Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. fajna - chyba taki sam setup jak mojej w serii. swoje deski bylem w stanie zaakceptowac bo na zywca calkiem fajnie wygladaja, ale twoje to chyba od razu bym wywalil qrcze masz o rok mlodsze auto a na szafie o 100kkm wiecej - masakra... kiere sam zmieniales czy juz byla? (logo s-line na kierze jest przy s-line wewn razem z czarnym sufitem i fotelami)
  2. Bart musze Cie zmartwic - podgrzewanie bylo tylko w 4ramiennej Chcialem to modzic u siebie niestety 4ramiona jakos mi nie leza i odpuscilem temat[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 20:21_________________________________________________ moze to nie byla ori skora? ja mam 65tys na szafie i jezdze 3 lata i nic nie jest wytarte. moze nie jest to juz fabryczny mat, ale wytarc nie ma zadnych
  3. Arki zalamales mnie tymi przednimi lampami...
  4. nie dokladnie tak. nie warto oddawac za "darmo" jak ma sie cos sprawdzonego i fajnego. no chyba ze nastepca jest tego wart. niestety w tym wypadku wbrew zapowiedziom okazalo ze tak nie jest.
  5. jakiś rok temu było 119tyś i to bez jakiś tam gratów(sprzęt audio o ile pamiętam),a teraz 90tyś prawie 30tyś w plecy przez rok i to przy kilkuletnim aucie,można sie wkur&%ć cos Cie pamiec zawodzi, bo nie rok temu a chyba w grudniu i stan/wyposazenie bylo takie samo. temat niestety nie aktualny - okazalo sie, ze potencjalne nowe auto mialo kilka minusow ktore mi nie pasowaly, a na sile nie chce mi sie zmieniac
  6. Przyszedł mi do głowy pewien pomysł... Sprzedam auto - Cena: 90tyś lub przejecie leasingu w PLN 35x ok. 2,3tys brutto, odstępne 15tyś. Oferta aktualna niestety tylko do środy
  7. Napisales "zanim zmieni wlasciciela..." - tyle czasu szukales i sprzedajesz? Tak z ciekawosci - ile za nia chcesz i jaki masz przebieg? [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:50_________________________________________________ To jest program "Spelniamy Twoje marzenia" - http://www.allegro.pl/item1000612751_audi_a4_a6_alu_felgi_dtm_opony_18_5szt.html
  8. ja tez rozne elementy rozbieralem i nie mialem/mam zadnych problemow. Sufit jest jednak nieco wiekszych rozmiarow. swoja droga pamietam jak wiele lat temu znajomemu odkleila sie podsufitka w vectrze - jechalismy do 3m i napierd... jak w zuku wiem ze nie ma co tego porownywac, ale jakas taka trauma lekka zostala
  9. hmmm - tak sie zastanawiam czy tego to aby przypadkiem nie powinno sie leczyc
  10. Właśnie tu podniosłeś sprawę, która zawsze mnie zastanawiała. Czy takie rezanie, nie niesie za sobą konsekwencji w postaci trzeszczenia, stukania, itp.? jak zawsze unikam wszelkiego rodzaju czynnosci niosacych za soba koniecznosc zdejmowania tapicerk i innych tego typu rzeczy.Nigdy nie poskladasz tego tak jak to zrobila za pierwszym razem fabryka ( nawet uzywajac nowych zapinek ) , a tym bardziej w avancie gdzie z zalozenia ma mniej sztywna bude i juz sam w sobie zaczyna od czsu do czasu wydawac rozne dzwieki , wiec po co mu pomagac ano wlasnie to pytanie do wszystkich chlopakow ktorzy to robili, ale pewnie i tak beda pisac ze wszystko jest super za***iście
  11. pewnie ze myslalem, ale nic nie wymyslilem - sam nie wiem... raz bym chcial a raz nie podobnie zreszta jak z czarna podsufitka - jednego dnia szukam, a nastepnego juz odpuszczam
  12. Jak wszyscy to i ja ;-) ponizej pare swiezych fotek:
  13. no nie mialy, ale np kamery cofania tez nie mialy a niektorzy maja
  14. albo kupic boczek pod tuner, ale taki ciezko znalezc, a nowy jesli dobrze pamietam kosztuje w ASO 600-700pln
  15. Jakis czas temu zamienialem kompresor na dojazdowke. Trzeba wymienic styropian, bo przy kompresorze ma on wieksze rozmiary (wypelnia cale miejsce na kolo) Ja mam dodatkowo hak i nowy styroperk musial miec na niego miejsce. Nowy w ASO kosztuje jakies grosze. Nr czesci styropianu z miejscem na hak to: 8E9 012 109 E. Ma on tez miejsce na lewarek, klucz i reszte drobiazgow i nie potrzebne sa dodatkowe plastykowe etui po bokach. Oslona kola zamyka sie bez problemu. Co do dojazdowki to ona akurat ma rozmiar T125/80R17 (8E0 601 027 C)
  16. to chociaz jakies foty zarzuc
  17. hehe - J23 znowu nadaje Ja mam u siebie homelinka, ale na 6 bram do których mam dostep zadzialal tylko z jedna Oczywiscie pod ta "jedna" podjezdzam max. 3 razy w roku, podczas gdy po pozostale kilka razy dziennie Po kilku rozmowach z "fachowcami" z hormana i nice odpuscilem dalsze sledztwa i woze pilota w podlokietniku
  18. a dlaczego nie 235? 225 nie bylo przeciez w A4... nie wiem dlaczego sie tak dziwicie scieralnoscia opon. nie od dzis wiadomo, ze wszystkie dobre opony sie szybko wycieraja - cos za cos. ja pare dni temu zalozylem potenze RE050 - ponoc ma jedna z lepszych trwalosci. Zobaczymy... Dotychczasowe conti sc2 skończyły się po 60tyś., co w sumie nie jest złym wynikiem.
  19. szalejesz chlopaku tez sie do tego przymierzalem, ale znajomi ktorzy maja czujniki mi odradzali - ponoc zbyt czesto wariuja
  20. nie - fabrycznie jest w poziomie w stelazu/polce. Ja mam tuner schowany pod boczkiem. To co widac w schowku to zmieniarka dvd. jest wpuszczona w boczek, dzieki czemu bez problemu mozna wyciagac magazynek. To dwa auxy audio-video. Ekrany maja mozliwosc podpiecie 2 auxow wiec nei moglem sobie odmowic ich podlaczenia Dzieki temu na kazdym z 3 ekranow (w tym rns-e) mozna ogladac i sluchac czegos innego. Kazdy z ekranow zaglowkowych ma przypisane do siebie sluchawki, wiec nikt nikomu nie przeszkadza.
  21. Zanim pomyslalem o memo, szukalem fotela pasazera w pelnej elektryce. Znalazlem taki fotel, ale do kupienia w komplecie z fotelem kierowcy i kanapa. Poniewaz cena byla "przystepna" to wzialem calosc. Okazalo sie ze fotel kierowcy ma modul memo i pelna wiazke, wiec przelozylem go do siebie
  22. np taki http://www.martos.com.pl/oferta.php?pageNum_produkty=0&totalRows_produkty=22&auto=audi&tryb_wysw=tekst&id=1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.