Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
[ALL] Kamera cofania
oczywiscie ze tak można taką samą blendę kupić w ASO i będzie pasować do A4 :?:
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
zastanawialem sie nad tym wiele razy, ale czern z przedniego zderzaka nie bardzo bedzie sie komponowac z szararoscia na tylnym
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
to wlasnie ten wydech ktory widziales ostatecznie cena byla troche nizsza. Zderzaka nie trzeba zmienia bo przod i tyl sa takie same. Jedyne co musisz zmienic to ta dolna listwa.
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
kamera ma nieco lepsze parametry od montowanej fabrycznie. zamontowane jest w fabryczna blende z otworem na kamera i podswietlaniem tablicy rej. Obraz przelacza sie automatycznie, podpieta jest pod swiatla wstecznego. Co do podwojnych szyb, to byla taka opcja w A4 - szyby podwojne/dzwiekoszczelne. Sa nieco grubsze i przez to w srodku jest nieco ciszej - ponoc
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
czytalem i wspolczuje - sam to tez kiedys przezylem... a co do pomyslow to korca mnie caly czas podwojne szyby. no i monitory na pewno bede robil zeby mloda (od kilku tygodni jestem ojcem) miala w drodze co robic zastanawiam sie jeszcze nad alcantara na sufit... zobaczymy... pomysly sie koncza ale zawsze cos sie znajdzie
-
[ALL] Kamera cofania
a nie lepiej/fajniej zamontowac kamere montowana w ori blendzie oswietleniowej tak jak w A6/Q7 itp? te w lampce to wg mnie troche "odpustowa" jest
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
tak, sa specjalne adaptery tak jak do dvd. witam autko naprawde piekne... mam pytanie co do tych gratów do dvd, mam navi plus z rns-e z mmi ale dvd płyt to nie odtwarza poza to od navigacij co mozesz poradzic co mam dokupic pozdrawiam oprocz dvd potrzebujesz adapter - np taki: http://www.martos.com.pl/produkty.html (ten ma sterowanie przyciskami rns-e) lub taki http://www.naviservice.com.pl/navi/produkty3.html (ten nie ma sterowania)[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 20:19_________________________________________________Kilka urodzinowych modow - czujniki parkowania z przodu - kamera cofania - wydech od S4 powoli wyczerpuja sie pomysly
-
[ALL B6] Pokrewieństwo z Seatem Exeo
nie spodziewalbym sie ze ceny beda tansze. z racji tego ze troche jezdzilem seatami i wiem jak dziala iberia to czesci beda kosztowac tyle samo lub nawet wiecej a dystrybucja bedzie 100x gorsze. z doswiadczenia wiem ze w vw/skodzie bylo taniej i do tego szybciej, bo kulczyk ma szeroki magazyn w pl, a z niemiec sciagaja w ciagu 3 dni. Iberia magazyn ma waski a sciagniecie czegos z hiszpanii trwa min. 3 tygodnie. Watpie zeby w miedzyczasie cos sie zmienilo, ale pamietam jak dzis jak ch... mnie trafial jak na byle pier**le musialem miesiac czekac
-
[ALL B7] Gril B7 RS4, ale także i normalne - pytanko
Mam do sprzedania swoja ramke na tablice - wlasnie udalo mi sie ogarnac czujniki z przodu Kolor szary (S-line) Cena 149PLN. Jesli ktos jest zainteresowany to zapraszam na prv.
-
[ALL B6] BOSE + I-POD - czy jest to możliwe ?
BOSE to system glosnikow a nie radyjko adapter fabryczny kosztuje ok 400pln
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
niestety w avancie jest trudniej niz w sedanie - tam za otwierania odpowiada sprezyna ktora nie poradzi sobie z klapa avanta. mozesz oczywiscie zakupic elementy od a6 avant ale wowczas bedziesz musial wyciac i wspawac w dach nowe zawiasy klapy z domykaniem. Nawet jesli bedziesz zdeterminowany i to zrobisz to modul komfortu Ci tego nie obsluzy i nie zakodujesz tego. mial to byc jeden z moich pierwszych modow...
-
[ALL B6] Wymiana szyby czołowej na ogrzewaną elektrycznie
kiepsko szukacie chlopaki http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t58796.0.html;highlight=szyba
-
[B7 BLB] Ile kluczyków jest od nowości ?
tak samo jest w B7
-
[ALL B7] Znaczek s-line na kierownicę trójramienną
RS6 jest nieco grubsza
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
widze ze kolejny uparty - ja swoje graty tez juz dawno temu sprzedalem ;-) jesli chcesz pociagnac temat i uniknac bledow poprzednikow to na poczatek badz oszczedny z wycinaniem lamp od A4. BTW jesli chcesz moge Ci odsprzedac 3szt tych lamp - kupilem je zeby na ich bazie robic LEDy. Jesli nie masz LEDow to sprawdz sobie w ASO cene samego wkladu (to jest osobna czesc) - cos mi mowi ze jest tansza niz cala lampa z allegro, ktora i tak potniesz i wywalisz Lampy od A4 na poczatek rozklej, dopiero potem dopasuj LEDY i ostroznie wytnij zostawiajac miejsca montazu lamp. W ogole sie nie sugeruj zdjeciami hiszpanow bo to co oni zrobili to jakas masakra jest. Dziury ktore Ci powstana przy montazu ledow mozesz zalatac sylikonem dekarskim w kolorze chromu. Ew mozesz sie wesprzec lakierem w kolorze chromu. Klosze naklej dopiero po dokladnym dopasowaniu ledow i usunieciu sladow wycinania. Niestety b7 nie ma chyba dlugiego kodowania i nie nie da sie zaprogramowac swiatel przeciwmgielnych jako dodatkowe stopy i bedizesz musial pociagnac jeszcze kabel od stopa nad szyba (inaczej bedziesz mial tylko stop w blotniku). Tak podsumowaujac zwroc uwage na: - dziury po wycieciu (rob to przemyslanie) - sruby montazowe lampy - mozliwosc wymiany pozostalych zarowek - ledowy stop w klapie mimo wszystko powodzenia
-
[ALL] Problem z dystansami bez pierścienia centrującego (koła biją)
no i super - fajnie teraz ta Twoja furka wyglada
-
Dobrzy chiptunerzy
ja dotychczas robilem w unitronicu i sobie chwale i polecam
-
[B6 AVF] Montaż szyberdachu
jedyny sensowny wybor to holandia 300 de luxe
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Lepiej jednak dostać się do modułu BT znajdującego się pod nogami pasażera i tam wlutować się w kabel mikrofonu biegnący do 11 i 12 pinu wtyczki BT. a nie mowilem
-
[ALL] Problem z dystansami bez pierścienia centrującego (koła biją)
dzisas to co Ty z nia zrobiles? probowales WD40? Moze on ja poluzuje....
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jedynie sluszne fele ;-) jak juz wszystko ogarniesz to autko bedize super wygladac. Listwy drzwiowe zostawiłbym czarne, zeby było jak w ory
-
[B6 AVJ] Oświetlenie wnętrza auta
Atak i co? Ogarnales to? Znajomy ma podobna historie i najsmieszniejsze jest to ze nie ma zadnych bledow :-/
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Andrew musisz zdjac ten plastik przy progu i polaczony z nim czarny element przy zawiasach drzwi obok schowka. Pozwala to na podniesienie podlogi i dostania sie do BT. SDShack nic u mnie nie zmienial - po wgraniu wszystko dzialalo tak jak trzeba
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
na szczescie boazeria na zywo wyglada zupelnie inaczej niz na zdjeciach. Jest duzo ciemniejsza i calkiem ciekawie sie komponuje z alkantara - moze Malikowi uda sie kiedys zrobic fotke ktora to odda ;-) Kiedys rozwazalem zmiane na carbon, ale tak na dobra sprawe nic by to nie wnioslo, bo zestawienie kolorow pozostaloby takie samo. Pozostaje ew. jedynie szlifowane alu, ale i tak obecne deski mi pasuja ;-) co do ramki to nie wyobrazam sobie singleframe'a bez niej - szkoda ze sie audi z tego wycofalo
-
Spociki w Kielcach
ja mowie calkiem serio - do konca tygodnia jestem w CK