Treść opublikowana przez drzycim03
-
Mruczenie tłumika- co zrobić
Witam. Otóż mam do Was pytanie z tego względu że nie za bardzo mam pojecie od czego zacząć, ale chciałbym w swoim Audiku 1.9 TDI osiągnąć mruczący dźwięk z tłumika. Nie chciał bym tez wydawać na ten zabieg worka pieniędzy i stąd moje pytanie czy zakładanie samych końcówek wydechu z dyfuzorem ma jakiś sens ? Da to jakiś efekt ? A jeżeli nie to czy cały tłumik końcowy jakiś sportowo - basowy podołałby moim oczekiwaniom ? Nie zalezy mi na ryczeniu jak od kombajnu ale na jakimś miłym dla ucha nie za głośnym nie za cichym mruczeniu Pozdrawiam
-
Panel klimatronika
Hmm oki dzięki za porady. W momencie gdy chciałem się poddać znalazłem odpowiedni panel Dzięki
-
Panel klimatronika
a przy uzyciu komputera jest mozliwosć zmiany kodowania klimatronika ?
-
Panel klimatronika
aa.. a nie wiesz może czy inny panel z poczatkem 8D0 a koncówką d,f badz inna bedzie pasował ?
-
Panel klimatronika
Panowie. Ma ktoś z was pojecie czy panel klimatyzacji z audi a4 b5 z 95r o nr 8D0820043H może być zastąpiony panelem o nr :4A0 820 043H ? Pozdrawiam. Wiem że inne będą nieodpowiednie bo nie będą załączały klimy bądź tez braknie oświetlenia a w kazdych innych jest końcówka inna a tu jest ta sama, wiec może jednak. Pomoże kto ?
-
Numer katalogowy oryginalnego panelu klimy
Dziekuję bardzo i przepraszam za bałagan
-
Numer katalogowy oryginalnego panelu klimy
Witam Was. mam problem z panelem klimatronika do audi a4 b5 95r klima automatyczna. Problem tkwi w tym że wywaliłem w zimę oryginalny panel klimy bo się wylał i przestały działać przyciski, następnie włożyłem panel od rocznika 97 nie zwracając uwagi na nr... i było fajnie do czasu upałów... Ja mu gwiazdkę a on nie załącza klimy... A pytanie moje do Was takie: Wie ktoś w jakim miejscu dostanę numer katalogowy oryginalnego panelu klimy jak ten który wywaliłem ? tak żeby załączał on klimę? Jeśli jest ktoś w stanie mi pomoc po nr vin podaję go: WAUZZZ8DZSA145567
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Tak tylko jest ten problem właśnie że mam jeden kluczyk tylko od momentu zakupu ;/ i właśnie chciałbym sie dowiedziec co mnei czeka jak bym chciał dorabiac te kluczyki z pilotem w scyzoryku jak te z aukcji
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
To zależy czy w Twoim obecnym sterowniku i tym z aukcji jest identyczny schemat połączeń i wtyczek. Jeśli tak to przepinasz puszkę i działasz na nowych pilotach - scyzorykach. Schemat nawet jak by był inny to mozna zawsze to zrobic ale rozchodzi mi się tez o to czy tych scyzoryków mogłbym uzywać jako kluczyków do uruchamiania samochodu jak juz bym zrobił groty na wzór starego. Co z immo ?
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
aa w ted sposób nie szukałem ;p dziekuje
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Jest to do zrobienia tym bardziej ze na forum jest temat jak wywalić ta nitowana ściankę i zamontować oparcia skladane oo jak byś uraczył linkiem do tego tematu to byłbym wdzieczny bo nie moge znaleźć ;/
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
a czy byłby mi ktoś wstanie podpowiedzieć czy realne jest włożenie tyłu od a6 c5 avanta do a4 b5 sedan który ma z niekładzione oparcie i z ścianę grodziową z blachy miedzy wnętrzem dla pasażerów a bagażnikiem ? Pozdrawiam
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Witam. Mam małe pytanko. Posiadam jeden kluczyk i nieoryginalny pilot, mam audi z 95r Teraz nasuwa się moje pytanie: Czy jeśli zakupiłbym jeszcze jeden sterownik wraz z pilotami: np taki http://allegro.pl/sterownik-zamka-scyzoryk-noxon-vw-golf-passat-polo-i5152526831.html to czy będę mógł zamienić sterownik z tym nowym zakupionym, a nowe groty zrobić w miejscu dorabiania kluczy na wzór mojego kluczyka i dokupic pastylke immo i ja zakodowac ? ? Czy zda to egzamin tak bym miał po prostu nowego pilota i dwa nowe kluczyki ? Pozdrawiam
-
Srebrna skromna A4 B5
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam, czy jest ktoś w kujawsko pomorskim kto mógłby pomóc mi zamontować pełny fis w Audi A4 B5 1.9 TDI 90 km o oznaczeniu silnika 1z. Mam zwykły licznik bez bajerów na ktorym widnieje napis 8D0 190- Srebrna skromna A4 B5
Wieczorne zdjęcia : a na tyle zagościły polifty- Srebrna skromna A4 B5
oj było by pieknie jak by wpadła niestety narazie brak środków na takie cuda.. odpukać nic go nie boli Nie dziekuję a będzie jeszcze ładniejsza Takie amerykańskie oczy zagościły dziś w moim Sreberku : Wiosna cieplejszy wieje wiatr, wiosna falunek zmienić czas- Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
no i pieknie ja czekam ąz dojadą do mnie poliftowe na tył- Rezanie bixenonu
Zajrzyj na 1sza stronke jest dokladnie pokazane jak cos to podaj meila to podam ci dokladne foty. no wiem wiem że tam ale nie jestem pewien na 100 % czy dobrze to widze poszło priv- Rezanie bixenonu
Koledzy mógłby mi ktoś pomoc co do zaklejania odbłyśnika od długich ? co dokładnie zakleić , najlepiej prosiłbym o jakąś fotkę z zaznaczonym miejscem dokąd zakleić odbłyśnik Dziekuje .- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mam na zamiane tylko ma połamane zaczepy, dorobiłęm porządniejsze jak ori- Srebrna skromna A4 B5
No własnie wiem zaraz je ściągam Nie dziekuje- Srebrna skromna A4 B5
Siemka. Chciałem wam przedstawić moje oczko w głowie zakupione 25 lipca 2014r czyli Audi A4 B5 1.9 TDI 90 km o oznaczeniu silnika 1Z i kodzie lakieru LY7T z roku 1995 Może i mocą nie powala ale mi starczy( póki co ) W miarę postępów będę dodawał więcej zdjęć o ile będziecie chcieli Na wyposażeniu posiada: - el.lusterka - el.szyberdach - radyjko Pioneer - abs - C.Z/alarm. - el.reg.lamp ale to chyba standard - climatronic - podłokietnik x2 Od momentu zakupu wymienione: - amortyzatory tył - łożysko lewe tył - kompletny rozrząd wraz z napinaczem alternatora - silniczek regulacji klapami nawiewu - klocki na obu osiach Do dnia 09.03.2014 r Założone : - poliftowe lampy przód - podświetlenie klamek - nieładne pokrowce ( jako prezent- wypadało założyć.. ) - poliftowa czteroramienna kierownica - dolne oświetlenie w boczkach W planach: - ładne 17 na lato ( done) - sprężyny -40mm ( done) - poliftowy zderzak przód - poliftowe lampy tył (done) - białe kierunki w błotniki ( w fazie realizacji) - poprawki lakieru - postojówki w kierunkowskazach ( Done) - ciemne środki lamp I to chyba było by na tyle teraz jakieś foto.. Tak było zaraz po zakupie: Tak było we wrześniu 2014 Tak przejeździła zimę 2014-15 A tak ma w środku( przepraszam za bałagan) A tak prezentuję się wnętrze po usunięciu pokrowców- przyciemnianie lamp
Oo dzieki a co do folii wiem wiem i tego chciałem uniknąć- podswietlane Klamki
ja od razu spiłowałem ja jeszcze nie miałem pojecia o takich rzeczach więc zrobiłem to pozniej Super sprawe zrobił Charakterek z Motokillera podesłać link ? - Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5