Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. Panowie pytanko ja mam 1997 i zakladalem fisa i pytanko jak sprawdzic czy mi bedzie pokazywac drzwi ??
  2. Nosb Co Cie sklonilo do takich ruchow?? przeciez projekt niedawno sie skonczyl
  3. ale na specjalnej kartce u pudelku powienien byc nr seryjny nasadki...bynajmniej ja tak mam... i tam tez jest taki formularz
  4. od kogo kupowales?? masz opakowanie ?? bo moga Ci zrobic duplikat... tylko musisz znac numer seryjny
  5. Witam Panowie mam pytanie bo juz nie wiem co to moze byc ,ciągle wyskakuja mi te błędy 16515 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Signal too Low P0131 - 35-00 - - 16716 - Knock Sensor 2 (G66): Signal too Low P0332 - 35-00 - - Dodam ze sonda nowa z bosha byla wymieniana w poniedzialek ale dalej to samo, Stukowy byl wymieniany 2 miesiace temu z czego miesiac auto nie jezdzilo bo stalo w garazu... Nie umie juz z tym dojsc do ładu,powiedzcie co moze byc przyczyna lub gdzie szukac przyczyny ... Pozdrawiam i Dzieki za pomoc
  6. siemka Pany ...Arturoo gdzie to sie wczoraj bawiliscie ?? city pub ??
  7. ladna audiczka,zestaw stylistyczny mi sie podoba jak najbardziej ale tak jak koledzy mowia zmien grila
  8. 2k.ori skora ,srodek perforowana
  9. olalem temat airrida bo nie mam na to teraz kasy,ruszam z budowa domu,amory pojda pod mlotek ktos chetny ??
  10. to sobie taki srodek zrob ... Ive nie to sa 17
  11. no tak skorka juz jest foteczki tez na pierwszej stronie...
  12. na allegro jest tylko jeden komplet 18 i jak sien ie myle to koles chce 3.5k...najwiecej jest w dojczach i tam je idzie taniej kupic
  13. felgi Rh zw3,swiatelka valeo po lifcie.Dzis odebralem przednie siedzenia od tapicera :slina: za***iście wyszly ... jeszcze tylko tyl i boczki
  14. Sprawa postanowiona nie bedzie klapy Usa, tylko bedzie ta wkladka zlikwitowana i na gladko... The dzejms co do muzyk to przewaznie preferuje black music,co do kasy to tak do 700zl...bo teraz limit kasowy sie konczy ...troche wydatkow wskakuje
  15. takie pogladowe fotki dodam ze auto jest juz poszerzone
  16. jak bede mial wszystko zrobione to sie zglaszam 225/45 na 9.5 j ladnie wyglada... Nosb dawaj jak najszybciej foty porownam z moimi
  17. ive tez bym chetnie chcial wiedziec szczegoly!!... Nosb fele ladnie wygladaja ...
  18. a ja Pucek ale dobiles prawie do tego co chciales
  19. baq mylisz sie!! ori wkladki najlepiej dzialaja
  20. The_Dzejms co bys mi doradzil wlozyc do drzwi w rozsadnych pieniadzach ?? chodzi mi o przod i tyl,bo te glosniki z klapy beda wyrzucone...
  21. nie mam glowy do tego aira ;/ musze el.zaworki,przewody,przelaczniki,butle,kompresor kupic Narazie bede myslal nad przodem... ale nie wiem kiedy moze w trakcie sezonu bo wkoncu nie jest ktorki teraz wydam troche kasy na skore chodz moglem to dac na aira

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.