-
[B5 AHH] Migające podświetlenie 1.9TDI B5 2001
witam, wymieniał może ktoś ten "mikroprocesor" ?? dużo zabawy z tym ? czy do wszystkich zegarów jest taki sam?
-
[B5 1Z] Problem z olejem w układzie prowadzącym do intercolera
dołączam się do tematu... w okolicach intercolera pojawił się olej, gdy odkręciłem ten wąż to wyleciala z niego niewielka ilość, pare ml. gdy sprawdzilem go w środku było mokro. i pojawia się pytanie: czy tak powinno byc? czy to jest oznak zużycia turbiny? przebieg 193tys potwierdzony VAG.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dolej denaturatu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alonie zaniży o 100 km
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
po przeczytaniu 20 stron..uff rozumiem ze lepsze do soczewkowych sa 6000K?? byla tez taka opinia ze 6000K w soczewce wyglada jak zwykla zarowka... potwierdzicie czy zaprzeczycie? moze jednak skusic sie na 8000 ? mowie oczywiscie o hidach ;]
-
jaki zestaw HID do mojej a4 ??
orginalne to jest koszt okolo 800-1000 zl, lekka przesada jak dla mnie ;]] jako 19-latek nie wytrzymalbym tego finansowo ;p
-
jaki zestaw HID do mojej a4 ??
Witam! mam pytanie... czytalem na forum ze nie wszystkie zestawy pasuja do lamp. niby jakis problem z soczewkami czy cos... po oznaczeniach mozna dojsc do tego, ale ja sie niestety na tym nie znam oznaczenia na mojej lampie Valeo; 04HC 00DC 04HC 01 1 02A 04KR 5202 30 prosze o podanie linkow i jaka barwe polecacie? p.s. co sadzicie o oklejeniu ramek wokol szyb taka folia?? http://allegro.pl/item373403994_mega_okazja_folia_chrom_50mm_x_50m_najtaniej_.html czy moze lepiej takimi listwami? ale to chyba bedzie odstawac ;//
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Od niedawna stalem sie szczesliwym posiadaczem Audi A4 1.9TDI rok; 1999 czyli wersja po liftingu.Mieszkam w Żukowie kolo Gdańska
Bermuś
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta