Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michałzxc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michałzxc

  1. Po logach niby wszystko wygląda dobrze... ale mozesz jeszcze zrobic 115 118
  2. Kolor jak mój LY7R jak sie nie myle ;D jak te opony sie spisuja?
  3. Panowie wymieniłem czujnik z przodu napięcie pokazuje 4,2V teraz ale nie mogę przeprowadzić nastawów podstawowych i mam błąd 01539 którego nie mogę skasować wie ktoś jak to ogarnąć? jak wchodzę w 01 pisze nie dostepne 02 to samo
  4. Panowie odgrzeje Kotleta u mnie sytuacja taka za napięcie na przednim czujniku jest 0.2v czysciłem kostki i sam czujnik ale dalej to samo wie ktos gdzie mozna kupic taki czujnik badz ma ktos do sprzedania ?
  5. Nie ma sprawwy Parking pod Stylowym?
  6. Nie wiem czy Twoje wtryski ogarną 230km jeśli masz ori 320cc jeśli sie mylę niech ktoś poprawi
  7. Audiczka dostała mały serwis : rozrząd + pompa wody hepu olej motul xclean 5w40 filtr oleju knetch świece od RS4 PFR7Q wycieraczki denso
  8. Wykres z hamowni masz?:D ile nm bo patrzac po logach to jakies 195km powinno byc;d
  9. Pasuje p&p i w ośce daje rade do około 420Nm;d
  10. Wypadaja zaplony sprawdz swiece i cewki
  11. Wtryski mozna zalozyc tez z aum tam sa 320cc i sa 2 razy tansze niz bexowe
  12. Pakuj odrazu k04tfsi ponoc kozacka suszarka ;D
  13. Jesli nie masz nic zrobionego tzn czysta seria to w 8 tysiach sie nie wyrobisz zeby zrobic K04tfsi bo same turbo nowe z 4tys zl do tego fimic 1500zl dp z 500zl konwenter zeby turbo wbic chyba 600zl tip 500-700zl wtryski z 1000zl do tego pompa paliwa bo seria ogarnie do 250 jak zdrowa noo i program to mija 10 tysi napewno
  14. czrarny niby jest do 150km,,, mi ac01 do 250 nie wyrabial kiedys w aeb po programie na 195;d
  15. Nie spuchnie jest fmic Myslisz ze nieszczelnosc moze byc? Foto jest na profilu z wykresu
  16. Witam prosze o diagnostyke logow avj po koxie na 205km/300nm ale cos chyba nie domaga jej ;/ http://vaglog.pl/log-115_118_002_S23367.html http://vaglog.pl/log-003_020_NM48M45.html http://vaglog.pl/log-033_032_020_a85KS.html
  17. Witam ma ktoś schemat jak ustawić wtryski w a4 b7 1.9tdi bke?
  18. Masakra macie jakis sposob ktory na 100% pomaga ewentualnie jakie logi zrobic zeby sprawdzic co i jak?
  19. Rozrusznik kreci jak wsciekły wiec nie widze powodu do jego regeneracji
  20. jutro sprawdzę i dam znać ;D Nie pomogło ma ktos jakies pomysły co zrobic dalej?
  21. Michałzxc odpowiedział(a) na punkforever temat w 1.8T
    Wtryski 190hp ogarna raczej
  22. Witam od dłuższego czasu mamy problem z a4 b7 2005r 1,9tdi bke a mianowicie jesli samochód osiągnie 80-90 stopni na blacie to trzeba go bardzo długo kręcić zeby odpalił po odłaczeniu czujnika temperatury pali z pierwszego wtryski sprawdzane na mierniku wartości w normie co możne być przyczyna ? Czujnik temperatury drugi dalej to samo.. pomoze ktos?
  23. Noo własnie niedlugo sie zrobi i beda nowe kreski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.