Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marciiin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marciiin

  1. Witam jeszcze nie podmieniałem może w tym tygodniu jak będzie dobrze to się podmieni bo jakoś brak czasu dużo pracy :| Pozdrawiam
  2. Witam zna może ktoś numer katalogowy zaworku n75 do BEXa? Bo chce zobaczyć czy u kolegi ksio87 (skoda 1.8T AUM) jest ten sam ,to by sie podmieniło i zrobiło logi jeszcze raz Pozdrawiam
  3. marciiin odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Witam Jest może ktoś z Białegostoku lub okolic z silnikiem BEX albo kogoś zna kto taki model posiada? jak coś to pisać Pozdrawiam
  4. Czujnik już wymieniony postaram się niebawem zrobić jeszcze raz logi i je wrzucić Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie się
  5. Witam Panowie, od jakiegoś czasu moje auto osłabło, często włączają się wentylatory i pojawia się ten błąd: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 909 518 AS Component and/or Version: 1.8L R4/5VT G 0003 Software Coding: 0011711 Work Shop Code: WSC 63251 1 Fault Found: 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded Proszę o analizę logów: GRUPA 002 i 020 http://vaglog.pl/log_205288.html GRUPA 031 i 033 http://vaglog.pl/log_205286.html GRUPA 115 i 118 http://vaglog.pl/log_205287.html Czy to jest uszkodzony czujnik temperatury cieczy chłodzącej G83, ten na wyjściu z chłodnicy? Z góry dzieki wielkie za pomoc. POzdrawiam.
  6. marciiin odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Witam no już chyba nikt się nie ustawia tutaj bo tak zaglądałem co jakiś czas ale cisza. Pozdrawiam wszystkich szerokości
  7. marciiin odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Witam ja również przyłączam się do spocika jak cos wypali Jestem nowym posiadaczem a4 i od jakiegoś czasu przeglądam forum ale widzę ze tu nic się nie dzieje. Pozdrawiam Wszystkich
  8. Witam wszystkich na forum i Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.