Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. to jest wlasnie dojazdowka dokladana fabrycznie do A4 - mozesz sobie nawet ja po nr czesci sprawdzic i porownac
  2. w kwietniu bylo juz wszystko na ten temat... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0;highlight=dojazdowka
  3. zgodnie z fabryczna homologacja przy 18 jest 235x40. Miałem takie kola u siebie z zawias 1BE i było bardzo ok. Nie była to ani deska ani kanapowoz. Przez 3 lata jezdzenie ani razu nie uszkodziłem ani felgi ani opony. Co do homologowanych rozmiarow kol i opon to warto sie ich stosowac, bo w skrajnym przypadku kola niezgodne z homologacja moga posluzyc jako pretekst do np odmowy wyplaty odszkodowania przez ubezpieczyciela. rzeczoznawca moze stwierdzic, ze przyczyna ew wypadku, mimo ze byl on z nie naszej winy, lezy wlasnie po naszej stronie, bo zamontowalismy kola niezgodne z homologacja producenta, ktore mogly miec wplyw na zachowanie pojazdu. jeden taki absurdalny przypadek znam...
  4. ET oryginalnej dojazdowki to 35
  5. Jak nie jak tak - d*pa z Ciebie a nie poszukiwacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0;highlight=dojazdowka
  6. Po lewej beton a po prawej tir - takie zabawy nie przejda, bo od lusterka do lusterka jest ponad 2m
  7. parkowac moze i na najnizszym trybie - akurat wysokosc nie wplywa na przeszkadzanie, a profil opony. korzystanie z lifta przy parkowaniu, to troche tak jak odsuwanie szyby zeby bylo lepiej widac a za to to szacun, bo jezdze prawie 2m-ce i przyzwyczaic sie nie moge. Q7 jest szerokie i nie wszedzie sie miesci, a do kompletu z racji dlugosci i rozstawu osi kiepsko skreca. Nie da sie tym parkowac przodem ani normalnie zawraca - trzeba zajezdzac jak ikarusem O parkowaniu w ciasnych parkingach lub waskich uliczkach mozna zapomniec - jak juz sie gdzies wpsujesz to nie wysiadziesz bo drzwi sa dlugie Samochod srednio sie nadaje do jazdy po miescie i parkowania na ulicy/parkingach w centrum. Ja na szczescie robie to rzadko, a po zamianie miejsc moge nawet w garazu pod biurem zaparkowac hahaha
  8. Jeszcze nie przecieka? :gwizdanie: W ASO jak zamawiałem z ojcem A5, przy opcji szyberdach padło pytanie czy mamy go w Q7. Poinformowali nas o tym problemie, występuje w Q7, nawet nie wiedzą jak to rozwiązać :gwizdanie: My na szczęście nie mamy nie, a jak zacznie to mam to w d... bo mam 5lat gwarancji. Swoja droga to pierwsze slysze o takim przypadku, a gdyby to byl jakis masowy problem to mialbym info z pierwszej reki.
  9. JEZUUUU a kiedy dokladasz Q? Dasz rade do najblzszej zimy?
  10. RR tez mi sie podoba, zwlaszcza MY2011 - wyglada super z zewnatrz i mam bardzo fajne wnetrze. Niestety moj luzny stolec skonczyl sie na Q7 a na mysl o RR MY 2011 dostalem zatwardzenia
  11. Turdzi pierwszy raz sie z Toba nie zgodze co prawda X5 mi sie podoba i zawsze mi sie podobało, ale ma z d*py FISa, nie ma pneumatyki i porownywalnego silnika. ok, po lifcie jest 40d z 305/6 KM, ale 1) to nie V8, a po 2) to nowy model i poki co sporo kasy kosztuje. ML, z calym szacunkiem dla gwiazdy, ale jest wg mnie zbyt tandetny i, tu juz rzecz gustu, po prostu brzydki. Dlugo sie zastanawialem nad nowym autem i jak dla mnie to wlasnie Q7 ma najwiecej plusow i najmniej minusow. Rozwazalem też Allroada, ale nie moglem znalezc fajnego 3.0TFSI. 3.0TDI szału nie robi, a tym razem chciałem mieć samochód który potrafi jezdzic - no i mam 2,5tonowa krowe, ktora jezdzi i gada lepiej od mojego poprzedniego leona cupry
  12. Miala byc zmiana na wiekszy no i jest Audi Q7 4.2 TDI S-line MY2009 - S-line x2 - zewnętrzny i wewnętrzny - Sportowe fotele elektrycznie regulowane z pamięcią dla fotela kierowcy i pasażera - Elektrycznie regulowana kolumna kierownicy - Kierownica z funkcją zmiany przełożeń - Tapicerka skórzana Verano - Tunel środkowy obszyty skórą - Boczki drzwi w alkantarza, podłokietniki i dodatkowo uchwyty/klamki obszyte skórą - Podsufitka w alkantarze - Lusterka elektrycznie składane i przyciemniane z pamięcią - Ogrzewanie postojowe - Klimatyzacja 4strefowa - 4x podgrzewane fotele - Nawigacja MMI 2G - BOSE Surround Sound - Audi Music Interface - Zmieniarka CD/MP3 - Tempomat - Reflektory ksenonowe - Zawieszenie pneumatyczne Adaptive Air Suspension - Elektrycznie sterowany hak holowniczy - Elektrycznie otwierana klapa bagaznika - HomeLink - Felgi 21" Audi Exclusive PQN - Dach szklany OpenSky - Listwy wykończeniowe Piano - Pakiet Oświetlenie - Przyciemniane tylne szyby - Aluminiowe listwy zewnętrzne i relingi - Czujniki parkowania z kamerą cofania - Regulowane tylne fotele/kanapa (przesuwane siedzisko, regulacja oparcia) Mody: Grill poliftowy Grzana kiera na zime Rolety Podświetlanie listw dekoracyjnych z poliftowego Pakietu Oświetlenie AV - podobnie jak w A4, 2xekrany Alpine+zmieniarka DVD Alpine, tu dodatkowo tuner DVB-t Kenwood'a: Pakiet Schowek: siatki na oparciach i w bagazniku - wreszcie mam miejsce na sluchawki... Blenda w Piano i "letnia" kiera z chromowanymi lopatkami: Galka zmiany biegow z RS6 - duzo fajniejsza niż S-line'owa czy od V12: Kratka "ciezarowki" we flocku: Fotki z sesji z http://piotrpiechocki.viewbook.com
  13. bede ogladal w srode - dam znać po ogledzinach i pewnie jakas fote/y wkleje
  14. zgadzam sie z Toba - z cena przesadzilem, co dodatkowo potwierdziles wklejonymi linkami. Jezeli gole 2.7tdi kosztuje 79, to moja cena powinna zaczynac sie od 9tki. Niestety mleko sie wylalo - auto jest sprzedane. Jutro z nowym wlascicielem dogadujemy szczegoly. A Tobie proponuje nabijac posty w innych topicach, bo tu troche smiecisz...
  15. Chyba od srodkowego po tlumiki od S4. [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 09:01_________________________________________________Tym razem już na poważnie Sprzedam auto - szczegóły http://allegro.pl/show_item.php?item=1153807670
  16. podobnie - przekrecasz pokretlo, potem je odciagasza az ci sie w pelni zapadka otworzy, wkladasz hak, puszczasz pokretlo i siedzi. pozostaje przekrecic kluczy i koniec.
  17. 3 redbulle sie zmieszcza i cos cienkiego/plaskiego
  18. BOSE z Q7 to ma byc hardcore?! wsadz B&O z Q7 lub A8 - to będize hardcore. chociaz znam jedna taką osobę co dałaby radę - Bartek, co Ty na to?
  19. jest tylko podgrzewana a zas szyba tlumiaca ma inna kocowke litwerowa G lub J szkoda, chociaż dla samego koloru warta jest "zachodu" ;-) ja u siebie mam acoustica, ale mam lekkiego odpryska i mogłbym ja wymienić. tyle tylko że mam acoustica i trochę mi szkoda się go pozbywać. chociaż z drugiej strony i tak pewnie g...no on daje
  20. chlopaki a ta szyba jest tez "acoustic" czy tylko podgrzewana?
  21. ja od zakupu zrobilem 55tys i poza klockami nic nie wymienialem. kupilem przy przebiegu 11tys i jak latwo policzyc na szafie jest 66tys i poki co zadnych usterek, problemow itp., wiec nie ma co dramatyzowac. a akcje serwisowa sa zawsze robione w aso i za free. ja u siebie mialem dwie, ponad dwa lata temu - nie pamietam ich kodow, a nie chce mi sie isc po ksiazke, ale jedna to byla zmiana softu, po ktorej auto zaczelo jezdzic dolem, a druga to byla wymiana chyba jakiejs srubki czy innej pierdoly przy silniku, ale nie pamietam dokladnie co to bylo.
  22. nie wiem czym jezdziles wczesniej ale wg mnie przesadzasz zrob sobie akcje serwisowa (byla zmiana sterownika silnika) i poczujesz roznice. ja nie narzekam, ale ja akurat od 7lat jezdze na zawiasach sztywniejszych i wiekszych kolach. na zime mam co prawda 16tki, ale po ich zmianie jakos nie odczuwam strasznej roznicy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.