tego nowego grilla
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
a ja zrozumiałem, że byś wsadził na zimę 20tki. mnie osobiście u kolegi romka bardzo się ten rotor w 20tce podoba. przy heblach z RSki ładnie ta czarna fela się prezentuje. ale felga z S5 też robi robotę i pewnie w 20tce będzie robić robotę
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
na zimę to ta 19 aż nadto starcza