Treść opublikowana przez Ahmet
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Dzięki dzięki, ale wiecie jak to się mówi "nie wszystko złoto co się świeci".. W przyszłym roku Audi przejdzie największą i najbardziej zauważalną zmianę i kilka drobniejszych, mianowicie: - wiosną/latem planuję porozbierać całe auto i odmalować, ale tak troszkę inaczej. - po nowym roku oddaję fotele do renowacji, termin już zaklepany. - może zmienią się koła, ale to nic pewnego - jeśli trafi się navi w dobrej kasie to też wleci - na 100% po malowaniu wleci emblemat oooo na klapę - no i trzeba będzie podziałać coś z mocą
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Biedrony nawet fajnie siadły.
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Spoko, jestem za. Ale oglądać to nie ma co, jeszcze "trochę" muszę poprawić.
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Znów coś podziałałem przy Audi. Kupiona ori antena ze wzmaciaczem, Wpadło ori radio Audi Symphony 2din - wkomponowane w przedliftowy panel, Kupione ramki rejestracji 3D porsche oraz jakieś lepsze ledy do podświetlenia rejki, Ramka grilla miała już sporo odprysków więc na zimę wróciła do serii, Kupiony ori tłumik środkowy z passata b5fl(zmieścił się na styk, ale trzeba było przespawać wieszaki) - chyba się starzeję, bo denerwowało mnie buczenie przelotu, przy 110km/h w środku było naprawdę głośno, z resztą auto nie ma 500koni żeby prowokować innych. Dziś auto porządnie umyte i utrzelone jakieś zdjęcia na szybko.
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
OficeR, tak dokładnie, jestem z Kurowic. Peace, no ale mógłbyś chociaż napisać czy będą kratki zderzaka. A może masz jakieś foto z neta, na którym się wzorujesz? Bo ja u siebie właśnie myślałem wywalić wszystkie czarne kratki ze zderzaka. Z tym, że Ja wszystko sam będę ogarniał.
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Czemu nie napiszesz na Priv, tylko robisz śmietnik w tematach innych forumowiczów? Swoją drogą nie wiem jakim prawem mi piszesz co mam robić. Sprawdź od kiedy Ja jestem na forum, a od kiedy Ty. Pozdrawiam! Peacenotwar, to kiedy montaż fmic? Planujesz go upchać za ori kratkami? Ja też niebawem się zabieram
-
[A4 B5] Avant by n-x
Dobra robota! ;-)
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Dobre plany!
-
[A4 B5] Avant by n-x
Ladne A4, widać że bardzo dbasz i to się ceni. ;-) Co do planów to nie wiem czy wiesz ale nie było silników o oznaczeniu BAM wzdłużnie montowanych.
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Podpytaj o cenę w przypadku 2-3 aut i jak będziesz coś bliżej myślał o tym, to koniecznie do mnie napisz.
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Trzeba na wiosnę na kilka aut podjechać i jeszcze bardziej znegocjować cenę. Co Wy na to Panowie? ;-)
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Proponuje ciemny kolor ramki, a reszta tzn. lusterka, relingi, znaczki mogłyby być srebrne. Z resztą kilka postów wcześniej napisał, że w przyszlosci myśli o chromowanych lusterkach i relingach, dlatego podrzuciłem moim zdaniem okazyjne ogłoszenie.;-)
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Motip, a dokładnie taki: http://allegro.pl/motip-czerwony-lakier-do-przyciemniania-lamp-400ml-i5591929373.html
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Z czym? że mam srebrne relingi i czarne koła? Jeśli o to Ci chodzi, to nigdzie nie napisałem, że zrobiłem wszystko to co chciałem zrobić przy aucie. Przez zimę podejmę decyzję i albo jedno albo drugie zmieni kolor. Koniec OT!
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
A tu jeszcze coś dla Ciebie w śmiesznej kasie. http://olx.pl/oferta/sprzedam-relingi-dachowe-audi-a4-b5-avant-CID5-IDaChJF.html#3a0c20bd20
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Każdy robi auto pod siebie i najważniejsze żeby Tobie się podobało. Choć moim zdaniem ramka sprawia, że auto wygląda na bardziej agresywne i zadziorne, a lusterka i relingi wystarczy, że zgrają się ze znaczkami OOOO, lampami przednimi, kierunkami w błotniku i oczywiście felgami. Srebrna ramka może sprawić, że tego "srebrnego" będzie za dużo na aucie.
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Tak, chromowane. Czemu pytasz?
-
Daily driven Acztery
Bardzo ładne B5. Zazdroszcze kół!!
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Siemanko. Dawno nic nie wrzucałem, jednak przy aucie cały czas coś działam, a więc do rzeczy.. Kupiłem soczewki bixenon z przesłoną z range rovera 2014rok i zamontowałem w moich lampach. Na pierwszy rzut oka lampa wygląda na orginalną i o to mi chodziło, jedynie musiałem rozszlifować otwór na nową soczewkę, ponieważ jej średnica była większa o 10mm. Jakość świecenia 1000x lepsza, nie ma co porównywać. Dodatkowo zrobiłem obrys na lampie z pomarańczowej folii. Następnie zabrałem się za tylne lampy - zostały pomalowane 3 warstwami lakieru czerwonego(lakier do lamp). Od dawna denerwowały mnie wystające końcówki tłumika - zostały ścięte pod kątem i przyspawane - lewa głębiej względem prawej o ok. 15mm tak żeby zgrywały się z linią zderzaka. Zrobiłem(własnoręcznie) przednie rozpórki: górną i dolną. Zapomniałem zrobić zdjęcia, ale postaram się dodać jutro. We wnętrzu zawitały dwa wskaźniki: doładowania i AFR - wkomponowane w środkowe nawiewy. I to chyba na tyle więc czas na zdjęcia. http://www.fotosik.pl/zdjecie/9d2e18cc4aff5923 http://www.fotosik.pl/zdjecie/f5379fc925672ff6 http://www.fotosik.pl/zdjecie/328597a769cebd16 http://www.fotosik.pl/zdjecie/39eb3e57c2d88b19 http://www.fotosik.pl/zdjecie/34411932c18a48c1 http://www.fotosik.pl/zdjecie/81669f28d6a12559 http://www.fotosik.pl/zdjecie/a3bea71901c7057b sorry za linki do zdjęć, ale niestety fotosik zablokował pobieranie kodów na fora itd. :/
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Teraz robi robotę!
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Dawaj foto na aucie.
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
No nareszcie! ;-)
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Super wygląda ten zderzak! Natomiast wywaliłbym te kiczowate i do niczego nie pasujące naklejki...
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Zrób więcej zdjęć, chciałem zobaczyć jak wygląda całe auto z gładkim zderzakiem USA. ;-) Ogólnie wszystko zajebi*cie, ale czemu nie kazałeś lakiernikowi od razu malować ramki grilla na czarno?? Bardzo tu tego brakuje..
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Koń ładnie się prezentował w Konstantynowie. ;-) Kiedy malujesz?