Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na szczescie alcantara łatwo sie czyści
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
mi w sumie tez, chociaz czasem sie zastanawiam nad alu lub carbonem.... co do spalania to po wawie mam 9-10
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no bez przesady - tyle to jeszcze ogarniam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki za wczorajsze spotkanie - milo bylo Was poznać. Test imion chyba nie szybko zdam, ale jakos damy rade... ;-)
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
dzisas alez zlosliwy jestes
-
Światła LED od Audi S6
hehe - tez walcze z tylnymi ledami, ale cos czasu brak na dluzsze rezania. poki co mam jedna lampe i jeszcze 3 przede mna :/
-
[ALL B7] Webasto do B7 z 3,0 TDI
prosciej i taniej zalozysz postojowke bezposrednio w webasto lub w ebersprecharze
-
[ALL B7] Pilot do webasto
alarm mam fabryczny... a czy ta centralke da sie wymienic? moze wystarczy po prostu wymienic ja na ta nowsza?
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
nie no chlopaki zamiast sie tajemniczo usmiechac to piszcie jak to ogarnac ;-)
-
[ALL B5] GY UG7+ vs CONTI WC TS 830 vs DUNLOP SP W S 3D
jezdzilem na GY, potem na dunlopach, a teraz znow wrocilem do GY. Byla niestety znaczna roznica na niekorzysc dunlopa
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
Czy ktos z Was robił u siebie czujnik temp oleju z wyświetlaniem na FISie tak jak to jest w RS4?
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek A4 2.0 TDI ( 140 ) Avant S-line + nowe fotki :)
no wlasnie sam nie wiem , srebrne maja wszyscy wiec myslalem ze taki bedzie bardziej orginalny to jak to było? dokładałeś zderzak s-line za spryskami czy tak z fabryki wyszło? bo mnie to ciekawi... tak taki wyjechal z fabryki skandynawia panowie, skandynawia...
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
Tylko tip, Z tego co wiem to quattro 3.0 tdi sa tylko w tipie multi jest tylko w osce
-
[ALL B7] Pilot do webasto
Czy ktos z Was probowal zmienic pilot do Webasto na taki jaki jest w A6/A8 czy chocby paskach? Te nasze wygladaja jak jakies badziewne archaiki :-/ Moze da sie jakos zakodowac tego nowszego pilota?
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
nie kombinuj ze spojlerem tylko grill zmien na porzadny
-
IPHONE 3G + adapter
- [ALL] Zamiana Nawigacji BNS na RNS, czy jest plug&play??????
ja robilem i w uproszczeniu jest p&p. wyjmujesz, wkladasz, kodujesz to co trzeba i koniec - zadnego grubszego rezania. Zadzwon pod ten numer (chlopak wspolpracuje m.in. z bemocarem): 602.217.712 - od niego nie tylko kupisz ale pomoze Ci z montazem (wyjmie, wlozy i przekoduje i zajmie to Wam max 15min)- [ALL B7] Wymiana zmieniarki na DVD ?
ja mam u siebie ten adapter i dvd phantoma. poczatkowo zamiast dvd mialem mediabank hdd, ale z uwago na brak czasu na zgrywania filmow zamienilem go na dvd. plusem tego adaptera jest dzieki niemu masz mozliwosc obslugi dvd klawiszami navi i nie musisz sie bujac z pilotem. zmieniarki nie musisz demontowac bo nic ci to nie da. dvd zamontujesz sobie obok zmieniarki...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Spokojnie, tragedii nie będzie ja ma seryjny zawias sportowy i jest ok. jako drugie auto mam passata 2.0 TDI na seryjnym zawiasie i 16" i okazuje sie ze A4 zdecydowanie lepiej radzi sobie z nierownosciami - jest ciszej i pewniej zrzucaj i nawet sie nie zastanawiaj- IPHONE 3G + adapter
jak chcesz zobaczyc jak to dziala to mozemy sie jakos umowic. moj kolega ma ten adapter, wiec moge go od niego zabrac i podepniesz sobie u siebie i sprawdzisz jak to smiga. mialem go montowac u siebie ale finalnie zrobilem to czego zarzekalem sie ze nie zrobie - zmienilem konsole- tuner tv
musze sie wreszcie zebrac, ale za kazdym razem jak sobie to zaplanuej to pojawia sie jakis pozar :-/- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
prawie tak fajna jak moja ;-) a na serio to musisz ja nieco zglebic bo wyglada troche ja allroad- IPHONE 3G + adapter
dokladnie...- tuner tv
zastanawiam sie nad zamontowanie tunera tv. kto z Was go ma i jakie sa Wasze opinie na jego temat? Warto sie w to bawić czy szkoda czasu? Czy w A4 tuner jest analogowo-cyfrowy czy jedynie analogowy?- [ALL B6] Jak to połączyć: Concert + zmieniarka??
a co masz podpiete w prawym gornym rogu? masz tam 3 rzedy pinow 3/2/3.... - [ALL] Zamiana Nawigacji BNS na RNS, czy jest plug&play??????