Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
[ALL B7] Mocowanie fotelika dziecięcego
w ten sam sposob mozecie dolozyc isofix na przednim fotelu pasazera. tu dodatkowo niezbedne bedzie odlaczanie poduszki.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
No brawo, brawo Ja długo się zastanawiałem nad tym modem i z uwagi na strach przed klejeniem i uciapaniem boczka prawie z niego zrezygnowałem. Załamało mnie to co zobaczyłem na audizine. Boczek pod pamięć kosztuje w ASO ok. 2tyś. a jako używek praktycznie jest nie do dostania. Któregoś dnia, stojąc w korku przyszedł mi do głowy absurdalny wręcz pomyśł, który ostatecznie wcieliłem w życie i memo jest on board Wykorzystałem grube gumowe podkładki pod meble, taśmę dwustronną i izolację materiałową - zamiast 2tyś wydałem na to ok. 30PLN Podkładki dały oparcie ramce na przyciski: Izolacja okleiłem precyzyjnie krawędzie ramki żeby nic nie skrzypiało itp. Ramkę połączyłem z podkłądkami taśma dwustronną. Wszystko super pasuje i wygląda, nic nie skrzypi i w razie jakiejś awarii itp do przycisków można się dostać bez demontażu całego boczka.
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Ponieważ niektórzy trochę łacha ze mnie drą, to uaktualniłem nieco opis na 1str Turdzi, dokładnie tak jak piszesz...
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
np w RS4 to jest. Tez to wrzuciłem kiedys u siebie robiąc podszybie - zupelnie inaczej pod maska wszystko zaczelo wygladac. Niestety troche "srednio" sie przez to plyn wlewa, ale przeciez nie o funkcjonalnosc tu chodzi - hahaha
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
hehe - robilem to kiedys w ibizie i potem w leonie. w a4 wg mnie dobrze jest tak jak jest. ostatnio nawet "potknąłem" sie w piwnicy o nowe ramię aero i przez chwilę zastanawiałem się czy go nie wykorzystać Z tego co pamiętam, to w ASO nowe ramię+wycieraczka+nakładka naśrubę to ok. 100pln
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
nie - zrezygnowałem ze sprzedaży i jeszcze sobie nim troche pojeżdzę. Niestety pomysłów na mody już trochę brak
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
8E0 807 521 M 1RR
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Maxi Cosi Mura4 - 4 pompowane kolka i bardoz male wymiary po zlozeniu. Do tego super wygodne skladanie i p&p z fotelikiem CabrioFix.
-
[B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
Jakiś miesiąc temu miałem u siebie to samo po zaparkowaniu w zaspie. Spaliny nie mialy jak wylatywać i ich nadmiar spowodował efekt "pożaru". Przytrafiło mi się to poraz pierwszy od dwóch lat. Przechodnie mieli niezłe miny, jeden typek stał przed samochodem i cały czas się tępo na niego patrzył - a ja stojąc na poczcie wyjąłem z kieszeni pilota i wyłączyłem ogrzewanie. Stojący Pan nadal medytował bo nagle przestało mu dymić Żarty, żartami, ale trzeba uważać gdzie się staje, bo szkoda zniszczyć tak użyteczny zimą gadget.
-
[ALL B7]Bi-ksenon skrętny-doświetlanie zakrętów
niestety moge tylko tak do podpiac - dodalem nr czesci nad zdjeciami
-
[ALL B7]Bi-ksenon skrętny-doświetlanie zakrętów
prosze 4F0 907 357 F 8E0 941 029 BB + 8E0 941 30 BB ,4F0 907 357 F
-
[ALL B7]Bi-ksenon skrętny-doświetlanie zakrętów
Wg etki są dwa różne reflektory xenonowe - zwykłe i skrętne. Oprócz tego potrzebujesz modul do obslugi. Cos kiepsko chyba jednak szukałeś w internecie tych informacji.... Zajrzyj do etki i popatrz na czesci, a od razu zobaczysz co jest potrzebne, a co nie. Po co tracic niepotrzebnie czas i komplikowac rzeczy proste?
-
[ALL B7]Bi-ksenon skrętny-doświetlanie zakrętów
Oczywiście że jest potrzebny dodatkowy modul - AFS się nazywa. Gdyby to była tylko kwestia kodowania to ta opcja byłaby nieco tańsza w cenniku [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:12_________________________________________________ chyba w Vectrze, a nie A3 W A3 możesz zrobic jedynie doświetlanie halogenem.
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
zgadza sie - ten podpowiadacz jest dramatyczny. ale przeciez nie o to chodzi żeby z niego korzystać tylko żeby FIS fajniej wyglądał - hahaha
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
no w B8 to jest. W B7 występowało to jedynie w wersjach "e", które są rzadkością. W ramach ciekawości maska alu z "e" jest ponad 4x droższa od maski standardowej
-
[ALL B7]Bi-ksenon skrętny-doświetlanie zakrętów
zapomnialem dopisac - gdyby B7 mialo długie kodowanie, to możnaby było ustawić doświetlanie halogenami tak jak np w MB. W obecnych A3/S3 które maja długie kodowanie można to sobie VAGiem ustawić w 3min
-
[ALL B7]Bi-ksenon skrętny-doświetlanie zakrętów
Niestety cos takiego nie występuje w A4. Jest jedynie skret dynamicnzy uzalezniony od predkosci, ale na postoju nic nie działa. Mam to u siebie i w czasie jazdy fajnie to działa - światła skręcają razem z kierownicą
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
Odswieze tego kotleta, bo z braku pomyslow zaczalem sie nad tym znowu zastanawiac.... Zrobil to ktos? Ostatnio gdzies doczytalem, ze w B7 TDIe i TFSIe z racji ze to eko modele oprocz alu maski byl tez podpowiadacz zmiany biegow
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
tak - 1be to "zawieszenie sportowe", a 1bv to "zawieszenie sportowe s-line" W 08.2007 1be kosztowało ok. 1,2tys, a 1bv ok. 2,7tys
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
ja tam widze tylko jedna
-
[ALL B7] Koszt wymiany oleju,płynów,filtra w ASO ?
Przeglad po 60tys ze wszystkimi filtrami, olejem robocizna to ok. 1,4tys w ASO w W-wie.
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
nie tak
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
wg mnie audi przegielo tym modelem i jest to pierwsz kompletnie bezplciowa S4ka. Rezygnacja z V8 kompletnie odebrala charakter temu autu jak i pozostalym Ska. V6tke z kompresorem czy bez mozna miec w zwyklym modelu i pakowanie jej do Sek to profanacja. Rozumiem ekologie, ekonomie itp ale szanujmy sie Szkoda ze masz w manualu...
-
[ALL] Box dachowy na narty
- [ALL B6] Podgrzewana przednia szyba.Robił ktoś?
Bartek ja nie mam u siebie zadnego panelu na tunelu. Sterowanie jest pod FISem zrobione. Sa 3 tryby - standardowe 1 i 2 oraz 3ci w ktorym sa podstawowe ustawienia samochodu (daty, jednostki, funkcje wyswietlane w 1 i 2 oraz menu ogrzewania i wietrzenia. Wsrod zdjec mojegosamochodu znajdziesz fote z tym menu. - [ALL B6] Podgrzewana przednia szyba.Robił ktoś?