Treść opublikowana przez Michałzxc
-
1,8T AMB quattro Analiza LOGOW VCDS A4 B6 2003r
Po logach niby wszystko wygląda dobrze... ale mozesz jeszcze zrobic 115 118
-
1.8T AVJ popiela
Kolor jak mój LY7R jak sie nie myle ;D jak te opony sie spisuja?
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Panowie wymieniłem czujnik z przodu napięcie pokazuje 4,2V teraz ale nie mogę przeprowadzić nastawów podstawowych i mam błąd 01539 którego nie mogę skasować wie ktoś jak to ogarnąć? jak wchodzę w 01 pisze nie dostepne 02 to samo
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
Panowie odgrzeje Kotleta u mnie sytuacja taka za napięcie na przednim czujniku jest 0.2v czysciłem kostki i sam czujnik ale dalej to samo wie ktos gdzie mozna kupic taki czujnik badz ma ktos do sprzedania ?
-
B6 AVJ FIMIC DP wtrysk 320cc
Nie ma sprawwy Parking pod Stylowym?
-
Wgranie softu przez nefmoto do 1.8t bex a4 b6
Nie wiem czy Twoje wtryski ogarną 230km jeśli masz ori 320cc jeśli sie mylę niech ktoś poprawi
-
B6 AVJ FIMIC DP wtrysk 320cc
Audiczka dostała mały serwis : rozrząd + pompa wody hepu olej motul xclean 5w40 filtr oleju knetch świece od RS4 PFR7Q wycieraczki denso
-
Proszę o analizę logów 1.8t avj +DP
Wykres z hamowni masz?:D ile nm bo patrzac po logach to jakies 195km powinno byc;d
-
[B6 AVJ] Czarna Skarbonka zamienia się w potworka: 248KM Quattro Bose
Pasuje p&p i w ośce daje rade do około 420Nm;d
-
Zła praca silnika na LPG 1.8T
Wypadaja zaplony sprawdz swiece i cewki
-
chip na 200km,tuner,śląskie,gdzie szukać,kto ma na sprzedaż wtryski bex lub dp,porady,prośba o pomoc
Wtryski mozna zalozyc tez z aum tam sa 320cc i sa 2 razy tansze niz bexowe
-
Koszt stage2 a stage3 do 1.8T/BFB
Pakuj odrazu k04tfsi ponoc kozacka suszarka ;D
-
Koszt stage2 a stage3 do 1.8T/BFB
Jesli nie masz nic zrobionego tzn czysta seria to w 8 tysiach sie nie wyrobisz zeby zrobic K04tfsi bo same turbo nowe z 4tys zl do tego fimic 1500zl dp z 500zl konwenter zeby turbo wbic chyba 600zl tip 500-700zl wtryski z 1000zl do tego pompa paliwa bo seria ogarnie do 250 jak zdrowa noo i program to mija 10 tysi napewno
-
Opinia o instalacji
czrarny niby jest do 150km,,, mi ac01 do 250 nie wyrabial kiedys w aeb po programie na 195;d
-
Prosze o diagnostyke logow avj
temat do zamkniecia
-
Prosze o diagnostyke logow avj
Nie mam;/
-
Prosze o diagnostyke logow avj
Nie spuchnie jest fmic Myslisz ze nieszczelnosc moze byc? Foto jest na profilu z wykresu
-
Prosze o diagnostyke logow avj
Witam prosze o diagnostyke logow avj po koxie na 205km/300nm ale cos chyba nie domaga jej ;/ http://vaglog.pl/log-115_118_002_S23367.html http://vaglog.pl/log-003_020_NM48M45.html http://vaglog.pl/log-033_032_020_a85KS.html
-
Problem z wtryskami a4 b7 1.9TDI BKE
Witam ma ktoś schemat jak ustawić wtryski w a4 b7 1.9tdi bke?
-
Problem z odpalaniem na ciepłym 1.9tdi 115km bke
Masakra macie jakis sposob ktory na 100% pomaga ewentualnie jakie logi zrobic zeby sprawdzic co i jak?
-
Problem z odpalaniem na ciepłym 1.9tdi 115km bke
Rozrusznik kreci jak wsciekły wiec nie widze powodu do jego regeneracji
-
Problem z odpalaniem na ciepłym 1.9tdi 115km bke
jutro sprawdzę i dam znać ;D Nie pomogło ma ktos jakies pomysły co zrobic dalej?
-
Sterownik BEX do BFB
Wtryski 190hp ogarna raczej
-
Problem z odpalaniem na ciepłym 1.9tdi 115km bke
Witam od dłuższego czasu mamy problem z a4 b7 2005r 1,9tdi bke a mianowicie jesli samochód osiągnie 80-90 stopni na blacie to trzeba go bardzo długo kręcić zeby odpalił po odłaczeniu czujnika temperatury pali z pierwszego wtryski sprawdzane na mierniku wartości w normie co możne być przyczyna ? Czujnik temperatury drugi dalej to samo.. pomoze ktos?
-
B6 AVJ FIMIC DP wtrysk 320cc
Noo własnie niedlugo sie zrobi i beda nowe kreski