Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. dziekuje za spocika,za tydzien powinienem sie pojawic,ale nie obiecuje
  2. Baddy a chcialem Ci naklejke zabrac
  3. kolego Kenoix przeczytaj posty wczesniej i bedziesz wszystko o lampach wiedzial
  4. plastik kolego... Za malowanie dalem 2400 ale nie placilem nic bo to bylo z AC ...
  5. oj czekaj jak Cie zlapie na spocie ... Nie no joke kazdy ma inny gust ja nie lubie seryjnych samochodow,wole zrobic tak ze nikt inny takiego nie ma chodzi mi o wyglad
  6. wlasnie ladnie patrzy ... a i jak sie drogi trzyma :> bajka...
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t71809.0.html;highlight=boniu Jak Wam sie teraz podoba ?? szerokiej drogii
  8. baddy ja mam 3 ale dwie bede kleil
  9. Panowie nie wiecie kto moze miec halogeny do rs4 ??
  10. Ja chcialem do mnie fmic zalozyc tylko narazie nie mam koncepcji na to ani czasu [br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 19:45_________________________________________________ale dzis wkoncu kupilem kratki do zderzaka moze w srode dojda
  11. hehehe...Same pedaly buhehehe.......jak weekendzik mija?? ja juz w domciu nawet juz mam letnie zalozone
  12. dobrze ze nie pojechalem bo bym mogl z tamtad nie wyjechac
  13. sorki sieman:P Panowie po roku uzywania mojej B5 dzis doszedlem do tego ze mam kiere regulowana w dwoch plaszczyznach a nie w jednej hehehe
  14. panowie czy w sobote ktos z Was lecial w strone katowic??? chodzi mi o b5 combi srebrna bo tak jak bym naklejki widzial,ale jechallem dosyc szybko i za pozno sie kapnąlem
  15. no ale to jest ekspolatacja hehehehe... no ale dzwiek falki robi swoje
  16. TAK Dawid a co z czesciami itd.
  17. proton z dzwiekiem masz racje ... Ale ekploatacja drozsza ...
  18. bartuc szukaj 1.8T ta sama moc i zawsze idzie posniesc,spalanie te same

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.