Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. a jakim srodkiem? poki co jestem spokojny bo w miare regularnie czyszcze kierownice i jest ok. podczas czyszczenie siedziska "wyszla" cala mase granatowego koloru z jeansow, a reszta jest z oparcia. zwazywszy ze dawno foteli nie czyscilem to raczej jest to brud i resztki wczesniejszych kosmetykow niz kolor. a tak przy okazji - idzie nowe http://www.worldcarfans.com/112022341530/next-gen-audi-q7-mule-caught-testing jak to auto bedzie lzejsze o te 350kg to przy obecnych silnikach i ich osiagach bedzie smigac za***iście, a ekonomika 4.2tdi przebilaby 3.0tdi A6 C6. ciekawe tylko czy zostawia 4.2tdi czy jednak "flagowego" tdi zrobia z obecnego 3.0tdi 313KM i po lekkiej kuracji dadza mu kilka KM wiecej?
  2. Też je miałem u siebie w A4. Tanie nie były ale były miłą odmianą po pirellach i conti...
  3. hahaha Przecież chodzi tylko o samochód a nie cycki żony :-D
  4. hmm.... wydaje mi sie ze to wlasnie napisalem kilka postow wczesniej ;-)
  5. super ten kolor w sloncu wyglada ja sie przerzuce za jakies 1,5tygodnia - w tym odbiore fele, potem 2dni zabawy z C5 GTechniq'a http://poland.gtechniq.com/sklep-2/3s-dla-samochodow/powloki-zewnetrzne/c5-wheel-armour/ na koniec jeszcze "wisnia na torcie" i letni setup bedzie w pelni gotowy
  6. rewelacja, jestem w szoku, właśnie w czwartek jechałem przez Kielce i navi mnie prowadziła inną drogą niż znam i jechałem po swojemu - sekunda i nowa trasa, wcale nie trzeba czekać aż wytyczy trasę, wcześniej miałem przenośnego Beckersa i zanim złapała sygnał to czasami 25minut mijało. fajnie też można panelem dotykowym posuwać się po mapie i sprawdzać jak wytyczyło trasę. ale mi nie chodzi o szybkosc pracy navi przy wytyczaniu nowej trasy itp tylko o szybkosc transferu danych przy mapach googla Jaka jest plynnosc generowania grafiki w czasie jazdy? Polaczenie nawiazuje po uruchomieniu auta czy dopiero po uruchomieniu map? Z jakiego operatora korzystasz? Niby siec btsów mamy gęstą i praktycznie wszystkie obsługują 3G/3G+ ale w praktyce bywa juz z tym roznie. W DE Audi testuje juz mapy w wykorzystaniem modemow LTE, wiec pozostaje trzymac kciuki za ta technologie i jak najszybsze pelne jej pokrycie u nas. Niestety dopoki koszt przesylu danych w roamingu bedzie taki jaki jest nikt z uzytkownikow nie odwazy sie z taka mapa wyjechac za granice
  7. Rosemeyer odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Hahaha-przecież to jest sterowanie elektrycznej regulacji kierownicy a nie podgrzewania :-) Ten większy to regulator położenia, a ten mały guzik to wł/wyl automatycznego podnoszenia przy wysiadaniu :-) Wlacznik grzania jest na lewym dolnym ramieniu 4ramiennej kierownicy. Wiem, bo mam to u siebie ;-) A to ze czujesz ciepło w dłonie to może efekt podniecenia nowym autem? ;-) Włączenie grzania jest sygnalizował na FISie info "sterring wheel heating on" a przy wyłączeniu jest takie samo info z "off"
  8. mialem Ci napisac, ze to da sie wylaczyc.... A jak wyglada plynnosc transferu przy mapach? Z jakiego operatora korzystasz? szkoda tylko ze z map google'a bedzie mozna korzystac tylko w ramach danego kraju. No chyba ze po przekroczeniu granicy bedzie zabawa w zakup prepaid'a
  9. Rosemeyer odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    3ramienne kierownice nie maja podgrzewania ;-)
  10. Rosemeyer odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    niestety pierwszy acc dziala dopiero od 30 - dopiero nowy w obecnych modelach ma funkcje stop&go i po zatrzymaniu do 0 sam ruszy dalej. stary acc moze w kazdym razie zahamowac awaryjnie (audi breaking guard) w dowolnym zakresie predkosci (ponizej 30 rowniez) jesli wykryje zmiane w odleglosci od "przeciwnika" w polaczeniu z brakiem reakcji kierowcy i nie wcisnieciu hamulca - wowczas sa uruchomi hamowanie na maxa. Dwoch znajomych - jeden w Q7, drugi w Q5 brutalnie sie o tym przekonali i zawisli na pasach podczas takiego hamowania wiec gazete mozna czytac bo i tak zahamuje ;-)
  11. widze ze i galke wreszczie normalna zalozyles a nie tego "ulepa" ;-)
  12. to jest nie tylko przy przyczepie ale w ogole to zaladunku/rozladunku - takie ulatwienie dla grubasow z obolalym kregoslupem i chyba nawet nie jest to powiazane z hakiem.
  13. Rosemeyer odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    bez problemu sie to w A8 doklada i nie kosztuje to majatku wiec no stress ;-)
  14. W uproszczeniu masz 23% różnicy
  15. A od kiedy w Niemczech nie ma VATu? Za 80k euro to do fulla jeszcze daleko ;-) ---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:39 ---------- No to jest istotny argument na nie :-D
  16. Rosemeyer odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Mam właśnie takie ori 20" w Q7. Myślę nad wymianą na inne. Zapraszam na PW. Forget-rozstaw inny. A8 ma 5x112 a my 5x130
  17. Dobry typ :-)
  18. dzisiejsze czyszczenie fotela Gliptonem - za każdym razem mnie zadziwia ten specyfik
  19. no brawo, brawo widzę, że lusterka szukamy razem ;-) mi powoli zapał do tego moda opada, bo po za jednym w niepasujacym kolorze to żadnego nie widzialem :-/ w przyszlym tygodniu za to bede mial felgi po restylingu i chyba powoli trzeba "wysiadac" z setupu zimowego
  20. nowa w ASO bez rabatow kosztuje 450. 500 jak w aukcji to lekkie lecenie sobie w chu... ;-) A znasz może numer tej gałki ? 4L1713139AKQPY - tak w każdym razie pokazuje moja ETKA
  21. no przesadzil kolega....
  22. musisz miec AMI, albo jakiś adapter, bo inaczej nie da rady. Np. Naviservice ma jakąś swoja "wariację" na temat AMI. Ja ze srajfona nie korzystam, mam na stałe podpięte USB 32GB i w zupełności mi wystarczy.
  23. nowa w ASO bez rabatow kosztuje 450. 500 jak w aukcji to lekkie lecenie sobie w chu... ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.