Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex bądź a będą obiecane tak jak chciałeś :polew: :polew: ale tak poważnie to fajnie by było jakbyśmy byli jakąś liczniejszą ekipą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będę _________________________________________________ a jeśli chodzi o wycieraczki VALEO to popieram mam już od 2 miechów albo dłużej - po prostu zajebioza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ma sprawy załatwię jak Ci tak bardzo zależy :polew: a tak nawiasem mówiąc to moja obecność w ten piątek jest pod wielkim znakiem "?" bo remont jest gorszy od wojny i nie wiem czy się wyrobię bo na razie zamarzam bo moje ogrzewanie w mieszkaniu jest w proszku pozdro dla wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja chętnie pojadę do Katowic ale w piątek mnie nie będzie (tzn 3.10.2008) bo w pracy do 22
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ma problemu tylko szkoda że cierpię na notoryczny brak czasu . Bo jakby był czas to byśmy ponaprawiali :> _________________________________________________ A tak wogóle to dla EKIPY BB za obecność , i mam nadzieję że my też się kiedyś w końcu zbierzemy i zawitamy u Was na spocie _________________________________________________ Komunikat do M@rk ! pamiętam o kablu 7m
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio nio widzę że siadł wam miśki tekst "EKIPA" ładnie opisane fotki Ekipa B-B tylko brakuje dream team jest OKI tylko jakąś unikatową czcionkę dobierzcie _________________________________________________ pozdrawiam i do zobaczenia na spocie gliwickim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk trza być twardym a nie miętkim więc chlej ile wlezie , ale kierownice zostaw w spokoju :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no no tylko bez takich mi tu bo To nie rejestracja świadczy o umiejętnościach poruszania się po gliwicach a inwalidzi umysłowi to mają przeróżne tablice :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w dżemie siła drzemie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze ta wasza organizacja jestem pod wrażeniem to wszystko wygląda jak jakieś wyzwanie wow będziemy czekać z niecierpliwością
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nio nio widzę że jest czego żałować ;( no ale niestety Life is brutal and full of zasadzkas , sometimes kopas w d u p a s :bicz3: aleeeeeeeeee za tydzień jestem na 100% , no i pozdro dla Ekipy z Rybnika i okolic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
f*ck ;( ;( a ja niestety w pracy do 22 :wallbash: :slina: ale w przyszłym tygodniu na 100% jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko 19:00 -jestem sam 19:10 -nadjechali około 19:30 nadjechał jakiś "Świeżak", (chyba zbiera NAKLEJKI) w sumie było 5 AUDI'c (w tym jedna A6 )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spocik zajebioza tylko NAKLEJEK nie dawali :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Wszystkich jak ktoś może to niech przywiezie VAG'a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak jak pisze na czerwono i tak jest zawsze-co piątek 0 19:00 ARENA Gliwice i bez takich pytań , bo chyba nie czytasz forum Karola4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka czy u was też zamiast emotek pokazują się tylko napisy czy to ja mam coś pochrzanione w kompie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk Ty się nie staraj tylko po prostu wpadnij albo najlepiej przyjedź
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka to jutro będzie ktoś na spocie a jak tak to czy przyjeżdżamy na 18 ???????????? _________________________________________________ a do bytomia chyba pojadę chociaż czas zmierzyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj oj coś cichutko _________________________________________________ jak ktoś ma VAG'a to please o przywiezienie w piątek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qr** to pewnie był ten koleś co kiedyś :polew: :polew: :polew: no niestety nie mogłem "praca" ale za tydzień jestem na 1000% mam nadzieję że będzie jakaś względna frekfencja a jakby pogoda dopisała to może by jakiegoś grilla zorganizować (np. pojechać na rzeczyce ) tylko na spocik przyjechać np.na 18 pod arenę , zakupić jakiś fuszt i wungiel i przecinak na rzeczyce co WY na to?????????????????????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no no ciekawe jaką będziecie mieli pogodę :gwizdanie: Bo jak na razie to ciężko stwierdzić czy będzie padać czy nie _________________________________________________ acha virus w kompie opanowany :dance: :dance: :thumbup: :thumbup:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chodzisz po nie wiem jakich stronkach a potem komp pełen wirów :> bez przesady chodzę po sprawdzonych stronkach a też kilku znajomym zainfekowało kompy więc posiadacze AVASTA uważać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze niestety nie będę obecny na najbliższym spocie - druga zmiana -do 22 w robie. a od dwóch dni walczę z jakimś pieprzonym malware-gen i jak na razie to nie umiem się przebić , a chciałbym uniknąć komendy format:C Lepiej przeskanujcie swoje kompy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich _________________________________________________ _________________________________________________ Ciekawe czy to jakiś klubowicz tak wracał z wakacji