Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deniro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deniro

  1. zapomnij o myaudi w aucie z usa , mozna zrobic mapy eu , znaki , bezprzewodowy android auto
  2. dziekuje za polecenie jasne wpadaj w dodatku widze masz kod DETA czyli slynna 190tka warto go zmodzic zawirusowac na 220
  3. jest najnowsza wersja 417 , w dodatku ze sport layout zapraszam
  4. Ja nie neguje niczyich usług , tylko informuje że są to dwie różne usługi :"fakture wystawia.ktory tutaj na forum to zrobi i da gwar? .... zaden" kilku sie znajdzie:)
  5. Nie aktualizujcie softow poniewaz: 1.Usługa dziala tylko wtedy kiedy jest wykupione audi connect czyli 1miesiac albo 1 rok 2.Nie jest to mapa google earth a nowy dostawca MAXAR ktory oferuje widok atelitarny ale jest duzo gorszej jakosci niz GOogle earth pozostac przy starym sofcie
  6. dziekuje za polecajke
  7. VCDS nie skaskuje partycji w MIB3 , trzeba VCP lub ODIS-E
  8. trzeba format partycji z mapa
  9. można na stole ale musisz miec symulator CAN
  10. tak ale nie za darmo
  11. uwaliłeś flash a nie eeprom , naprawie priv
  12. tak dzieki za wywolanie do tablicy naprawie jak wyslesz 5f , niestety tak jest z tymi aktualizacjami z neta jednemu sie cos uda drugiemu stanie trzeciemu wogole sie nie uruchomi tak bywa
  13. Deniro odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Hehe latają to ptaki a nie czyjaś praca na internecie:P jest jeden autor solucji a reszta poprostu sie nim wspomaga nikt niema patentu na google earth , ktoś się napracował , postawił serwer , płaci hajs i należy to uszanować i zapłącić albo jeździć BEZ:)
  14. zle podlaczone albo uszkodzone gniazdko
  15. Niestety niema możliwości korzystania z usług audi connect w europie dla auta z USA , i niema na to obejścia jeśli chodzi o sprwadzanie lokalizacji auta czy zamykanie /otwieranie , natomiast jestem w stanie uruchomić internet 2G oraz mogę uruchomić licencje audi connect ( audi parking , google earth mapy satelitarne , informacje o korkach ,pogoda ceny paliw , pociągi , loty itp) koszt roczny 499zł
  16. niestety nie
  17. Tak można natomiast tylko jedna firma to wykonuje navitornic , samemu tego nie zrobisz
  18. aktywuje audi connect w aucie z usa priv
  19. niestety nie , development trwa
  20. Nie ale moge aktywowac koszt 800zl
  21. Utracily sie kody fec delphi tak ma mozna naprawic ale nie zdalnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.