Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. jak masz dobre ubezpieczenie to se nowe zęby zrobisz fajki nie zdążyłem wypalić a ten miał temat ogarnięty. stwierdził, że pieniędzy i strachu nie ma. a myli się jak saper tylko raz :grin: :grin:
  2. stwierdził że woli bez :grin:
  3. Chwilę było spokoju i przypomniało mi się ze miałem kupione dywaniki. tak mnie kiedyś podkusiło kupić podróbki ze znaczkiem S line, ale daleko im do ori a dziś poszło coś grubszego z czego jestem bardzo zadowolony a przejechałem z nią zaledwie kilka km i czuć różnicę. wpadła poliftowa kiera cięta S line z białą nicią stara S line i nowa no i kto by ja mógł montować jak nie mój nadworny rezacz przyjęty na 1/8 etatu. od razu wyrwał mi ją z ręki i powiedzial " nie wiesz jak ją zamontować to się nie chytej bo jak zwykle spierd...sz " :grin: :grin: i zaś cza siedzenie prać
  4. Takie ładne chromowane, to teraz tylko w papciach autem jeździć
  5. Kristof dobra robota. Ładnie to siedzi
  6. No i pozazdrościłem mainowi i też se taki kupiłem wkrótce wykonanie poważnego moda No toś Panie zaszalał. Też nie masz czego zazdrościć hahaha :-D
  7. ładny avancik. gratulacje i bezawaryjności ....... no i przede wszystkim powodzenia w modach
  8. autko fajne i oblukane na żywo ale za wrzosem nie można nadążyć bo kiedy nie podjechałem do niego to zawsze coś w trakcie roboty :thumbup1: :thumbup1: powodzenia w dalszym rezaniu
  9. main odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ty to byś woził od razu hurtowo
  10. no i wczoraj taki przebieg się pokazał Ty masz nerwy ....już 2 raz to na tym liczniku oglądasz ...w tym niemiec raz ..... też 3 lata temu jako pierwszy ale każdy z nas ma okazję przeżyć to swoje pierwsze 180 :grin: :thumbup1:
  11. raczej już na czerwiec bo na maj się zgłoszenia skończyły Daj Pan spokój .....niech wysyła...będzie na PO ,że znowu się nie dostał Artur nie stresuj już Andego bo nie będzie mógł spać. Ale jedno jest pewne. W kategorii oświetlenie chłop nie ma sobie równych ;-) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- no i wczoraj taki przebieg się pokazał
  12. Jeszcze nie skończyłem będą najbardziej podświetlone drzwi w europie a i w podwoziu coś wymyślę tu akurat masz rację :grin: mała elektrownia
  13. nie bądź pośmiewny. nie sztuką jest wsadzić ori jak Ty, liczy się pomysłowość. choć z tymi wagonikami ....... :grin:
  14. Wiem, chciałem tylko Andy'ego napiąć.Sam bym takie dorezał, ale troche za dużo z tym roboty. hohe co to opowiadasz, że drogie. kupujesz z metra i starczy Ci jeszcze podsufitkę objechać dookoła :wink: :grin: :grin: :grin: http://allegro.pl/tasma-wodoodporna-270-led-5m-zasilacz-biala-ciepl-i5126263065.html
  15. w drzwiach a dokładniej w boczkach poniżej dekorów
  16. Czekałem na Twoja odpowiedz ;-)
  17. :grin: :grin:
  18. czyli trochę szczęścia też trzeba mieć :thumbup1: :polew: :polew: :polew: Artur i tak lepsze od Lełona :grin: :grin:
  19. po znajomości załatwione a tak w ogole glupoty opowiadasz bo ta Twoja też je richtik szykowno
  20. też tak pomyślałem ale nie wiem czy wysyłać jeszcze na maj czy na czerwiec
  21. wczoraj zabrałem się za ogarnięcie samochodu i oto taki efekt ostatniego woskowania po zroszeniu samochodu a wieczorem wskoczyło kilka zdjęć
  22. main odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jeszcze 3 sztuki do pełnego zamówienia http://a4-klub.pl/index.php?/forum/116-bluzy-i-polary/
  23. main odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ktoś jeszcze chętny?? zostały jeszcze 3 sztuki do pełnego zamowienia http://a4-klub.pl/index.php?/forum/116-bluzy-i-polary/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.