Treść opublikowana przez boniu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie pytanko ja mam 1997 i zakladalem fisa i pytanko jak sprawdzic czy mi bedzie pokazywac drzwi ??
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
no to poka co tam masz...
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb Co Cie sklonilo do takich ruchow?? przeciez projekt niedawno sie skonczyl
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
ale na specjalnej kartce u pudelku powienien byc nr seryjny nasadki...bynajmniej ja tak mam... i tam tez jest taki formularz
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
od kogo kupowales?? masz opakowanie ?? bo moga Ci zrobic duplikat... tylko musisz znac numer seryjny
-
[B5 AEB] Ciągle powtarzające sie błędy
styki byly czyszczone...
-
[B5 AEB] Ciągle powtarzające sie błędy
ale których
-
[B5 AEB] Ciągle powtarzające sie błędy
Witam Panowie mam pytanie bo juz nie wiem co to moze byc ,ciągle wyskakuja mi te błędy 16515 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Signal too Low P0131 - 35-00 - - 16716 - Knock Sensor 2 (G66): Signal too Low P0332 - 35-00 - - Dodam ze sonda nowa z bosha byla wymieniana w poniedzialek ale dalej to samo, Stukowy byl wymieniany 2 miesiace temu z czego miesiac auto nie jezdzilo bo stalo w garazu... Nie umie juz z tym dojsc do ładu,powiedzcie co moze byc przyczyna lub gdzie szukac przyczyny ... Pozdrawiam i Dzieki za pomoc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemka Pany ...Arturoo gdzie to sie wczoraj bawiliscie ?? city pub ??
-
[ALL B6] My Audi A4 B6 by Martin A4 VoteX Body Kit
ladna audiczka,zestaw stylistyczny mi sie podoba jak najbardziej ale tak jak koledzy mowia zmien grila
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
2k.ori skora ,srodek perforowana
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
olalem temat airrida bo nie mam na to teraz kasy,ruszam z budowa domu,amory pojda pod mlotek ktos chetny ??
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
to sobie taki srodek zrob ... Ive nie to sa 17
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
no tak skorka juz jest foteczki tez na pierwszej stronie...
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
na allegro jest tylko jeden komplet 18 i jak sien ie myle to koles chce 3.5k...najwiecej jest w dojczach i tam je idzie taniej kupic
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
kolo 3 k
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
felgi Rh zw3,swiatelka valeo po lifcie.Dzis odebralem przednie siedzenia od tapicera :slina: za***iście wyszly ... jeszcze tylko tyl i boczki
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
Sprawa postanowiona nie bedzie klapy Usa, tylko bedzie ta wkladka zlikwitowana i na gladko... The dzejms co do muzyk to przewaznie preferuje black music,co do kasy to tak do 700zl...bo teraz limit kasowy sie konczy ...troche wydatkow wskakuje
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
takie pogladowe fotki dodam ze auto jest juz poszerzone
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
jak bede mial wszystko zrobione to sie zglaszam 225/45 na 9.5 j ladnie wyglada... Nosb dawaj jak najszybciej foty porownam z moimi
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ive tez bym chetnie chcial wiedziec szczegoly!!... Nosb fele ladnie wygladaja ...
-
[B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport
a ja Pucek ale dobiles prawie do tego co chciales
-
[B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport
baq mylisz sie!! ori wkladki najlepiej dzialaja
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
The_Dzejms co bys mi doradzil wlozyc do drzwi w rozsadnych pieniadzach ?? chodzi mi o przod i tyl,bo te glosniki z klapy beda wyrzucone...
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
nie mam glowy do tego aira ;/ musze el.zaworki,przewody,przelaczniki,butle,kompresor kupic Narazie bede myslal nad przodem... ale nie wiem kiedy moze w trakcie sezonu bo wkoncu nie jest ktorki teraz wydam troche kasy na skore chodz moglem to dac na aira