Treść opublikowana przez bziko86
-
weże brudne od oleju a4 b6 1.9 tdi
Odkąd kupiłem auto ponad rok temu to było zapocone i niedawno widziałem ze nic się nie zmieniło ale nie leci mocniej ale zrobię jak mówisz odepne i zobaczę ile wyleci
-
weże brudne od oleju a4 b6 1.9 tdi
No ubywa Ale minimalnie ze nie muszę dolewać. A ile kosztuje regeneracja?
-
weże brudne od oleju a4 b6 1.9 tdi
Aha..czyli jak wywalić tego dużo to wtedy turbo dac do regeneracji?
-
weże brudne od oleju a4 b6 1.9 tdi
Jak mało to wylać przeczyscic i diciagnac mocniej opaski? A jak dużo to też zrobić to samo i to znaczy że turbo się kończy i po prostu czekać aż padnie kiedyś tam ?
-
stuki przy cofaniu
witam. podczas cofania zawsze slychac stukanie tak jakby z tylu auta z ktoregos kola i nie moge sam zlokalizowac tego. podnosilem lewarkiem krecilem kolami i nic a zawsze jak cofam po dluzszym postoju auta to tak puka a czasem jak stoje z lekkiej gorki to tak jakby cos trzymalo hamulec...juz nie wiem co sprawdzic
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
witam podlacze sie do tematu bo na poczatku postów widzialem ze ktos opisywał objaw walnietych poduszek jako "strzelanie" . tez mam co jakis czas takie strzelanie gdy chce ostrzej ruszyc lub hamuje. na jalowym biegu czuc delikatne wibracje i na vagu caly czas pokazuje blad poduszki. Nic po za tym sie nie dzialo typu ze szarpal przy odpalaniu czy gaszeniu. i jaka poduszke polecacie? ori uzywke warto??
-
weże brudne od oleju a4 b6 1.9 tdi
czyli ten olej to teoretycznie nic groznego?
-
B6 DIVISION
Witam ma ktoś z was może magiel na sprzedaż ?
-
Maglownica od 2.5 tdi?
Witam czy magiel od 2.5 tdi pasuje do 1.9?
-
rzucanie autem na sniegu
Tak wszystko od razu robiłem. Ostatnio na lewarku podnosilem każde koło i niby nie zatrzymywaly się. Lecz jedno koło z przodu n chwilę zblokowalo ale potem już szło dobrze. Z przodu mam krzywe tarcze i podczas hamowania biją. Czy to też może być powodem rzucania podczas jazdy na lodzie i śniegu ?
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/maglownica-przekladnia-audi-a4-b6-b7-europa-igla-i5971282476.html to jest ten magiel. tylko ze servotronica trzeba wiecej rezac pewnie bo to nie bedzie raczej proste podlaczenie? magiel od pojemnisci 3.0 pasuje do 1.9?
-
Blokuje mi kierownicę
czyli te moje objawy tez pasuja do sruby tak? Witam jest tu ktoś ? Dziś przyjdzie do mnie ta śruba. Mam nadzieję że to pomoże chociaż zaczynam wątpić czy to na pewno to..Niby zawsze rano jak odpalam auto to tylko w prawo blokuje potem słychać stuk i jest dobrze Ale znając moje szczęście to coś jeszcze jest nie tak.. witam. jestem po wymianie tego zaworku w maglu. ogolnie to dojscie do niego bylo troszke trudne..ale udalo sie. na razie nie moge nic powiedziec ze juz wszystko gra bo za malo czasu minelo. chociaz po kilku godzinach odpalilem auto i nie blokowalo juz kiery tylko slychac podczas skretu w prawo i czasem w lewo stukniecia. czy to moze byc krzyzak lub jakis drazek? witam jestem po wymianie tej sruby i niestety nie pomoglo....
-
B6 DIVISION
A jeśli to nie servotronic tylko zwykły to co wtedy ?ogolnie to raczej jak dam mechaniorowi auto to nie bedzie mi sie bawil w podlaczanie magla bo do tego chyba jest jakis przekaznik potrzebny itp...
-
B6 DIVISION
To mogę go brać bez problemu ?Bo szkoda trochę marnować czas na jakieś odsylania itp. Czyli po zamontowaniu wszystko powinno normalnie dzialać tylko tyle że nie będzie wtyczki ?
-
B6 DIVISION
Witam czy magiel z b7 podejdzie do b6? Pytam bo gość z allegro ma taki magiel z b7 i mówił że jest on z czujnikiem i ze teoretycznie powinien pasować do b6
-
Maglownica do B6 z B7 czy pasuje ?
Witam czy magiel z b7 podejdzie do mojej b6? Sprzedający mówił że ten od b7 ma jakiś czujnik a ja chyba nie mam więc nie wiem teraz co zrobić
-
weże brudne od oleju a4 b6 1.9 tdi
witam. zauwazylem z kanalu ze mam brudne od oleju rury po obu stronach pod zderzakiem? wymienic opaski na nich? bo widzialem ze jakos tak dziwnie dolegaja..czy co poradziciezebym zrobil?
-
rzucanie autem na sniegu
Wolałem sie jeszcze tutaj upewnić zanim zacznę cokolwiek działać Ale dzięki
-
rzucanie autem na sniegu
witam Panowie. mialem problem tego typu ze gdy spadl snieg i troche przymrozilo to nie moglem ujechac autem...rzucalo raz przodem raz tylem i jechalem z 20 km/h gdy inni przycinali szybciej...dodam ze opony zimowe juz na wykonczeniu sa..czy to przez to czy byc moze przyczyna lezy gdzies indziej? jezeli chodzi o zawieche to robilem latem i nie ma zadnych luzow zapomnialbym dodac ze podczas postoju lekko z gorki auto zachowuje sie tak jakby cos trzymalo ktores kolo i lekko zjedzie i momentalnie staje
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Witam Panowie. Ostatnio wymieniłem uszczelnienia pd bo na zimnym po postoju np po nocy telepalo buda i smierdzialo spalinami i dymil. Po wymianie problem ustal Ale mechanik mówił że mam wytarty wałek itp bo są już rysy i mówił że mam się zgłosić do niego szybko i mi to wymieni . Co mówicie chce mnie naciągnąć ? Dodam że auto delikatnie drży na jalowym ale vag pokazuje błąd czujnika poduszki silnika i być może to jest problem . Prosiłbym o jakieś porady Pozdrawiam
-
Blokuje mi kierownicę
no to wlasnie u mnie jest takie ''puk'' . latem tak hardcorowo nie bylo. jak przyszly ujemne temperatury to gdy rano odpalam w lewo moge skrecic ale w prawo jest kiera zablokowana i jak juz zaczyna lepiej chodzic to przy skrecie w prawo jest pukniecie i wtedy juz dziala normalnie
-
Blokuje mi kierownicę
dzieki wielkie meczy mnie juz ten problem...mechanicy oczywiscie mowia ze tylko regeneracja magla... wystarczy go jakos rozwiercic i powinno cos tam wyleciec czy trzeba sie z tym nameczyc? i jakie wiertelo polecasz?
-
Blokuje mi kierownicę
dla pewnosci to chodzi o ta srube z linku tak? https://www.google.pl/search?q=8E0422529+A4+B6&biw=1920&bih=918&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjjyKqsrLrKAhVDXSwKHfK-BUQQ_AUIBygB#imgrc=J8tkwsAPpuQk4M%3A
-
Blokuje mi kierownicę
jak go wywale nie zepsuje nic? po prostu wywalic ze srodka i wkrecic z powrotem? i ta sruba z zaworem stwarza takie problemy jak wyzej sa opisywane?masakra... i powiesz mi moze gdzie szukac tej sruby? ona jest na tym wezu ktory idzie od pompy do maglownicy i konczy sie takim otworem?i ta sruba przechodzi przez ten otwor tak?
-
Blokuje mi kierownicę
chlopaki tez zawor zwrotny tzn ta sruba wg tego numeru co podaliscie jest do zwyklej maglownicy czy do servotronica czy to nie ma znaczenia jaka jest maglownica. pytam bo po prostu nie mam pojecia o tym a mam te same objawy ze po nocy nie moge skrecic w prawo dopiero po jakims czasie. mam avf rok 2002 wedlug vin 2003. pozdrawiam prosilbym o szybka odpowiedz bo nie wiem czy robic magiel czy tylko ta srube