Treść opublikowana przez Michałzxc
-
pytanie o klamki drzwi
Czyli trzeba poszycia w drzwiach zmieniac na polift?
-
pytanie o klamki drzwi
Witam ma pytanie czy klamki polift pasuja do przedlifta?
-
Prosba o analize logow poszarpojde na gazie
Witam mam problem z audica silnik aeb po programie na 195hp poszarpuje na gazie oto logi do oceny. Da sie np w vagu sprawdzic czy swiece sa ok? http://vaglog.pl/log_220483.html http://vaglog.pl/log_220484.html
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Serdecznie polecam super kontakt dobre ceny i expresowa wysylka
-
Pytanie o ASR I ESP W A4B5
Witam mam pytanie odniesienie swapu asr lub esp czy wg da się coś takiego zrobić i jakie ewentualnie są koszta takiej operacji mam aeba 98r oska i przydałby się asr lub esp wie ktoś możne coś na ten temat?
-
1.8t AEB po sporych modyfikacjach - prośba o analizę LOGów (szarpie, przerywa, faluje na wolnych)
Po logach to masz jakies 185km a nie 300:D napisz do gregor10 ogarnie CI ten temat napewno
-
1.8t AEB 99r.prosba o analize logów
Kup przeplywke ori uzywke tylko musz CI sie nr zgadzac co do jednego i literki tez ;D moze przez ta przeplywke tak Ci sie robi
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
A ten Sachs 3000 844 701 podejdzie P&P?
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
A jaki jest koszt? i czy np zniesie 250KM i 330NM+ moglbys podeslac mi linka do takiego sprzegla?
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
No u mnie ktos sprzeglo zalatwil i poiwiedzmy ze chcialbym wlozyc z AWX to trzebac cos przerabiac? jaki jest koszt i ile ogarnie sprzeglo z AWX?
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
Kata mam Nm ograniczony ze wzgledu na to ze slabe sprzeglo i nie chcielismy go dobic ;D
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
Ja mam aeba na seryjnych gratach 100% seria strojone u Gregor10 i wynik 195 i 286Nm
-
fABRYCZNE SPRZEGŁO ILE OGARNIE
Nowe sprzeglo moment bardziej lagodnie nie tak odrazu strzal 300+
-
fABRYCZNE SPRZEGŁO ILE OGARNIE
Chodzi mi jaki maksymalny moment obrotowy przeniesie oryginalne sprzegło
-
Problem z licznikiem
Witam mam problem z licznikiem a mianowicie nie pokazuje mi predkosci i kilometrow.. obrotomierz dziala... prosze o pomoc
-
Brak mocy słabe przyspieszenie 1.8t anb
Zrob sobie logi bo tak to nie ogarniesz tego..
-
fABRYCZNE SPRZEGŁO ILE OGARNIE
Witam mam pytanie ile Nm przeniesie bez problemu oryginalne sprzęgło w audi a4 b5 AEB?
-
Jakie sprzegło po modzie
Witam mam pytanie gdyz chce zrobić w audicy moc ok 260km w audicy obecnie mam 195 i 290Nm czy seryjne sprzęgło ogarnie więcej Nm czy trzeba cos mocniejszego? Prosze o odp pozdrawiam
-
Problem z rozrzadem pomocy
Witam mam problem z ustawieniem rozrządu w audi a4 b7 rok 2005 silnik 1.9tdi 116km auto po wypadku i czesci obudowy weszły pod pasek rozrządu silnik zgasł i teraz nie wiem jak powinien byc ustawiony ten rozrząd bo jest możliwość ze przeskoczył przy uderzeniu.. jeśli ma ktoś jakiś rysunek znaków jak ustawić rozrząd to proszę o pomoc
-
Dobrzy chiptunerzy
Polecam użytkownika gregor10 fachowa robota niska cena usług i piękne:grin: efekty )))
-
Pomoze ktoś z rozwiązaniem błędów wyświetlonych przez vaga?
Okey mam przeplywke o nr 280 217 117 ale ona chyba nie org jaka powinna byc w silniku 1.8T AEB?
-
Pomoze ktoś z rozwiązaniem błędów wyświetlonych przez vaga?
Jutro sprawdzę na innym akumulatorku i skocze do gazowni jakby cos napisze tutaj co i jak narazie dziękuje za info ;d ---------- Post dopisany 06-02-2014 at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 19:12 ---------- oto logi na benzie VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Pomoze ktoś z rozwiązaniem błędów wyświetlonych przez vaga?
Mówiąc szczerze to kiedyś nie miałem tego błędu jak mi lpg zakładali ale to było jeszcze ciepło a teraz temp na - i ostatnio przy odpalaniu mialem problem rozrusznik przekręcił ze 2 razy i po akumulatorze tak mi się robi ostatnio wlasnie
-
Pomoze ktoś z rozwiązaniem błędów wyświetlonych przez vaga?
alternator niby ląduje okey napięcie na akumulatorze 14,2v zamula tylko przy dodaniu gazu np pracuje na 900 i tak do 1500obr trochę dławi i na pb i na lpg a później już okey co do tego 18010 to nie tak od razu po jakimś czasie.. logi ewnetualnie wstawie jutro
-
Pomoze ktoś z rozwiązaniem błędów wyświetlonych przez vaga?
Witam mam problem z audica 1.8t 150km silnik AEB a mianowicie dławi się jak jest zimna i na lpg i na pb po podłączeniu do vaga wyskoczyły 2 błędy 18010 P1602 Terminal 30 źródła zasilania (B+) – niskie napięcie i 0561 Dopasowanie składu mieszanki po usunieciu bledow samochod zrobil sie zrywniejszy jednak po chwili nadal zamula i nadal te błędy co możne być przyczyna?