Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. no to gratuluje i witam wsrod ojcow corek - moja skonczyla 2lata w zeszlym tygodniu
  2. juz przebierasz nozkami, co? bedziesz teraz jezdzil w rekawiczkach i wozil ubrania ochronne dla wozonych gosci?
  3. no nie do konca, bo co to za strzal z 2000 obr u mnie wystarczajacy, a u tej twojej lochy nie btw-widzialem tego twojego pazdzierza kilka razy u siebie pod biurem na domaniewskiej
  4. w tiptronicu nie musi byc w podloge, bo LC nie ma. Wystarczy utrzymac obrotu przy ktorych jest max Nm i tyle - zwykle to niecale 2tys. Wyzej nie ma co krecic, bo bedzie krotszy zakres pracy z max Nm. Zreszta identycznie jest w manualu przeciez tu jedyna roznica polega na tym ze zamiast "puszczac" sprzeglo "puszcza" sie hamulec
  5. eeee tam bum od razu - szkoda parkingowa po prostu pod tj-maxem
  6. i bardzo dobrze - nie masz pojecia o samochodach i modach
  7. dobre... z kosciola powinni pojechac bialym a8 z np. czarnym dachem
  8. moj o 1200kg ciezszy slon w tipie bardzo ladnie szczela co prawda letnie kola go troche zmulily, ale na zimowych 18tkach ciagnal jak wsciekly. szkoda ze nie ma s-tronic'a, ale coz, moze next time.... wg mnie era manuala juz sie skonczyla, tak samo jak skonczyla sie era mulowatych automatow. czas panowie wyjsc ze stereotypow, bo mamy juz XXI wiek a nie lata 80te. Wystarczy spojrzec na skrzynie montowane w porzadnych furach i na ich osiagi - mulem one nie smierdza
  9. SKN to fima kolegi Pawla od czarnego RS4 B7 W2 SPEED, wiec wiarygodnosc ocencie sami
  10. u mnie potrzebne sa adaptery i w moim przypadku podrazaja cala impreza o prawie 2tyś :-/ Zrobienie poliftowych lamp z przodu to nieco ponad 5tys a tyl da sie ogarnac na gotowo za 2,5tys.
  11. kiedys Cie za to zamknal, bo to nie jest normalne
  12. a ktos mi kiedys pisal, ze Q7 fajne, ale X5 lepsze co do praktycznosci, to najbardziej praktyczne jest Q7 na 18tkach - co prawda wyglada wtedy jak kupa, ale wszedzie mozna bezstresowo wjezdzac. Kiedyś jadac A4 probowalem ominac korek i droga skonczyla sie polna sciezka z wysoka koleina. Powiedzialem sobie wtedy ze next car bedzie a6 allroad lub Q7 bo stoja duzo wyzej. No i mam Q7, ale co z tego jak na 21'
  13. Kurde, pierwszy raz mnie rozczarowales Myslalem, ze zrobisz tyl w 100% TTS'a a tu d..pa Czujniki parkowania wsadziles chyba nie ory, bo cos stercza od zderzaka
  14. wole 200pln zaplacic wiecej w babicach niz dymac do bydgoszczy lub bawic sie w wysylanie tam kurierem
  15. Mam dokladnie takie samo wrazenie Makki, ja zamiast Avanta, nie moge sie doczekac nowego Q7 Z podobnym srodkiem, zegarami, MMI... Bede musial tylko znalezc wczesniej jakiego jelenia na moje auto
  16. no taczka musi byc niezla Turdzi, w X5tkach przy 20' i mieszanym ogumieniu (szerszy tyl) jest fabrycznie 315/35
  17. dzięki Mam dobrego lakiernika w Starych Babicach. Tani nie jest ale za to solidny. Za element bierze od 400 do 600 zl. Zalezy jak duzy element, ile trzeba rezac i jaki lakier +48 502 271 334 Powolaj sie na a4-klub to pewnie cos utargujesz dzieki co do cen, to chyba zbliżone do cen w ASO, czy nie? Zgadzam sie z Makki - jakość=cena, no może nie zawsze ale w 90% tak wlasnie jest. Zawsze mozna to zrobic samemu i wyjdize najtaniej. Pytanie tylko o efekt i sens takiego malowania
  18. wyglada b.ladnie gdzie malowales? uzbieralo mi sie troche gratow do malowania i czas powoli zaczac myslec o ich pomalowaniu...
  19. do a4 wsadziłeś 7" ekraniki ? Tak - Alpine TME-M780
  20. ja kiedys kupilem sobie te wklady, ale mi nie bardzo podeszly. wole jednak obraz tradycyjny w lustrze bez ramki.
  21. oba to fotochromy. Te z dodatkowa czarna, plastikowa ramka to konvex'y - szklo ma nieco inna geometrie od plaskiego lustra i nieco bardziej oddala obraz.
  22. Tak, o to właśnie mi chodzi Nie wiem jak twoj ekran ale Alpine sie miesci. Tu A4: a tu Q7:
  23. zrobiles tylko jeden blad - ramke ekranu lepiej jest schowac pod tapicerke. Instalacja wydaje sie mniejsza, zgrabniejsza i bardziej estetyczna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.