Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. no prosze Cie.... zobacz jak duze sa ciemne plamy wkolo ledow na klapie - to sa miejsca po niedokladnym wycieciu i wpasowaniu ledow. niestety nie da sie tego zrobic idealnie, bo zawsze patrzac na lampe bedize widac slady ciecia i niedopasowanie.
  2. zacznij robic to zobaczysz... po prostu nie jestes w stanie tak wszystkiego wyciac, dociac i dopasowac zeby nie bylo widac rekodziela. niektorym to nie przeszkadza a innym juz tak i ja akurat naleze do tych drugich. nie sztuka miec lampe ktora robi wrazenie wieczorem a w dzien wzbudza politowanie u stojacych za toba na swiatlach lub w korku tu zobaczysz jak po chamsku sa te ledy wsadzone - widzac wyraznie dziury po wycietym plastiku i niedokladne dociecia. Wg mnie to prymitywna rzezba pasujaca do poloneza a nie do a4 b7 - trzeba sie szanowac http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?s=e173dc06d6ab27e7727e05d5c427101d&showtopic=137127&st=15
  3. bierz szara pod kolor grilla. jak zalozysz czarna pod kolor nadwozia to bedesz wygladac jak B6.
  4. te hiszpanskie lampy sa super ale z daleka i w nocy. probowalem je zrobic i mimo wszelkich staran nie da sie tego zrobic idealnie. Przegladalem uwaznie zdjecia hiszpanow z montazu i na niektorych widac jak to dramatycznie wyglada. Ledy nie do konca pasuja tak jak trzeba i nie da sie w pelni zamaskowac sladow bo cieciu lampy i z bliska wali ostro wiocha. Dalem sobie z tym spokoj i pozostale ledy sprzedaje bo nie widze sensu dalszego rezania. Albo kupie cos we wzorze a'la A6 Avant jak ktoras z firm je wreszcie zrobi albo zostane przy seryjnych ;-) Jak ktos chce to moge mu sprzedac 3 lampy od A6 i A4 Avant, bo kupilem tez kpl do B7 zeby nie niszczyc niepotrzebnie swoich ;-)
  5. u mnie to nie zabanglalo
  6. garmin te wg Ciebie czarne carbonowe to nie sa listwy carbonowe w czarnym kolorze tylko zwykle listwy lakierowane na czarny polysk a'la fortepian. kilka lat temu niemcy mieli pierdolca na punkcie takiego koloru... listwy carbonowe mozesz miec tylko w dwoch wydaniach - 1) "drobna kratka" z S4 B6 i 2) "grubsza kratka" z RS4 B7. Malik fajny furacz - super ze wreszcie dotarl Ramke pod tablice musisz obowiazkowo zmienic - kup od razu taka ktora chowa blache.
  7. to sa standardowe pokretla z navi od nowej tt i a3/s3 2009. Pokretlo od MMI z Q7/A6 jest zupelnie inne....
  8. niestety fabryka nie przewidziala takiej opcji. komfort obsluguje tylko domykanie szyb i dachu - lusterek juz nie sklada
  9. a ja polecam auto-unie - maja najnowoczesniejsza lakiernie w pl ze wszystkich aso.
  10. wrzucilem pare fotek ostatnich zmian
  11. w tym linku to chyba bardziej kwesia przebiegu - kiera sie swieci od wytarcia, bo przebieg nie maly
  12. ja to przerobilem w zeszlym tygodniu, ale mialem 6,1 kto wie - moze jak bym jechal jeszcze dalej to pojawilaby sie 5tka z przodu...
  13. PIN fabryczego BT to 1234, a tryb parowania dziala w ciagu pierwszych 5min od uruchomienia auta
  14. "a grzeczy był"? bo jak nie to w kontenerze bedzie rozga
  15. a o co Ci chodzi? moze o to http://www.dension.pl/
  16. Masz pewnie furke zza odry bo tam tak koduja fabrycznie. Wystarczy przekodowac i po sprawie - trwa to max 5min
  17. super autko - szkoda ze nie white edition... heble jak brzytwa, co? a z innej beczki - czy w B7 podwojne szyby sprawiaja ze jest coś ciszej czy? jezdziles jakas inna rska na zwyklych szybach?
  18. jest ich tam pelno wiec bez problemu znajdziesz
  19. zeby zadziala przod trzeba oprocz oczywiscie zamontowaniem samych czujnikow w zderzak: - wymienic sterownik, bo inny jest do samego tylu a inny to t+p - dorobic wiazke do czujnikow przedenich i poprowadzic ja do sterownika w bagazniku - zamontowac z przedu "pikacza" - zamontowac przycisk z instalacja na desce koszt nowych czesci to ok. 2tys
  20. oj potwierdzam - strasznie duzo z tym jest jeb.... ja mam kpl ledow, ale na gotowo dopiero prawie jedna niestety nie mam za bardzo casu zeby nad nimi przysiasc raz a dobrze...
  21. a nie lepiej zalozyc ory ramke-nakladke na tablice, ktora ladnie zakrywa blache?
  22. nie no co ty... w hdpacku jest kilka programow nadawanych w hd - m.in tvn nadaje rownolegle w hd no i tvp hd (meczyki sa pierwsza klasa) Calkiem fajne programy sa tez na discovery hd. niestety poki co jest niewielki wybor filmow na blu-rayu
  23. no raczej nie ;-) w sobote byla zamknieta dla dealerow a we wtorek jest oficjalna dla reszty
  24. no prosze jakie atrakcje sie zapowiadaja. akurat 28go bede na oficjalnej prezentacji Q5, ale mysle, ze tam tez będzie na co popatrzec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.