Treść opublikowana przez main
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
dobrze to wygląda i plany w dobrym kierunku
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś upolowana w miejscowości Krynica-zdrój czarna b8 KN 52*40 . stałem kilka metrów za Tobą
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
dobrze będzie
-
AUDI A4 B8 S-LINE 2.0TDI CAHA 170PS ARUBA BLUE PEARL
gratulacje autka, powodzenia w modach i bezawaryjności
-
A4 B8 CAGA Multitronic
Gratulacje furtki. Fajna sztuka i dobre wyposażenie. Bezawaryjności i powodzenia w modach
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
no nareszcie :thumbup1:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dla mnie raczej ta druga to wiocha, na tej co Grześ wkleił, oprócz zielonych akcentów i faktycznie wiejskiego (ale oryginalnego!) znaczka quattro to reszta jest seria? ta druga wiocha ma 1000KM
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a coś takiego
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ja za tydzień mam jechać w okolice Krynicy-zdrój i coraz bardzie myślę nad wrzuceniem z powrotem zimówek
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jest jeszcze sporo zabawy z carbonem. dyfuzor jakiś fajny w tylnym zderzaku bo chyba nie masz
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
pięknie to siadło :thumbup1:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Masz flaszkę jak ktoś taki się trafi i tak by my ją razem obalili
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
jak uważacie, że za tanio śmiało może ktoś dopłacić. pewnie się Adrian ucieszy :grin:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
rozsądnie podszedł do sprawy, a nie koniecznie chce się pozbyć. realia są całkiem inne, wszyscy chwalą itd. a przychodzi do konkretnej dyskusji to się zaczyna wymyślanie i zbijanie ceny. Endriu swoją jak sprzedawał to w porównaniu do kwoty zakupu i rezania, sprzedać chciał w bardzo dobrej cenie wręcz śmiesznej, a auto nie chciało się sprzedać. każdy z nas to co wsadzi straci niestety i z tym się trzeba liczyć. autko bardzo fajne i oby szybko znalazło nowego właściciela co najmniej tak szamo zakręconego w temacie jak sysek
-
Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011
te 3cie miał gibons do sprzedania gadaj z nim a ja bym u Ciebie tez widział 2jkę
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
moje czy nie moje ważne ze się ludziom podoba :grin: :grin: :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no ja myślę że Ci "podniecający" się wiedzą że białasek ze zdjęć które gibons wkleił nie jest mój
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
dzięki
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
będzie tarło. kolega kupił takie dokładnie parametry koła i przód wystaje dobry 1cm jak nie lepiej :facepalm: ratuje go tylko to że ma zawias 1BA, bo opony są jeszcze zdrowe i nie chce zmieniać
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
u mnie tez jest ori 1BE a opony podobne bo 225/40 i bardziej kozowato to wygląda stąd pytam bo zobaczyłem wcześniej że pisałeś że nic z zawieszeniem nie będziesz robił. lepiej zmierz od błotnika do samej ziemi a jak mówisz ze pod obciążeniem lepiej wygląda to paletę cementu do bagażnika i będzie ok :grin: :grin:
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
pieron ty tu masz ori zawias 1BE czy masz jakieś fedry wsadzone? wizualnie to jakoś nisko siedzi jak na 1BE
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
moim zdaniem lepiej dopłacić i mieć pewność że rower utrzyma, niż jadąc autem kombinować jak koń pod górę czy nie trzeba czegoś poprawić
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
produkt z górnej półki THULE robi naprawdę dobre zabawki, ale uważać trzeba jak koledzy mówią
-
Zakup Felg aura 18' (pomoc)
wzór to kwestia gustu. słyszałem że repliki u tego gościa są dobrej jakości. jeśli moge Ci doradzić zastanów się nad 19"
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
jutro mam zamiar tam zadzwonić i się konkretnie dowiedzieć (za zbieżność przód i tyl 140zł ) ale pytam bo mnie zastanawia i zawsze lepiej miec pogląd cenowy. 400zł za wszystko to chyba nie katastrofa