Treść opublikowana przez main
-
Wycena felg
ET 43 Szerokosc 8.5" śmiało możesz ja wpakować do siebie. siądą mniej więcej tak jak moje (ten rotorek będzie 2mm wysunięty) na aucie przed założeniem dystansów. zerknij też do wątku kolegi pieron82 bo miał chyba takie rotorki ale co do parametrów nie jestem pewien. jeśli chodzi o oponke to dobrze kombinujesz jeśli nie chcesz robić naciągu Naciagu, co masz na mysli? boczne ścianki opony sa równoległe do czoła felgi i zakrywają jej rant. u mnie na feldze najpierw była opona 225/35 a teraz mam delikatny naciąg na oponie 225/40
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jest materiał z życia wzięty do napisania poradnika. Mirek pomyśl o tym bo to modne ostatnie czasy. tytuł np. "Jak kupić nowy samochód. Poradnik Mirona"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chodzi mi po głowie zmiana na coś innego, wiem że kulawy ale zawsze można dołożyć, jak się chce B8 w Q to niestety ale trzeba mieć 55-65 tyś zł w zależności od silnika, tak tylko badam rynek Jak Dorota widzi że siedzę na mobile.de i się pyta co szukam a ja jej odpowiadam "tak tylko badam rynek" to wie że do kilku dni będzie mi robić kanapki na drogę do DE powinieneś się cieszyć, że Ci te kanapki jeszcze robi
-
Jaki dystans? Pomóżcie :)
Czytaj ze zrozumieniem. Felgi mają inne et ale też inną szerokość więc jeśli ma być ten sam efekt wizualny to dystans 19mm co widać elegancko na obrazku. sam z tego kalkulatora korzystam
-
Wycena felg
ET 43 Szerokosc 8.5" śmiało możesz ja wpakować do siebie. siądą mniej więcej tak jak moje (ten rotorek będzie 2mm wysunięty) na aucie przed założeniem dystansów. zerknij też do wątku kolegi pieron82 bo miał chyba takie rotorki ale co do parametrów nie jestem pewien. jeśli chodzi o oponke to dobrze kombinujesz jeśli nie chcesz robić naciągu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry takie RS4 B5 fajna zabawka na weekendowe wypady
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
osobiście bym puścił bez wałka i nawet nie myślał ile stracę. bezpieczeństwo ważniejsze
-
felgi firmy "krzaki"
jeśli szukasz zamienników to patrz za włoskimi. dużo ludzi je chwali. http://allegro.pl/nowe-felgi-r652-amalfi-audi-a4-a5-a6-s5-18-cali-i5106518102.html
-
Wycena felg
cena raczej normalna i nie powala na kolana. próbuj zbić. podaj resztę parametrów felgi tzn. szerokość i ET
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
podejdzie spokojnie, a nawet się jeszcze schowa sie zagalopowałem i dopiero na datę spojrzałem
-
2.0 tdi Avant ze sportowym zawieszeniem OEM - co w nim siedzi?
daleko nie trzeba szukać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289028-zawieszenie-s-line-1bv-vs-sportowe-1be/
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Jest, znalazłem. Musiałem trochę poodginać wykładzinę żeby znaleźć, bo była początkowo niewidoczna. I stąd te pytania. A moc się potwierdziła, mam CAGC sam mam ten silnik i nie narzekam. tak jak koledzy piszą sam program i masz 170-180KM bez przeginania
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
piyknie Ci to Panie siadło :thumbup1:
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
to i ja pochwale kolor bo tak jak piszesz bardzo mało spotykany a ładnie się prezentuje. powodzenia w modach i bezawaryjności
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
coś Ty chłopie wykombinował ??? czarnula będzie latać czy co??? :grin:
-
B8 TrOOOOp
Pany dobrze kombinuje ??? do montażu głośnika Banga w deskę (podszybie) potrzebna jest 1 wtyka 1H0 972 702 A i 2 kable (4piny) 000 979 019 A
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Alfred Hitchcock takiego nie budował
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry Mirek zerknij na lokalizacje i już wszystko wiadomo skąd taki wypas i kto ja rezał :grin: :grin:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ja obstawiam że znów coś w carbonie moze tylny dyfuzor ??
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
super wątek. wszystko fajnie przedstawione jednak mnie zaciekawił skład Twojej mikstury do czyszczenia nagaru jesli oczywiście możesz zdradzić i nie jest to taką tajemnicą
-
Zbiezność - ktoś ustawiał ?
Gibona w Norauto koszt 140zł przód i tył. nikt nic nie płakał o zrywających śrubach
-
Zawieszenie AIR RIDE Do A4 B8
Manieq pakujemy d*py i jedziemy do Wojtka do Częstochowy :wink: tam wszystko obgadasz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry