Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Diego co prawda foty nie moje, ale efekt taki sam: Takie listwy są w A8, A6 i Allroadzie w Q7 początkowo ich nie było - zostały wprowadzone w ramach liftingu. W nowym A8, A7 i A6 są kolejne wariacje na temat tego podświetlenia.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
na niektorych jest/byla obnizona ale nie pamietam juz na ktorych. w kazdym razie na 1str masz foty z max w dol i max w gore.
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Pablo ale to przeciez nie uchroni Cie przed ew. kradzieza, dlatego pisalem o nie popadaniu w jakis obled. Jak maja ukrasc to ukradna - to tylko samochod i pieniadze. Wazne bysmy my i nablizsi zdrowi byli, a reszta to tylko rzeczy nabyte. 4red - sorry, fajne auto
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
przy skorze Verano jest tylko czarna. Jasna nitka w alkantarze jest/moze byc. nastepny co czytac ze zrozumieniem nie potrafi - jakas plaga normalnie... przeciez mam pneumatykę - napisalem to w opisie, widac na zdjeciach a poza tym wszystkie 4.2TDI maja ją w serii
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
tym bardziej, ze to wlasciciel postapil mega lekkomyslnie i nieodpowiedzialnie uszczesliwiajac cie samochodem bez AC. ukradli akurat tobie, a mogli ukrasc jemu, jego zonie, matce itp - pretensje niech ma do siebie. nie chce nikogo oskarzac, ale moze sam buchna se fure, bo sprzedac nie mogl a kasy potrzebowal i teraz bedzie chcial ja od ciebie wyciagnac? mega smierdzaca historia.... 3 maj sie chlopaku
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
bez przesady.... wstydzisz sie skad jestes, czy co? jak jezdzisz na codzien czy na spotach to je tez zamazujesz/zaslaniasz itp? bez paranoi
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
chyba z lanosa..... no przeciez ta kierownica to jest w nowych modelach A - 6/7/8 bedzie w poliftowej 5tce i pewnie 4ce oraz MY2012 Q7 - i to wie kazdy kto czyta ze zrozumieniem i z tych wlasnie modeli bedize pasowac poduszka Poduszka ma zupelnie inny ksztalt niz obecne i bedzie pasowac z tych samych modeli w ktorych bedzie montowana nowa kierownica - patrz pkt wyzej Poza tym nikt jeszcze tego w 4ce nie robil to skad niby ktokolwiek ma to wiedziec? Sorry, ale nie bardzo rozumiem sens Twojego pytania - Zanim cos napiszesz to zastanow sie przez chwile nad pytaniem, spojrz na zdjecia, rusz glowa i sam sobie odpowiesz. Dodatkowo nikt nie bedzie Ci odpisywal tak jak ja teraz. No chyba ze sensem jest samo klepanie postow i pytanie o byle g... to zwracam honor i szacun
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
mojej nieco ponad 2latce tez pasuje - "tata baje!"
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no i co z tego jak felga c.h.u.j.o.w.a dawaj tego AVUSa spowrotem
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ty a wez se sam sprawdz - tyle samo czasu by Ci to zajelo co pisanie tego posta - www.allegro.pl [br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 10:06_________________________________________________Spoznione foty ostatni modow wnetrza: Pakiet Schowek: siatki na oparciach i w bagazniku - wreszcie mam miejsce na sluchawki... Blenda w Piano i kiera z chromowanymi lopatkami: Galka zmiany biegow z RS6 - duzo fajniejsza niż S-line'owa czy od V12: Kratka "ciezarowki" we flocku antrazyt: na tym koniec modow wnetrza
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
na alle... juz troche ich jest i nawet ceny nie zabijaja http://allegro.pl/listing.php/search?string=a7+kierownica&category=0&sg=0&order=pd&change_view=1¶ms_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Grzesiek ta poliftowa 3ramienna bedzie wlasnie podgrzewana. A co do przycisku to masz nalecialosci z B6 - przez MMI bedziesz wlaczal
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
mysle ze po prostu Ci sie znudzilo. ja niestety tak mam, ze kupujac samochod wmawiam sobie ze to wrecz moje auto zycia i bede nim jezdzil az sie rozpadnie ledwo mina z 2lata i juz zaczynam sie zastanawiac na co by tu zmienic... sorry Tygrys za OT
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 14:11_________________________________________________ AndyN - multifunkcja jest identyczna. 3ramiona tylko sa a nie 4ry i poduszka okragla. tu masz fote w poliftowej 5tce: http://www.worldcarfans.com/111071334887/2012-audi-a5s5-facelift-revealed/photos#91 http://www.worldcarfans.com/111071334887/2012-audi-a5s5-facelift-revealed/photos#107 http://www.worldcarfans.com/111071334887/2012-audi-a5s5-facelift-revealed/photos#26 http://www.worldcarfans.com/111071334887/2012-audi-a5s5-facelift-revealed/photos#125
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
dla mnie idealny bedzie nowy Allroad w 3.0T ;-)
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
to ta sama kiera co A8/A7/nowej A6. A czy bedizej pasowal? hgw ale na pewno modul jej nie ogarnie bo wiecej przyciskow jest. U mnie bedzie to do ogarniecia bo w Q7 MY2012 to bedzie ale w B6/B7 raczej watpie. Tu masz 4ramienna: Jak przy kierach jestesmy to znajomy chcial zalozyc swoim Q5 (MY 2011) kiere z lopatkami bo ma bez. Znalazl praktycznie "nufke" i co sie okazalo przy montazu? Q5 MY 2011 ma nieco inna konstrukcje poduszki i poducha nie pasuje. No i w druga strone na kiere od Q5 MY2011 nie zalozycie poduszki od modeli poprzednich, czyli jak znajdizecie swieza kiere od Q5 to mozecie jej nie kupowac.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
proponuje jednak Q - jest wyzsze i mozna je wyzej podniesc, co przy obecnej pogodzie jest bezcenne. znajomy ostatnio zalal MB Ske mimo ze byla na max w gorze. ubezpieczyciel wystawil mu srodkowy palec, a ASO wycenilo wymiane silnika na 100tys drugi kolega jechal za nim Q5 i zero problemu - jednak co SUV to SUV...
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
gdy wyjezdzalismy pierwszy raz i zona spakowala pol domu. oczywiscie zakonczylo sie awantura bo taka ilosc betow oznaczala w A4 bagaznik wypchany prawie po sufit gdy po spakowaniu ok. 1/2-3/4 bagaznika wrocilem do domu po reszte rzeczy a tu pusto. w pierwszej chwili myslalem, ze je zona je rozpakowala i schowala ale okazalo ze wszystko jest juz w bagazniku tam mozna mega duzo rzeczy upchac, momentami to mam wrazenie ze ten bagaznik jest nie praktyczny bo jest z a duzy i nie mam go czym wypchac
-
Leon Top Sport by Mario22
strasznym sentymentem darze Seaty Zebys sie nie nudzil, to w ramach modzenia proponuje Ci: 1) wymiane kratek wentylacyjnych na kratki od A3 z podswietleniem 2) wymiane lampki wewnetrznej (przy lusterku) na lampke od Paska z diodami Te dwie drobne zmiany, a wnetrze auta wyglada zupelnie inaczej Kiedys mialem coś takiego: A jeszcze wczesniej takie cuś - alez to fajnie jezdzilo.... :gwizdanie:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
wymien sie - pewnie stare jeszcze stoi u dealera
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
czeka na montaz Side Assist z lusterkami poliftowymi - musze tylko lusterka poskladac po malowaniu, bo ori kolor byl inny... Może w przyszlym tygodniu juz będize done Czeka w kolejce pamięć fotela pasazera - nie wiem po co, ale kupilem za grosze sterownik to why not No i chyba jednak sie zdecyduje na poliftowe LEDY P+T, a juz na pewno na MMI z MY2012, ale to bedzie wieksze wyzwania z uwagi na dostepnosc czesci - mysle ze najwczesniej cos kolo zimy zacznie sie pojawiac.... nieduzo - jakos tak ok. 20tys
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
no troche fajniejsza od podgrzewanej na szczescie nowe kiery 3ramienne sa w wariancie podgrzewania i nie bedzie ani dylematow przy zakupie ani sezonowego wymieniania jak u mnie szkoda tylko ze jej design jakos taki malo porywajacy jest :-/
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Widzisz , dzięki forum możesz dowiedzieć sie takich niesamowitych rzeczy , Mi tak działa tylko podczas deszczu , ale możliwe że innym inaczej i to za free
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Kilka swiezych fotek z bardzo fajnej sesji z kolega Piotrkiem, ktory pstryka fotki autom http://piotrpiechocki.viewbook.com/ Nie widac na nich wszystkich nowych modow - galka RS6, poliftowy wlacznik swiatel czy.... poflokowana kratka Ale za to jest kiera z chromowanymi lopatkami i troche widac ramke zagarow w piano. Zdjecia srodka ze zmianami dorzuce pozniej.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
no to nie wiem jak ty jezdzisz, bo ja jezdzilem przez dwa lata i tak mialem