Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. dziś upolowana w miejscowości Krynica-zdrój czarna b8 KN 52*40 . stałem kilka metrów za Tobą
  2. gratulacje autka, powodzenia w modach i bezawaryjności
  3. Gratulacje furtki. Fajna sztuka i dobre wyposażenie. Bezawaryjności i powodzenia w modach
  4. Dla mnie raczej ta druga to wiocha, na tej co Grześ wkleił, oprócz zielonych akcentów i faktycznie wiejskiego (ale oryginalnego!) znaczka quattro to reszta jest seria? ta druga wiocha ma 1000KM
  5. ja za tydzień mam jechać w okolice Krynicy-zdrój i coraz bardzie myślę nad wrzuceniem z powrotem zimówek
  6. jest jeszcze sporo zabawy z carbonem. dyfuzor jakiś fajny w tylnym zderzaku bo chyba nie masz
  7. Masz flaszkę jak ktoś taki się trafi i tak by my ją razem obalili
  8. jak uważacie, że za tanio śmiało może ktoś dopłacić. pewnie się Adrian ucieszy :grin:
  9. rozsądnie podszedł do sprawy, a nie koniecznie chce się pozbyć. realia są całkiem inne, wszyscy chwalą itd. a przychodzi do konkretnej dyskusji to się zaczyna wymyślanie i zbijanie ceny. Endriu swoją jak sprzedawał to w porównaniu do kwoty zakupu i rezania, sprzedać chciał w bardzo dobrej cenie wręcz śmiesznej, a auto nie chciało się sprzedać. każdy z nas to co wsadzi straci niestety i z tym się trzeba liczyć. autko bardzo fajne i oby szybko znalazło nowego właściciela co najmniej tak szamo zakręconego w temacie jak sysek
  10. te 3cie miał gibons do sprzedania gadaj z nim a ja bym u Ciebie tez widział 2jkę
  11. moje czy nie moje ważne ze się ludziom podoba :grin: :grin: :grin:
  12. no ja myślę że Ci "podniecający" się wiedzą że białasek ze zdjęć które gibons wkleił nie jest mój
  13. dzięki
  14. będzie tarło. kolega kupił takie dokładnie parametry koła i przód wystaje dobry 1cm jak nie lepiej :facepalm: ratuje go tylko to że ma zawias 1BA, bo opony są jeszcze zdrowe i nie chce zmieniać
  15. u mnie tez jest ori 1BE a opony podobne bo 225/40 i bardziej kozowato to wygląda stąd pytam bo zobaczyłem wcześniej że pisałeś że nic z zawieszeniem nie będziesz robił. lepiej zmierz od błotnika do samej ziemi a jak mówisz ze pod obciążeniem lepiej wygląda to paletę cementu do bagażnika i będzie ok :grin: :grin:
  16. pieron ty tu masz ori zawias 1BE czy masz jakieś fedry wsadzone? wizualnie to jakoś nisko siedzi jak na 1BE
  17. moim zdaniem lepiej dopłacić i mieć pewność że rower utrzyma, niż jadąc autem kombinować jak koń pod górę czy nie trzeba czegoś poprawić
  18. produkt z górnej półki THULE robi naprawdę dobre zabawki, ale uważać trzeba jak koledzy mówią
  19. wzór to kwestia gustu. słyszałem że repliki u tego gościa są dobrej jakości. jeśli moge Ci doradzić zastanów się nad 19"
  20. jutro mam zamiar tam zadzwonić i się konkretnie dowiedzieć (za zbieżność przód i tyl 140zł ) ale pytam bo mnie zastanawia i zawsze lepiej miec pogląd cenowy. 400zł za wszystko to chyba nie katastrofa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.