Treść opublikowana przez KIKO80
-
[ALL] SWAP AJM na AWX
sorki ale nikt konkretnie nie opisal co do czego i z czym to sie je a teraz sie zmobilizowales.pozdro.
-
[B5 AJM] SWAP AJM na AVF
ok a co kompem jezeli wrzuce ten od 130 bedzie ok z imob. tez.pozdro
-
[B5 AJM] SWAP AJM na AVF
witam robil ktos przezutke z ajm na avf bo nie wiem co robic w koncu pozdrawiam.
-
[ALL] SWAP AJM na AWX
Koledzy czyli silnik avf nie podejdzie pod skrzynie 5 tylko 6.wszystko jasne tylko brac sie za prace pozdrawiam
-
[ALL] SWAP AJM na AWX
koledzy padl mi silnik i chce wrzucic awx znalazlem ale bez pompek moga byc z innego i turbo tez czy roznica jest w pompkach w awx a avf to samo w turbo.pozdrawiam.czekam na pomoc.[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:06_________________________________________________ nikt nie pomoze
-
[B5 AJM] Terkotanie w silniku
Siemka bylem u mechanikow i nic z tego powiedzieli mi abym zadecydowal czy maja sciagac glowice bo jest brak zaplonu na 3 cylindrze a pompki zamieniali i jest ok.jak ja powiedzialem czy to napewno glowica to oni ze jak nie to pierscienie na tloku dobrzy sa co taka ocene to ja sam potrafie zrobic jak caly motor rozbiore koledzy co mam robic dalej pomocy.pozdro
-
[B5 AJM] Terkotanie w silniku
rozebralem caly silnik wkolo i nic jade do kumpla moze cos poradzi.czekam na porady
-
[B5 AJM] Terkotanie w silniku
na komp dzwonilem do kumpla i powiedzial ze nic mi to nie da bardziej mechaniczna to sprawa i kazal mi podjechac gdzies do mechanika [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________przejzalem calosc i nic mi nie mowia posty kolegow
-
[B5 AJM] Terkotanie w silniku
witam.mam problem a mianowicie po 7 godz jezdzie silnik zaczol terkotac w kabinie jest slychac tak jak by wentylator sie ocieral jednak to nie to nawala w silniku tylko ciezko mi zlokalizowac gdzie na kazdych obrotach to slychac czym wieksze tym glosniej podpiecie pod komp to cos mi da nie wiem jak wyglada awaria pompek silnik pali ma sile na kazdym biegu pali od strzala.pomocy bo juz szukam 2 motora.pozdrawiam.
-
[B5 AJM] Rozrusznik-pytanie
Witam.mam Małe pytanie potrzebuje kupić nowy rozrusznik mam valeo 068911024e dr33 i na które nr mam patrzec czy to dr33 dr 34 ma znaczenie jakieś i czy mogę założyć ten od nowszych aut o tych samych symbolach.stary nie nadaje sie do regeneracji duże koszty. pozdrawiam KOLEDZY NIKT NIE POMOZE
-
[B5 AJM] Uderzył i uciekł.
Nikt tu nie mówi o zarabianiu.Jak masz kasę w reku to ty jesteś panem przy naprawie i jeżeli ci sie cos nie podoba to jak ci nie naprawia tak jak ty sobie tego życzysz to im nie wypłacisz a bezgotówkowo to rożnie to bywa.
-
[B5 AJM] Sprzęgło jednokierunkowe alternatora
dzięki.Rozumie ze tez masz taki jak ja.pozdrawiam
-
[B5 AJM] Sprzęgło jednokierunkowe alternatora
Witam. Proszę o nr. sprzęgła jednokierunkowego alternatora VALEO 90A nr. OE 03D 903 025J mam do wymiany a musze wyjąć i założyć alternator w 1 dzień.Nie wiem czy to jest org.z mojego auta napewno taki alternator wstępuje w skodzie polo.dzięki.pozdrawiam.
-
[B5 AJM] Uderzył i uciekł.
Witam mam nr polisy sprawcy znalazłem po kilku tel na policje sprawca sie o 18 na komisariat zglosil przyznal sie i dostal 300 za nie zachowanie odstępu przy omijaniu.zglosilem do ubezpieczalni teraz czekam na tel na oględziny.kazali mi jechać na serwis Idczak kolega z forum miał tam przeboje wiec ja na to ze nie będę tylko oni maja sami przyjechać i tak ma być. ciekawe jak z wycena .jak to jest koledzy z utrata wartości auta jak to wyegzekwować .ile można kaski ściągnąć przetarte 2 drzwi listwy i błotnik tył.pozdrawiam
-
[B5 AJM] Uderzył i uciekł.
tylko ze oni mi kazali jechac zaraz po spisaniu z polisy i dowodu rej i osob robili zdjecia i pomiary a sami mieli to ustalac nawet zadnego pokwitowania nie dostalem. a z tego co wiem to wlasciciela auta swoimi sposobami ustalili mi kazali jechac do swojego ubezpieczyciela.
-
[B5 AJM] Uderzył i uciekł.
Witam.Wczoraj miałem kolizje na parkingu tzn. moje auto było zaparkowane a koleś mi przetarł bok i uciekł zdążyłem zapisać nr z jego auta i zgłosić to na policje. policja kazała mi sie zgłosić do swojego ubezpieczyciela dzwonie do niego a on mi mówi ze to mi pójdzie z mojego Ac .Mam dzwonić na policje i ustalać co oni ustalili. nie wiem co w końcu mam robić pomóżcie.Pozdrawiam.
-
[B5 AJM] Osłona gumowa przegubu zew.
Witam proszę o jakiś nr osłony gumowej przegubu zew. skończyła się. a4 2000 rok 116.Pozdrawiam
-
[B5 AJM] ZDERZENIE
Witam dziś rano przy wyjeździe z garażu przydzwoniłem w wózek do śniegu.mam Ac tylko nie wiem jak to zgłosić aby sie firma nie wymigała.Zderzak zarysowany lekko i klapa wgięta.dzięki za podpowiedz pozdrawiam.
- [B5 AJM] Rozrusznik
-
[B5 AJM] Rozrusznik
Witam. jaki numer rozrusznika a4 116km 2000rok napewno jest valeo ktory bedzie pasował.POZDRAWIAM
-
[B5 AJM] Diagnoza uszkodzonego sprzęgiełka alternatora - jak długo ma się kręcić ?
Koledzy jak ktoś zna jakie jest sprzęgiełko alternatora -valeo 90a silnika ajm 2000rok to prosze o odpowiedz.pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic
mialem podobny problem ze swoja stara turbawka, wlozylem awx-a i bylo to samo - samochod zaczynal przyspieszac dopiero od ~2500rpm - na vagu niby wszystko bylo ok, poza lekkim niedomaganiem przeplywki. Wymienilem przeplywke na nowa i auto zaczelo wkoncu zapierdzielac . Także jak masz kogos w okolicy z afn-em , to polecam podmianke i test przeplywki. Kolego jak mozna wiedzieć ile wybuliłeś za turbinke i z kąd ja kupowałes.
-
[B5 AJM] Głośny wybuch od strony turbiny
Troszke te ceny wygórowane. ważne aby dlugo smigala chyba że koledzy mają sprawdzone miejsce z tańszymi turbinkami.
-
[B5 AJM] Głośny wybuch od strony turbiny
Z kąd zakup nowej i jaka cena.pozdrawiam.
-
[B5 AJM] Dopasowanie turbiny
Witam. Mam pytanie które turbiny pasują do silnika a4 ajm na co zwracac uwage przy zakupie które numery litera h a R robi różnice czy te od paska pasują do mojego silnika tzn.od AVB 101KM .CHyba ze polecicie sprawdzonego sprzedawce turbin.Dzieki pozdrawiam.