Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

drzycim03

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez drzycim03

  1. drzycim03 odpowiedział(a) na drzycim03 temat w Audi A4 B5
    tak tak wiem i dlatego pytam jak to zrobic podziekował za instruktarz !
  2. drzycim03 odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    powiem Ci tak. jakbyś zrobił od góry lepszy efekt jest o wiele niż z boku tak jak masz Ty. możesz zobaczyć u mnie jak to wygląda ;] No nawet Była to pierwsza rzecz jaką robiłem sam więc i tak jestem zadowolony z efektu I mowie diody zostały kilka dni po zrobieniu zdjęć spiłowane więc efekt jest o niebo lepszy niż na foto
  3. drzycim03 odpowiedział(a) na KamcioooA4 temat w Audi A4 B5
    też jestem tego świadomy
  4. drzycim03 odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    znaczy to jest foto zaraz po robocie. Łebki są obecnie spiłowane i światło ładnie rozświetla cała wnękę klamki
  5. drzycim03 odpowiedział(a) na KamcioooA4 temat w Audi A4 B5
    szukam szukam
  6. drzycim03 odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    ja już dawno robiłem podświetlanie klamek u siebie. efekt na foto taki http://motokiller.pl/221854/Swiecace-klamki
  7. drzycim03 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam do Was pytanko. Czy przyciemniał ktoś poliftowe lampy ? tak by osiagnąć taki efekt ze zwykłej lampy ? : http://img1.oferia.pl/645b0c3f43a2e3ace11587a84c737e1d_1000_1000_0_1.jpg Pozdrawiam
  8. drzycim03 odpowiedział(a) na KamcioooA4 temat w Audi A4 B5
    mam ten sam problem ;/
  9. można prosic o ponowne załadowanie zdjęć z pierwszego postu ?
  10. Witam. Mam problem z grzanymi siedziskami w moim A4 b5 95r. Nie mam pojęcia dlaczego nie grzeją, bezpiecznik ok chyba że jest na to jakiś przekaźnik jeszcze. Od czego zacząć ? i czy jest tu ktoś z kujawsko pomorskiego kto byłby wstanie mi pomoc ?
  11. ładnie ładnie mody na plus. Sam miałem podobne koło na laczku 235/45/17 i dawało rade w 1.9 Tdi 90 km teraz jest białe alu BSA 348 17 i na wiosnę po zrobieniu tego co chce też podzielę się relacjami z moich modów Na razie przyszło oświetlenie klamek wewnątrz, oświetlenie wnętrza led, myślę nad oświetleniem nóg tylko nie wiem podłóg czego to podpiąć, przyszły lampy przód zespolone i myślę nad tylnymi z 2 lifta, do wiosny dojdzie spring -40 mm, podświetlanie nawiewów od polita i 4 ramienna kiera od polifta. Pozdrawiam i powodzenia w dalszych modach
  12. Byś musiał dobrze poszukać bo np z przodem jest tak ze przed litem były inne slizgi a jeżeli po lifcie. Możliwe że da rady ale nie wiem czy nie musiałbyś zmieniać błotników. z tego co czytałem bo też chciałem u siebie zmienić zderzak, to najlepiej jest poprostu kupić też poliftowe ślizgi i wtedy powinno wszystko pasować
  13. Maska wyregulowana, lamp też lepiej ustawione, dorobiłem dolne mocowanie ze starej półki od golfa (bolce). Zderzak niestety odszedł na dalszy plan.. nie planowany wyjazd
  14. Dziękuję bardzo Dam zdjęcia z zakończenia prac
  15. oki oki dzieki bardzo zabieram się za to chyba jeszcze dzis
  16. OO dzięki bardzo za pomoc. a co do lamp to mam problem bo mam tylko górne mocowania i to jeszcze nie oryginalne. Coś z tym fantem można zrobić ? Czy może ściągnąć zderzak i wtedy na zamontowanych lampach dorobić dolne mocowanie ? Tylko wtedy może być problem ze mimo wszystko dalej nie będą one rowno.. a jeszcze jest problem bo maska jest jak by to ująć hmm jest dosunięta do prawej lampy. że się z nia styka a przy lewej jest szparka. jak to zrobić ? czy to już wina lamp ?
  17. Witam. Mam nadzieję że ktoś jeszcze przegląda ten artykuł i będzie mi w stanie pomoc. Otóż mam podobny problem z przestającym zderzakiem a także opadnięta maska... nie wiem co jest tego przyczyną. Zmieniałem ostatnio lampy na polifty z tym że z połamanymi zaczepami (niestety moja wina) ale dorobiłem swoje i nie wiem teraz czy to jest dobrze spasowane czy nie.. Jeśli jest ktoś wstanie mi pomoc to niech się odezwie a dodam foty.
  18. drzycim03 odpowiedział(a) na drzycim03 temat w Audi A4 B5
    Chciałbym wiedzieć które kable albo kostki są odpowiedzialne za włączanie lampki podsufitki po otwarciu drzwi. Bo chciałbym zamontować u siebie podświetlanie drzwi na dole po ich otwarciu ale nie wiem pod którą kostkę ew kabel się podpiąć Już nieaktualne Poradziłem sobie sam Pozdrawiam. Temat do zamknięcia
  19. drzycim03 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Postanowiłem coś pozmieniać w swojej A4 i padło na oświetlenie pobocza po otwarciu drzwi. Wiem że muszę kupić ori lampki itp tylko mam problem bo nie za bardzo wiem która kostka przy podstopnicy jest odpowiedzialna za zapalanie się lampki podsufitki po otwarciu drzwi. Jest jeden temat w internecie ale akurat te kable z opisu nie zbiegają się z tym co mam pod plastikiem. Jeśli ktoś to robił lub byłby skłonny sprawdzić jak ma u siebie byłbym wdzięczny. Prosiłbym też o jakieś zdjęcie. Pozdrawiam
  20. a no to okej Dzięki
  21. a czy dalej będzie tylko P&P jeśli mam jeszcze szyberdach ?
  22. Podepnę się do tematu. Również mam podobnie zmęczona lampkę i myślałem żeby założyć do swojej A4 z 95 taka : STEROWNIK LAMPKA SZYBERDACH AUDI A4 B5 (4423587539) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Z tym ze oryginalnie posiadam lampkę tylko na jeden włącznik a nie tak jak tu ze na każdą stronę osobno. Czy to duży problem zrobić wtedy tak by działało ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.