Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pablo2506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pablo2506

  1. już wiem jest koloru srebrnego , dzwoniłem do aso i też na podsufitce jest kartka naklejona i na nej pisze jaki jest kolor
  2. dzięki , ale mi chodzi o kolor podsufitki
  3. czy ktoś może mi powiedzeć jaki kolor mam tapicerki górnej części? http://www.directupload.net/file/d/4062/z4kxjbpu_jpg.htm
  4. Witam W s-line, s4 i rs4 b7 był tylko materiały tapicerskie speed, skóra i alcantara? Czy były jeszcze jakieś inne?
  5. Ja też włąsnie zmieniam na 4x szyby latane Podziękował za linka
  6. Też chciał bym mieć takie przyciski ale nie wiem , jakie pasują może ktoś coś pod powiedźci , Będę bardzo wdzięczny
  7. Ktoś się orientuje czy są przełączniki szyb ze srebrnym paskiem (opcja chrom) ,które pasują w ten panel 8E1 867 171 C - panel dla 4x elektryczne szyby, lusterka składane elektrycznie. I są czteropozycyjne. z góry dzięki za odpowiedzi miłego dnia znalazłem coś takiego ale czy będzie pasować?
  8. nie wiem ,pytam się tylko teoretycznie.bo zamówiłem z f a przysłam mi z d
  9. a czy przekaźnik z końcówką D będzie diałał?
  10. A czy ktoś z was lał olej ATM ? Jesli tak to czy wszystko ok?
  11. Proszę o pomoc Czy ktoś zna numer wiązki elektrycznej (silniczek spryskiwaczy, front PDC, webasto, homelink i servotronic) Tej co przechodzi przez scianę czołową ?
  12. Czy ktoś mi powie który zawór z jest z końcówką A czyli do b7? Ten z kwakiem kabla, czy ten bez kabla. Z góry dziękuję
  13. Dziś byłem po uszczelniacze i gościu powiedział że nie ma możliwości dokupienia uszczelniaczy. Czy ktoś zna numery tych uszczelniaczy ? Czy zwykłe magle mają takie same uszczelniacze co z servotroniciem?
  14. Podziękował O to zaczne od wymiany uszczelniaczy A da radę wymienić je bez wyciągania magla ?
  15. Witam Mam problem z przekładnią , cieknie olej z prawej strony pod gumą , czy tam są jakieś uszczelniacze które można wymienić , albo zostaje magiel do regeneracji ? To pytanie jest śmieszne , ale ja się dopiero uczę uczę tych klocków .
  16. Witam kto z Wrocławia lub okolic mógł by sprawdzić kodowanie do SDS u mnie odwdzięczę się czteropakiem
  17. Kolego slusek19 a do jakiej a4 montowałeś tą prawą osłonę?
  18. Witam Zakupiłem ledy do podświetlenia tablicy rejestracyjnej , zamontowałem i błędu nie było Ale po 3 miesiącach pojawił się . Z jedną zwykłą i jedną led-ową lampką taż nie ma, bez różnicy z którą . Dodam , że a płytce z ledami jest plus i minus jakiś brudny, zardzewiały. Czy coś się spaliło w lampkach?
  19. Witam Wie ktoś czy podświetlenie wizytownika , uchwytu na kubek z a6 c5 pasuje do a4 b6 b7. Lub może jest jakiś temat o tym? Dzięki Życzę miłego dnia.
  20. Witam , czy ma ktoś na sprzedaż orginalny kompletny zestaw do podświetlenia uchwytu na kubek ? czyli listewkę plastikową diody na płytce drukowanej gniazdo i blende. Lub prosiłbym link do takiej aukcji z gury dziękuję.
  21. Kto wie jak samemu zamontować podświetlanie szufladki i uchwytu na kubek?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.