Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
i to jest sluszna koncepcja - auto nabierze spojnosci. Super ze zadnych modulow nie trzeba bylo dokladac To moze jeszcze nowy grill w poziome chromy? - tak zebys sie nie nudzil i mial co robic?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nie masz co dlubac, bo to nie wejscie a koljeny kabel jest do AMI Do AMI sa kable do jablek, USB, miniUSB, microUSB i nawet JACK'a zrobil
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
W ogole "u Was" fajnie gadaja Chyba tylko flamandzki jest bardziej od "norkowego" wykrecony
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Na pierwszym roku ekonomii tego ucza: maly popyt=niska cena, duzy popyt=ceny rosna
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
z malym brzdacem jeszcze mozna tak pojezdzic, ale z 2latkiem to juz zapomnij. wszedzie biega i szybko sie nudzi, a zwiedzanie i podziwiania widoczkow to dla niego zadna atrakcja. no chyba, ze znajdziesz kampera z wbudowanym plac zabaw ze zjezdzalnia i piaskownica
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
trzebabyło sobie kabel USB kupic - IPOD do d*py biblioteke z muzyka uklada :-/ na USB ma tak jak Ty chcesz, a nie jak jablko se wymyslilo jedrekx - to glos tylko jest - sterowania juz tam nie masz
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
hoł hoł hoł - Meeerry Christmas everyone Kilka dni temu widzialem A6 z poliftowymi reflektorami i drl'ami od S6 - prawie taki sam dramat.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian - AVUS to AVUS, wiec nie kombinuj ;-) Macik wyglada super Zastanawialem sie jakis czas temu czy nie zrobic tak u siebie, ale troche zniechecily mnie rysy powstajace z czasem na folii - bardzo chu..owo to wygladalo Co do ceny to drogo - tyle mi powiedzieli w W-wie w WARSFOLLu za mojego slonia, a oni tani nie sa
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
fajne masz zdjecia z tych wakacji - a zone i corke tez zabrales czy po zalozeniu boxa pojechales sam?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
szkoda bo Q7 na tej feldze wygladalo by zjawiskowo noooooo
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
kiery S-linowe z perforowana skora sa drozsze niz gladkie z esek. Poza tym wg mnie mnie te eskowe z gladka skora bez perforacji z biala nicia brzydko wygladaja. Jesli ktos chce to mam kiere S-line'owa z multi z lopatkami odswiezona przez raggaman'a. Moge ja oddac za 700 pierwszemu ktory sie zglosi
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
faktycznie jest w A8 - pojawila się w MY2011. W 2010 bylo bardzo malo felg w A8, a teraz jest 16 modeli niestety fela z A8 jest 9' a ja mam 10' ale to i tak mneijszy problem w porownaniu do rozstawu srub - A8 ma 112 a ja 130
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Nowak_zg troche sie spozniles http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212892.0
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
ja po otwarciu drzwi zwrocilem od razu uwage na wlacznik swiatel i otaczajacy go plastik. Jak go dotknalem i postukalem to sie zalamalem zegary, konsola i pozycja sa tak jak piszesz bardzo ok. tu nie ma sie co czepiac i przesadzac. Ja po prostu po nowym modelu spodziewalem sie wiekszego zblizenia do jakosci A6 i stad moje rozczarowanie. No ale nie ma biadolic - i tak jest jakosciowo duzo lepiej niz w C-Klasie, a zegary i konsola sa duzo ladniejsze niż w 3ce
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
pamietam jak ogladalem pierwszy raz B8 to przerazil mnie twardy gladki plastik na desce. W porownaniu do B7 to wygladal to jak w Cinquecento :-/ Wg mnie jakosciowo pod katem uzytych materialow B7 byla duzo lepsza. B8 jest za to gadgeciarsko fajniejsza dzieki MMI.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
wyjsciowa cena odzwierciedla nie tylko mazrze producenta ale i jakosc i zaawansowanie technologiczne zastosowanych w aucie czesci. nie ma co oczekiwac ze czesci do aut klasy wyzszej beda kosztowac tyle co zamienniki do Golfa II Zresztą nie gadajmy na takie tematy, bo po co wywoływac wilka z lasu
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
no to jednak wg szału nie robi, bo u mnie przy takich warunkach bylo 7,7 a auto wazy 2,5tony, silnik ma 2xwieksza pojemnosc, 2xwiecej cylindrow i jest o o nieco ponad 100KM mocniejszy, o frajdzie z jazdy z 750Nm (nawet przy tej masie) nie musze chyba nikogo przekonywac. Z kosztami eksploatacji bym nie przesadzal - robilem przeglad LL i zaplacilem za niego tyle samo co przy BRD, wiec mam prosbe o nie powtarzanie bredni albo wymyslanie wlasnych teorii bez znajomosci tematu. Srednie spalanie z 8tys km - 50/50 miasto/trasa (130-180) mam 12,4 - wg mnie majac na uwadze wszystko co wyzej wyliczylem to za***isty wynik
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
najpierw wierszyk albo piosenka
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
niby wg zalecen do 2godz dzieciak moze smialo lezec, potem wypada zrobic "przerwe" i zmenic pozycje. u nas w kazdym razie takie rozwiazanie sie sprawdzilo i dlatego Ci je proponuje. gondoli nigdy nie zabieralismy.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi ale przeciez na "podwozie" mozesz zalozyc fotelik/kolyske z samochodu i nie musisz brac gondoli, bo dokladnie tak jak piszesz zajmuje sporo miejsca. My na wszystkie wyjazdy tak jezdzilismy - do bagaznika stelaz wozka, a mloda z fotelikiem/kolyska do srodka. gondole uzywalismy tylko do spacerow na miejscu w domu.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pod koniec wakacji nie będzie już co robić ja tyż ja tyż Zróbmy w centrum Polski spota pt. WRC modzi w autach :> najlepiej w kielcach :gwizdanie: jak to mowią - "wachac chca wszyscy, tylko pierdziec nie ma komu"... Panowie, troche samodzielnosci...
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
to moze wozek zmien? a tak na serio to nie wiem jaki macie, ale my mielismy MAXI COSI MURA 4 - ma najmniejsze rozmiary po zlozeniu ze wszystkich jakie byly na rynku (porownujac wozki "duze" a nie parasolki) A co do boxa to nawet nie mow mi ze dynamic thule'a jest niepakowny... a do tego ten dyfusor :gwizdanie: Belki zmian sobie na whispbary - super na nich auto wyglada, bo "druty" nie stercza na boki
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Hahaha-skąd ja to znam... Wlasnie dlatego zdecydowałem się na Q7, bo dopychanie gratow do bagażnika kolanem i jazda jak cygan z klamotami w A4 już mnie mocno irytowalo :-D
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no ja pierd.... może zacznij coś brać na zasypianie - może wiecej kofeiny wystarczy? W Twoim wypadku sen jest szkodzliwy
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Kurcze czemu nie ma 21 :wallbash: