Treść opublikowana przez marciiin
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX
Witam jeszcze nie podmieniałem może w tym tygodniu jak będzie dobrze to się podmieni bo jakoś brak czasu dużo pracy :| Pozdrawiam
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX
Witam zna może ktoś numer katalogowy zaworku n75 do BEXa? Bo chce zobaczyć czy u kolegi ksio87 (skoda 1.8T AUM) jest ten sam ,to by sie podmieniło i zrobiło logi jeszcze raz Pozdrawiam
-
Spot Białystok
Witam Jest może ktoś z Białegostoku lub okolic z silnikiem BEX albo kogoś zna kto taki model posiada? jak coś to pisać Pozdrawiam
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX
Czujnik już wymieniony postaram się niebawem zrobić jeszcze raz logi i je wrzucić Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie się
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX
Witam Panowie, od jakiegoś czasu moje auto osłabło, często włączają się wentylatory i pojawia się ten błąd: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 909 518 AS Component and/or Version: 1.8L R4/5VT G 0003 Software Coding: 0011711 Work Shop Code: WSC 63251 1 Fault Found: 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded Proszę o analizę logów: GRUPA 002 i 020 http://vaglog.pl/log_205288.html GRUPA 031 i 033 http://vaglog.pl/log_205286.html GRUPA 115 i 118 http://vaglog.pl/log_205287.html Czy to jest uszkodzony czujnik temperatury cieczy chłodzącej G83, ten na wyjściu z chłodnicy? Z góry dzieki wielkie za pomoc. POzdrawiam.
-
Spot Białystok
Witam no już chyba nikt się nie ustawia tutaj bo tak zaglądałem co jakiś czas ale cisza. Pozdrawiam wszystkich szerokości
-
Spot Białystok
Witam ja również przyłączam się do spocika jak cos wypali Jestem nowym posiadaczem a4 i od jakiegoś czasu przeglądam forum ale widzę ze tu nic się nie dzieje. Pozdrawiam Wszystkich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na forum i Pozdrawiam