Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. Nie, ale zadzwoń do Mirona ok dzięki za pomoc. w tej sprawie już mi Mirona polecił ujuś Andrzej
  2. Myślałem nad tym, problem w tym że już szlifuję po holenderskich hopkach podwoziem. Skurwiesyny wiedzą jak spowolnić napaleńców w takim układzie ciężko. szkoda bo po obniżeniu dopiero by wyglądało
  3. ładnie to siedzi ja bym trochę obniżył osobiście uważam że rotor to prosta felga ale bardzo fajnie wygląda na aucie
  4. Pucek a masz może namiar na jakiegoś sprawdzonego rzeczoznawcę?
  5. O jakich ty modach piszesz przecież ty tam jeszcze nić nie zrobiłeś jak chcesz mieć zdjęcie to się zgłoś na policje tam ci zrobią fotki za darmo profil itp. ujuś Ty to jednak jak błyśniesz to bardziej niż slońce. lepszy sie pozaglądej jedzynio kebaba bo Ci zołza kidnie na galoty. Mody w sensie? dokładałeś S lina bo go nie miałeś, okej, w ubezpieczalni babka powinna się sama zapytać czy masz s line zewnętrzny, wewnętrzny, czy masz skórzane fotele itd. moje B7 bez podania wypasu (nawet dokładanego) jest warte 26600 zł a jak zaznaczymy cały wypas to robi się kwota 37 000 zł, tak czy siak mało, ale lepsze to niż nic, odnośnie kół, mając 19'' pani zaznacza mi największe koło dostępne na liście dealera. Jeżeli chodzi o rzeczoznawcę, kolega do ubezpieczał tak auto po próbie kradzieży a miał właśnie dołożony pełny S line którego dołożył już po odnowieniu polisy, wtedy to ma sens wewnętrzny S line był. kobieta wzięła średnią wartość rynkową na podstawie rocznika i silnika. mówiąc o modach chodziło mi o rzeczy typu heble z S4, zmiana wydechu, trochę porobione z podświetleniem wnętrza, większe koło itp.
  6. a jak to wygląda z modami. dokumentują to jakoś zdjęciami czy jest tylko podawane wszystko do formularza.
  7. za niedługo przyjdzie czas na ubezpieczenie auta. w tym roku po zakupie gdy ubezpieczałem kwota wartości auta była zaniżona względem ceny kupna. ale kobieta która obliczała wysokość składki nie potrafiła w programie ująć pełnego wyposażenia samochodu (chodzi o wewnętrzny pakiet S line). mija rok, a co za tym idzie strata na wartości i pewnie znów będzie ten sam problem co poprzednio. dodatkowo pojawiło się trochę modyfikacji w aucie. przeglądałem wątki o ubezpieczeniach ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś na temat wyceny wartości auta przez rzeczoznawcę (są tylko odnośnie wycen po kolizyjnych). w razie jakiegoś nieszczęścia mimo pełnych składek ubezpieczyciel wyceni szkody według wyposażenia i części seryjnych. możecie mi pomóc czy ktoś z was korzystał z takiej wyceny i jakie są koszta???? wydaje mi się pomimo dodatkowych kosztów warto w to zainwestować.
  8. za niedługo przyjdzie czas na ubezpieczenie auta. w tym roku po zakupie gdy ubezpieczałem kwota wartości auta była zaniżona względem ceny kupna. ale kobieta która obliczała wysokość składki nie potrafiła w programie ująć pełnego wyposażenia samochodu (chodzi o wewnętrzny pakiet S line). mija rok, a co za tym idzie strata na wartości i pewnie znów będzie ten sam problem co poprzednio. dodatkowo pojawiło się trochę modyfikacji w aucie. przeglądałem wątki o ubezpieczeniach ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś na temat wyceny wartości auta przez rzeczoznawcę (są tylko odnośnie wycen po kolizyjnych). w razie jakiegoś nieszczęścia mimo pełnych składek ubezpieczyciel wyceni szkody według wyposażenia i części seryjnych. możecie mi pomóc czy ktoś z was korzystał z takiej wyceny i jakie są koszta???? wydaje mi się pomimo dodatkowych kosztów warto w to zainwestować.
  9. ładne koło . siedziały już na aucie czy dopiero na wiosnę je przymierzysz??
  10. ja miałem takie felgi w swojej A4. znajdziesz kilka zdjęć jak leżały na autku. faktycznie jak ktoś napisał tutaj były trochę schowane i pewnie by się dystans przydał. ale kto co woli
  11. hebelki fajne Grzesiu. ciekaw jestem jak to będzie wyglądać na autku. powiedz rozrząd wymieniasz bo musisz czy chcesz?? w ASO mi gadali że wymiana w okolicach 210K km. jaki koszt gratów do tego
  12. haahhaha Romco kawał dobrej roboty zrobił. autko miażdży
  13. Mainuś, pikne tom mosz Main ale wiocha te twoje auto no właśnie! pokaż tego Lełona i się jeszcze okazuje Jędrek że już wiesz, to pewnie już połowa forum wie. a mnie wczoraj powiedział nie pisz jeszcze czym jeżdża :polew: :polew:
  14. no i w końcu się odezwał Andrzejku Ty to się lepiej pochwal na forum czym jeździsz . może moje to wiocha, ale w tych kategoriach patrząc to to Twoje padło toż to prawdziwy PGR jest :grin: :polew:
  15. super autko. fajne zestawienie kolorów też kiedyś o allroadzie myślałem niestety wyszło inaczej. bezawaryjności i powodzenia w modach
  16. Ciemne b6 avant rej. SR ....... I klubowe ramki pod kopalnią Jankowice po godz 14tej
  17. oni ponoć wszyscy płaczą :grin: :grin: a ja póki co nie sprzedaję
  18. A dlaczego mam płakać ?
  19. Maniek swoim sedanem pół godz temu na skrzyżowaniu w świerklanach pykoł se synek na szychta. Pomrugane czym sie tylko dało ;-)
  20. Zmieniaj autko nabiera wyglądu z S mam w planie na wiosnę w końcu zwiększyć moc i zmianę letniego koła
  21. się zachciało inwestować w ziemię to teraz to muszę ogrodzić. więc są inne wydatki niż auto. a co do zderzaków to Andy nie specjalnie mnie ciągnie do wymiany
  22. no i ostatnio było trochę czasu by zrobić z kumplem parę fotek i wykorzystać ostatnie dni fajnej pogody
  23. Ty mie tu Maniuś nie fikej yny wklejej u siebie zdjęcie tego nowego grilla
  24. a ja zrozumiałem, że byś wsadził na zimę 20tki. mnie osobiście u kolegi romka bardzo się ten rotor w 20tce podoba. przy heblach z RSki ładnie ta czarna fela się prezentuje. ale felga z S5 też robi robotę i pewnie w 20tce będzie robić robotę
  25. na zimę to ta 19 aż nadto starcza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.