Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dami8705

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dami8705

  1. dami8705 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Sprężyny mam wymienione na eibach pro kit-30. W tej chwili mam orginalne amorki 1be czerwone, ale już powoli się kończą i zastanawiam jakie mam kupić?
  2. Widziałem robotę, w piatek Grzesiek robił program u mnie a ta bestia stała. Potwierdzam pełny profesjonalizm
  3. G052911 znalazłem ze to jest orginalny olej do skrzyni FTW. I teraz pytanie czy zalewać ten olej czy może G052512, który poleca kolegavwyzej. Jeśli ktoś zalewal te oleje i była poprawa to proszę o odpowiedź, bo wacham się który zalac G052911 znalazłem ze to jest orginalny olej do skrzyni FTW. I teraz pytanie czy zalewać ten olej czy może G052512, który poleca kolegavwyzej. Jeśli ktoś zalewal te oleje i była poprawa to proszę o odpowiedź, bo wacham się który zalac
  4. Nie będę zakładał tematu, ale nie moge znalesc jaki fabrycznie olej jest zalewany do skrzyni FTW a4 1.8T B6. Wiem ze każdy pileca castrola, lecz u mnie jest problem z haczaca dwójką... Chce zalać fabryczny olej tylko nie wiem jaki...z góry dzięki za pomoc
  5. Witam. Od niedawna posiadam A4, jesli byłoby jakiś spot , to w miarę możliwości będę
  6. Nie chcę zakładac nowego tematu. Równiez u mnie cięzko wchodzi drugi bieg , zanim się rozgrzeje olej. Posiadam silnik 1.8T AVJ i skrzynię 5- biegową, Przeczytałęm cały temat i teraz zastanawiam się czy wymienić na ori olej czy ten od skody dla ,,haczących dwójek,,? Tylko i wylącznie mam problem z drugim biegiem na zimnym. PS. Auto nie dawno kupiłem od forumowicza m niestety olej w skrzyni byl cieply i podczas zakupy ładnie wszystko działo, ale mniejsza z tym..
  7. Ładne felgi. Ta są 18? Jaki to model?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.