Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
fajna - chyba taki sam setup jak mojej w serii. swoje deski bylem w stanie zaakceptowac bo na zywca calkiem fajnie wygladaja, ale twoje to chyba od razu bym wywalil qrcze masz o rok mlodsze auto a na szafie o 100kkm wiecej - masakra... kiere sam zmieniales czy juz byla? (logo s-line na kierze jest przy s-line wewn razem z czarnym sufitem i fotelami)
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart musze Cie zmartwic - podgrzewanie bylo tylko w 4ramiennej Chcialem to modzic u siebie niestety 4ramiona jakos mi nie leza i odpuscilem temat[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 20:21_________________________________________________ moze to nie byla ori skora? ja mam 65tys na szafie i jezdze 3 lata i nic nie jest wytarte. moze nie jest to juz fabryczny mat, ale wytarc nie ma zadnych
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Arki zalamales mnie tymi przednimi lampami...
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
RS4 kombi
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
nie dokladnie tak. nie warto oddawac za "darmo" jak ma sie cos sprawdzonego i fajnego. no chyba ze nastepca jest tego wart. niestety w tym wypadku wbrew zapowiedziom okazalo ze tak nie jest.
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
jakiś rok temu było 119tyś i to bez jakiś tam gratów(sprzęt audio o ile pamiętam),a teraz 90tyś prawie 30tyś w plecy przez rok i to przy kilkuletnim aucie,można sie wkur&%ć cos Cie pamiec zawodzi, bo nie rok temu a chyba w grudniu i stan/wyposazenie bylo takie samo. temat niestety nie aktualny - okazalo sie, ze potencjalne nowe auto mialo kilka minusow ktore mi nie pasowaly, a na sile nie chce mi sie zmieniac
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Przyszedł mi do głowy pewien pomysł... Sprzedam auto - Cena: 90tyś lub przejecie leasingu w PLN 35x ok. 2,3tys brutto, odstępne 15tyś. Oferta aktualna niestety tylko do środy
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Napisales "zanim zmieni wlasciciela..." - tyle czasu szukales i sprzedajesz? Tak z ciekawosci - ile za nia chcesz i jaki masz przebieg? [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:50_________________________________________________ To jest program "Spelniamy Twoje marzenia" - http://www.allegro.pl/item1000612751_audi_a4_a6_alu_felgi_dtm_opony_18_5szt.html
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
ja tez rozne elementy rozbieralem i nie mialem/mam zadnych problemow. Sufit jest jednak nieco wiekszych rozmiarow. swoja droga pamietam jak wiele lat temu znajomemu odkleila sie podsufitka w vectrze - jechalismy do 3m i napierd... jak w zuku wiem ze nie ma co tego porownywac, ale jakas taka trauma lekka zostala
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
hmmm - tak sie zastanawiam czy tego to aby przypadkiem nie powinno sie leczyc
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Właśnie tu podniosłeś sprawę, która zawsze mnie zastanawiała. Czy takie rezanie, nie niesie za sobą konsekwencji w postaci trzeszczenia, stukania, itp.? jak zawsze unikam wszelkiego rodzaju czynnosci niosacych za soba koniecznosc zdejmowania tapicerk i innych tego typu rzeczy.Nigdy nie poskladasz tego tak jak to zrobila za pierwszym razem fabryka ( nawet uzywajac nowych zapinek ) , a tym bardziej w avancie gdzie z zalozenia ma mniej sztywna bude i juz sam w sobie zaczyna od czsu do czasu wydawac rozne dzwieki , wiec po co mu pomagac ano wlasnie to pytanie do wszystkich chlopakow ktorzy to robili, ale pewnie i tak beda pisac ze wszystko jest super za***iście
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
pewnie ze myslalem, ale nic nie wymyslilem - sam nie wiem... raz bym chcial a raz nie podobnie zreszta jak z czarna podsufitka - jednego dnia szukam, a nastepnego juz odpuszczam
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Jak wszyscy to i ja ;-) ponizej pare swiezych fotek:
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
no nie mialy, ale np kamery cofania tez nie mialy a niektorzy maja
-
[B7 BRD] Po modzie i wymianie PD u Witka (196KM , 420 Nm)
nawet akcja serwisowa na to była
-
[ALL] Tuner telewizyjny - montaż
albo kupic boczek pod tuner, ale taki ciezko znalezc, a nowy jesli dobrze pamietam kosztuje w ASO 600-700pln
-
[ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
Jakis czas temu zamienialem kompresor na dojazdowke. Trzeba wymienic styropian, bo przy kompresorze ma on wieksze rozmiary (wypelnia cale miejsce na kolo) Ja mam dodatkowo hak i nowy styroperk musial miec na niego miejsce. Nowy w ASO kosztuje jakies grosze. Nr czesci styropianu z miejscem na hak to: 8E9 012 109 E. Ma on tez miejsce na lewarek, klucz i reszte drobiazgow i nie potrzebne sa dodatkowe plastykowe etui po bokach. Oslona kola zamyka sie bez problemu. Co do dojazdowki to ona akurat ma rozmiar T125/80R17 (8E0 601 027 C)
-
[ALL] Tuner telewizyjny - montaż
Nie do konca...
-
[B7 DTM] Czym się cechuje ?
to chociaz jakies foty zarzuc
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
hehe - J23 znowu nadaje Ja mam u siebie homelinka, ale na 6 bram do których mam dostep zadzialal tylko z jedna Oczywiscie pod ta "jedna" podjezdzam max. 3 razy w roku, podczas gdy po pozostale kilka razy dziennie Po kilku rozmowach z "fachowcami" z hormana i nice odpuscilem dalsze sledztwa i woze pilota w podlokietniku
-
Polecane opony letnie
a dlaczego nie 235? 225 nie bylo przeciez w A4... nie wiem dlaczego sie tak dziwicie scieralnoscia opon. nie od dzis wiadomo, ze wszystkie dobre opony sie szybko wycieraja - cos za cos. ja pare dni temu zalozylem potenze RE050 - ponoc ma jedna z lepszych trwalosci. Zobaczymy... Dotychczasowe conti sc2 skończyły się po 60tyś., co w sumie nie jest złym wynikiem.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
szalejesz chlopaku tez sie do tego przymierzalem, ale znajomi ktorzy maja czujniki mi odradzali - ponoc zbyt czesto wariuja
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
nie - fabrycznie jest w poziomie w stelazu/polce. Ja mam tuner schowany pod boczkiem. To co widac w schowku to zmieniarka dvd. jest wpuszczona w boczek, dzieki czemu bez problemu mozna wyciagac magazynek. To dwa auxy audio-video. Ekrany maja mozliwosc podpiecie 2 auxow wiec nei moglem sobie odmowic ich podlaczenia Dzieki temu na kazdym z 3 ekranow (w tym rns-e) mozna ogladac i sluchac czegos innego. Kazdy z ekranow zaglowkowych ma przypisane do siebie sluchawki, wiec nikt nikomu nie przeszkadza.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Zanim pomyslalem o memo, szukalem fotela pasazera w pelnej elektryce. Znalazlem taki fotel, ale do kupienia w komplecie z fotelem kierowcy i kanapa. Poniewaz cena byla "przystepna" to wzialem calosc. Okazalo sie ze fotel kierowcy ma modul memo i pelna wiazke, wiec przelozylem go do siebie
-
[ALL] Jakie DVD z TV do RNS-e
np taki http://www.martos.com.pl/oferta.php?pageNum_produkty=0&totalRows_produkty=22&auto=audi&tryb_wysw=tekst&id=1