Treść opublikowana przez Murdzu12
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
marcinch001 dzieki kolego za info
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
koledzy czyli jakbym chcial kupic sprezyny weitec lub eibach to musze ich dobierac do mojej klasy wagowej?? czy wystarczy kupic pod 1.9 tdi sedan??
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
koledzy mam male pytanko czy zakladal ktos do amorkow z 1BV sprezyny weitec -35?? numery amorkow: amory przod: 8EO 413 031 DJ(od b7) amory tyl:8EO 513 036 AC(od b7) jak audi siedzi w takiej kombinacji?? moze ktos podesle fotki??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
no wlasnie przedzialy wagowe sie roznia wlasnie sie doczytalem, km juz duzo zrobilem bo montowalem to zawieszenie przed zima, nic znalazlem oznaczenie sprezyn takie jakie mi podales zamontoje je do tych amorkow i bede widzial czy cos siadnie, bo amorkow tych co mi podales to nie moge znalesc na allegro ;/;/ a jak nie siadnie to kupie pozniej springi weitec -35 to moze wtedy juz siadnie
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
no kolego wlasnie na tyl juz znalazlem na allegro, ale na przod nie moge znalesc:D moze mi sie szubko uda a kolego a co powiesz sie zeby zejsc z klasa wagowa o dwa nizej?? robil juz tak ktos moze?? slyszales cos o tym?? ehhh znalazlem tez i na przod :) jutro dzwonie i dowiem sie czy dostepne :) mam nadzieje ze mi moja lalunia siadnie jak nalezy :) kolego bylem wlasnie odczytac kolor kropek sprezyn ktore mam teraz zamontowane przod: zielony-bialy-bialy czyli kategoria wagowa 8 (sprezyny od b7) amory przod: 8EO 413 031 DJ(od b7) tył: szary-niebieski-niebieski-niebieski klasa wagowa 8 (sprezyny od b7) amory tyl:8EO 513 036 AC(od b7) i dlaczego mi kolego wogole przod mi nie siadl tak jak powinien skoro mam klase wagowa nizej?? nie czaje tej zawiechy. tyl oczywiscie ta sama klasa co przy 1BA to nic nie powinien siadnoc.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
aha no ja wlasnie tak kupilem tylko ze w ciemno i mi nic nie siadlo asz z ciekawosci jutro szczytam numery amorkow i sprezyn jakie kupilem ciekawe jakie klasy wagowe. ehhh zeby teraz znalesc takie sprezyny ehh....jak mi trzeba ;/
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
aha czyli zostalo mi szukanie takich sprezyn a kolego co bys powiedzial na zalozenie springow weitec do amortyzatorow 1BV?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
no wlasnie kolego jeszcze nie bylem wlasnie w to obeznany i kupilem w ciemna i mi auiczka nic nie siadla. a na wlepce mam takie oznaczenie tylna os:OYH i przodnia os: OJJ. To jakie bym musial kupic sprezyny do tego zawieszenia co mam?? chyba ze od esy szukac jakiegos ale jakie?? zebym sie znowu nie rozczarowal?? pomoze ktorys z kolegow w doborze?? kolego wampir pomozesz mi w tym doborze?? co ci jeszcze musze zczytac(jakies numery) zeby wszystko bylo ok??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
koledzy mam male pytanko, bo kupilem zwieszenie od s-line 1be i praktycznie mi wogoe auto nie siadlo, i teraz mam pytanko czy do tych amorkow z zawiechy 1be moge zalozyc jakies sprezyny firmy weitec??? ktores z tych aukcji sie nadaja?? czy raczej nie robic takich eksperymentow?/? bo to niebezpeczne?? http://allegro.pl/kw-sprezyny-sportowe-audi-a4-b6-b7-malysz-i5354231669.html http://allegro.pl/weitec-sprezyny-sportowe-audi-a4-b6-b7-malysz-i5358787582.html
-
male napiecie na elektozaworze od kompresora
aha dzieki za info czyli juz wszystko wiem
-
male napiecie na elektozaworze od kompresora
wlasnie bylem podlaczyc vaga pod klime , zalczam klime a kompresor wytwarza maksymalnie 7 bar( na wlaczonej klimie) a na wylaczonej jest 4 bary. Zaraz po nabiciu klimy max cisnienie bylo 16 bar, o co koledzy chodzi ze teraz takie male cisnienie wytwarza?? patrzylem na wszystkie temperatury na vagu to sa wszystkie zblizone do siebie.
-
male napiecie na elektozaworze od kompresora
sorki kolego pomylka z moej strony oczywisce chodzilo mi o natezenie pradu jakie jest na elektrozaworze. koledzy pomoze mi ktos z tym problemem??
-
male napiecie na elektozaworze od kompresora
Witam, Panowie bylem dzisiaj sobie zorbic servis klimy, czyli wymiana czynnika+wymiana tego dlawika. Klima chodzi ale jak podjechalem do domu podlaczylem vaga grupa 001: i natezenie na elektozaworze wynosilo 0,508A, a cisnienie klimy 11 bar. Czy te wartosci so poprawne czy jest za male napiecie?? Koledzy bylem wlasnie teraz jeszcze raz podlaczyc i zaraz po wlaczeniu bylo napiecie max 0,660A a po chwili spadlo do 0,480 i skaklo tak do 0,508A. koledy pomoze ktos??
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
aha no to teraz juz wszystko wiem dzieki za info
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
tzn jak zawsze?? jak wlacze swiatla mijania to nie wylacza sie DRL?? bez tego wlacznika??
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
czyli nie musi byc tego wlacznika zeby modul dzialal prawidłowo??
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Koledzy mam takie male pytanko, przymierzam sie do zamontowania modulu DRL, zeby on chodzil prawidlowo to musze instalowac wlacznik drl, czy wystarczy zakupic modul podlaczyc go i wszystko bedzie dzialalo??
-
Nie działa predkosciomierz
kolego jest sporo tematow na temat nie dzialajacych licznikow itp, prosze troche poczytac a nie odrazu zakladac nowy temat, temat do zamkniecia.
-
Nie działa predkosciomierz
wywal auto do lostarku
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
no to zrobie jak mowicie ciekawe jaki bedzie efekt
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
to mowicie ze lepiej zostawic przelot na ori srednicy?? a ma moze ktos taki filmik zeby bylo na ori srednicy i na 2.5" a na koncu seryjny tlumnik(lub jakis przelotowy)??prosilbym o przeslanie??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moze i ja wpadne :) wrescie trzeba jechac na jakis pierwszy zlocik :)
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Witam kolegow postanowilem odswierzyc temat zrobilem moda na 160 KM i 344Nm wszystko na seri, turbo AWX, i mam pytanko chcialbym zrobic przelotowy tlumnik z nierdzewki 2.5 cala, wywalenie kata, srodkowego i cos by pasowalo na tyl?? czy zostawic na tyle seryjny tlumnik?? podpowie ktos, moze ktos nagra filmik jak to wyglada ( 2,5 cala(chyba ze zostawic orginalana srednice??), bez kata i srodkowego na tyle serja(lub jakis sportowy)??
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
no wlasnie dawaj jakies fotki bo wszyscy sie juz doczekac nie moga :D
-
(B6 AWX) błekitna_b6_by_Murdzu12
po zakupie takiego srodka nie bylo, wszystko dolozylem jak narazie :) dzisiaj wpadl czarny mat na przod :) fotki wkrotce :)