Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
A8 D3 na 20" :)
bardzo fajna sztuka. Modzenie pozostanie mocno kosmetyczne, ale kilka "smaczków" będziesz mógł dodać ;-) to byla moja pierwsza opcja przy okazji zmiany A4, bo buda D3 bardzo mi sie podoba. Ogladalem kilka fajnych 4.2TDI i jedno S8, ale później stwierdziłem jednak że wolę "terenówkę" Allroada A6, a skończyło się jak juz sami wiecie Duzy ma przebieg?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
kiedy ten program robiles? Może Andrzej miał gorszy dzień co nie było kiedyś rzadkością...
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Gangsta Wheels już były, więc teraz czas na Gangsta Windows
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dziala tylko z defaultu nie wrzuca do outboxa. Ja tak malikowi puściłem 3x to samo :-] Pod oknem wiadomości jest checkbox do zaznaczenia żeby to zrobil ;-) Za to zauważyłem ze po zmianie odblokowal mi się licznik postow który nie dzialal :-)
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ja pierdo.... :-)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
chyba był ;-)
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
niezle.... Makki (nie pamietam czy o tym juz bylo), czy u Norkow tez jest tak jak u nas zakaz mycia samochodow przed domem itp? Ja strasznie z tego tytulu ubolewam, bo choc mieszkam na malym bloku (2 pietra i 6 mieszkan) i kazdy ma na dole swoj niezalezny garaz itp to nie ma szans zebym mogl karcherem splukac auto. Chcac sie troche "pobawic" przy aucie musze najpierw pojechac na myjnie i dopiero potem moge zamknac sie w garazu i "dlubac". Szczerze mowiac wnerwia mnie to mocno :-/
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
nowe fele na lato
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
to wynika z tego, ze roznica w spalaniu miedzy 3.0 a 4.2 jest w zasadzie zadna - 3.0 jest w stanie spalic tyle co 4.2, a 4.2 tyle co 3.0
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
no pisalem Ci przeciez, ze taborecik bedzie potrzebny Super kolorek- dobrze ze nie czarny, ale szkoda ze nie np bialy ;-) Kiedys widzialem Q7 w daytonie - mega za***iście wygladala tym bardziej ze byla w czarnej optyce i na grafitowych felgach. ---------- Post added at 15:49 ---------- Previous post was at 15:46 ---------- wszystko jeszcze zalezy co to za miasto, bo miasto miastu nie rowne, a i temperament kierowcy moze byc rozny ;-) Ja mam u siebie srednie z chyba pół roku (nie spojrzalem na przebieg) z czego jakies 80% dystansu do miasto i mam 12,8/100
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
true.... ja kiedys zakonczylem 7-8letni zwiazek i polroczne rozstanie przynioslo powrot, slub a za kolejny rok urodzila nam sie corka rownolegle po rozstaniu ja pozbylem sie kaszlaka ibizy cupry i wsiadlem do leona (tez cupry) a po powrocie rozstalem sie z leonem na rzecz rodzinnego A4 W rok po narodzinach corki zmienilem rodzinne jak mi sie wczesniej wydawalo A4 na bardziej rodzinne Q7 Wychodzi z tego, ze kobiety w waznych dla siebie chwilach ida do fryzjera i obcinaja/farbuja wlosy, a my po prostu zmieniamy fury
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki czyzby zona weszla do garazu i spojrzala na polki? Ahh te baby... za grosz zrozumienia...
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
dobra zostawcie juz te drogi w spokoju... ja za to dzisiaj znalazlem zegary do 3G z ACC musze zrobic na nie miejsce na polce w garazu bo poki co zajmuja mi je graty do advanced key i tpms wiosna idzie, wiec trzeba troche odswiezyc bizona
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
dlatego trzeba jak mawia moj kolega "poruszac sie glownymi arteriami miasta" a nie szwedac sie po dziurach
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Trzeba było Q7 wziąść - wszedłby wydech i jego dawca od razu. I pewni dla Transportera jeszcze by sie miejsce znalazło
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wiem, wiem. Pisalem o niej tylko w kontekscie samego LA i kierownicy z wibratorem
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
phiii - wydech z S4 zmiescil mi sie do B7 i to nawet bez uszkodzenia tapicerki itp jedynie rolete lekko zarysowałem
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
nie wiem ktoredy jezdziles, ale ja tam nie narzekam. akurat 98% mojego jezdzenia to Rosola-Dolinka-Rzymowskiego-Woloska-Domaniewska i wszedzie mam piekny asfalt. Nawet na 22" moglbym smialo plynac :gwizdanie:
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
nie no prosze Cie....mocno splycasz az rydzyko-pisowcem zalatuje sytuacje wokol iranu i jak to sie ladnie mowi spekulantow, ktorzy musza jakos i na czyms zarabiac rozumiem, bo to logiczne i bezposrednio przeklada sie na poziom cen ropy oraz walut
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no lusterko też - zgadza sie... nie piaslem, bo uznalem to za oczywista-oczywistosc ;-) Co do kiery to skoro jest tylko w 4ramiennej i nie moze byc laczone z grzeniem to wg mnie wsadzili to w lewe dolne ramie tam gdzie jest wlacznik od grzania kiery. Forme kiery z wydrazonym ramieniem juz mieli, wiec pewnie dopasowali pod to wibrator - to najprostsze i najbardziej ekonomiczne dla nich rozwiazanie. W kazdym gdybym to ja mial o tym decydowac to tak wlasnie bym zrobil ;-)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przy LA bedizesz musial raczej szybe wymienic - u mnie tak niestety trzeba :-/ Wibrator jest tez chyba tylko w 4ramiennej kierze :-/ Ja z tego moda sie wypisalem i nie bede go robil, bo w naszych warunkach to ciezko bedzie z niego korzystac bo wymalowanych i widocznych pasow jest jak na lekarstwo Pewnie by non stop swiecil jakims info o bledzie itp Btw - jak byly ostatnie te sniezyce, to mialem taki tluman sniegu za soba ze na FISie pojawilo mi sie info "side assist sensor blocked" czy jakos tak i SA sie wylaczyl:) Jak zwolnilem to bylo ok i wszystko dzialalo poprawnie.
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
wczoraj wieczorem widzialem bialasa w s-linie - fajna dupke mial
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
obiecujesz?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no a co Ty myslales u mnie do wymiany sa jeszcze czyjniki ABS z koncowkami przewodow hamulcowych i serwo hamowania jakis czas temu to liczylem i wychodzi ok. 4-5tys za graty. Ale pewnie i tak to zrobie - to bedzie wisnia na moim Q7kowym torcie. I pewnie jak tylko to zrobie to.... ja sprzedam
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nie ma ? no a jak zmieniasz bieg jak auto za bardzo zwolni to wciskasz sprzęgło i wtedy normalnie się tempomat wyłącza a tu nie? tu niestety tez - ACC rozlaczas sie tak samo jak zwykly tempomat, dlatego w manualu to troche kiepska opcja. Ani biegu nie zredukuje, ani nie wskoczy na wyzszy przy przyspieszaniu itp. Grzesiek jak bym go na Twoim miejscu olał - najpierw wywal manuala i wrzuc tipa, a dopiero potem rob ACC