Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. w między czasie na pokład wpadły lusterka no i był pomysł na koło 20" ale jakoś się kupiec na moje felgi nie znalazł, a nadarzyła się fajna okazja na nowe gumy 225/40 wiec na razie zostaje tak pierwsze odczucie po przerzutce z 255/35 jakby przybyło ze 20 kucy :grin:
  2. u mnie CAGC z wymianą filtra wchodzi 5L i na MMI pokazuje max. wymiana co 10kkm
  3. każdy ma głowę na karku i robi jak uważa. z rozrządem do samego końca raczej nie będę czekał z racji krótkich tras jakie robię ale nie mam parcia by już teraz to robić. z drugiej strony i tak mnie to czeka a po co mam następnemu właścicielowi świeżutko zrobione auto oddawać. nikt Ci tego nie zapłaci, wiec myślę że w okolicach 190 kkm go zrobię.
  4. Sorki, że tak bezpośrednio ale... pogięło Cię? Po kiego grzyba myślisz o wymianie imbusa w roczniku 2010? Ja rozumiem że posiadacze Audi A4 B8 nie należą do najbiedniejszych ale bez przesady. To IMHO rozrzutność i nic wiecej. Przy wymianie nierządu wymieniasz to co trzeba + pompa wody. Ewentualnie w zależności od zużycia pasek wielorowkowy z rolką i napinaczem Warto też mając auto na podnośniku wymienić od razu filtr paliwa. I tyle w temacie. dzięki za troskę i uwierz nie mam tyle kasy że rzucam na prawo i lewo na chwilę obecną to nic nie robię bo wymiana rozrządu jest przewidziana na 210 kkm a mam 175 nalatane. byłem ciekaw ile w ASO sobie liczą za to więc poprosiłem o wycenę wszystkiego bo jak czytam to rozbieżność cen które tu są podawane za wymianę rozrządu w ASO sięga nawet 1000zł. jak chyba jasno napisałem taką wycenę dostałem co nie świadczy że będę wszystko robił co jest na tym wyliczeniu. o zrzucaniu miski i wymianie imbusa zaznaczyłem bo było poruszenie skąd się wzięła cena 3800zł. jak doczytałem to od końcówki 2009r nie trzeba tego wymieniać więc u mnie to odpadnie ale jest tu trochę ludzi którzy piszą że mają zamiar wymienić ten zabierak
  5. też mam 1BE , jeżdżę na 19" (letnie) i 18" (zimowe) i nie odczuwam różnicy. więc spokojnie dasz radę jeździć
  6. pewnie chodzi o heble z S4 . moim zdaniem dobrze radzi lepiej dołożyć, a różnica hamowania jest wielka
  7. nie źle zrozumiałeś, cena może zmaleć ale nie wzrośnie (chodziło mi o to że jeśli auto postawie w ASO to robię wszystko od razu. a nie tylko sam rozrząd, a za 3 miechy jadę robić np imbus bo się wysypał i znów rozbebeszają mi auto bo trzeba miskę olejową wykręcać) w wycenie wszystko jest wypisane i sami możecie wyliczyć kto co chce
  8. panowie na tej wycenie nie jest wyliczona zmiana tylko rozrządu. powiedziałem mu żeby wycenił wszystko co warto wymienić w moim aucie powiedzmy przy przebiegu 200 kkm. są tu tez wyliczone wymiana płynów (hamulcowy i chłodzenia) i zrzucenie miski olejowej z wymianą imbusa. kazałem mu tak wyliczyć żeby wszystko za jednym razem było zrobione z silnikiem a w razie mam być miło zaskoczony ceną na rachunku w dól niż w górę (więc wycena jest poglądowa bo to nie jest rachunek)
  9. gratki auta. pracuj pracuj bo kasa się przyda, jak kolega wladi napisał jak zaczniesz rezać to ciężko skończyć
  10. ja mam jeszcze trochę czasu ale wczoraj przewałkowałem cały ten temat. i dziś przejeżdżając obok ASO w Porsche Rybnik wpadłem i poprosiłem o wycenę. jako że kumpel ma znajomego vw a nie audi poszedłem do niego. stawki roboczo godzin są wzięte jako do modelu A1. poprosiłem go o ceny wszystkiego co warto wymienić przy wymianie rozrządu i poniżej są stawki roboczo godzin i części chciałem jeszcze wycenę sprzęgła i dwumasy ale się zrobiła kolejka i ogarnę temat przy okazji
  11. fajny białas bezawaryjności i powodzenia w dalszych modach
  12. gratulacje, strasznie fajny białas. fajnie pomodzony no ale powodzenia w dalszej zabawie
  13. Andy to że w polsce nie będziesz sprzedawał to nie znaczy że Polak go nie kupi
  14. gratulacje fajny białasek i powodzenia w modach
  15. main odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mnie to wygląda na nowy concept TTR8 :polew: :polew: :polew: :polew:
  16. gratulacje auta i powodzenia w modach
  17. main odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kręcąc kolami raczej hałasu nie usłyszysz, ale wyraźny opór będzie na kole z łożyskiem wysypanym. u mnie było PP koło i samo łożysko było wymieniane
  18. main odpowiedział(a) na boseron temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    dokładnie nikt ideału nie kupił (no chyba że to jest RS7 ) a tak poważnie powoli i zrobisz to co chcesz. gratulacje i powodzenia w modach
  19. pewnie z Grecji gratulacje auta i powodzenia w modach
  20. main odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sprawdź koła. u mnie było coś podobnego i okazało się łożysko. parę osób tu na forum to przerabiało
  21. trochę to wszystko przeraża. dziś jedziesz a jutro stoisz i nie wiesz dlaczego. a za chwilę znów jedziesz i dalej nie wiesz co było przyczyną przygody tylko się cieszyć że auto kumpla zabanglało
  22. i dobrze niech kombinuje Grzesiu dobrze że je sprzedałeś bo jak taki gołodupiec z szybowego, który kupił od Andrzeja Kasię mógłby jeździć na felgach z S5tki :grin: :grin:
  23. Wojtek takie bębny wsadzi to Grześ nie da rady z 20" ????
  24. będzie dobrze wyglądać i będzie skręcać. już chłopaki to wszystko mają wymierzone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.