Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deniro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deniro

  1. Jest to możliwe fizycznie , ale jest to kwestia polityki google. i dopóki audi się nie porozumie z YT to nic z tego nie będzie , a raczej na pewno się nie dogada.
  2. Ten samochód przy konfiguracji nie miał wybranej nawigacji , w celu uaktywnienia jej należy wykupić kod aktywujący , a następnie gdy nawigacja będzie aktywna kupić kartę z nośnikiem , w tym systemie to koszt około 3000zł
  3. Witam widze ze nowa mapa jest dostępna
  4. Tak owszem ale 12,000zł nie jest to warte:)
  5. Pierwsze słysze aby jakiekolwiek audi miało przeglądarke www
  6. Nic się nie zmienilo te navi to szajs nie wiem za co ludzie płaca po 10-12tyś zł.
  7. To nie dysk wam zamula a procesor na płycie w nowej platformie rozwiązali problem stosując procek Nvidi a 2018 MY zrezygnowali z nvidi na rzecz Qualcom
  8. Oczywiście że jest tylko nie na 3GP tylko w MIB
  9. znajdź jednostke z numerami 191 w góre
  10. witam podepne się co prawda nie a4 tylko a7 2016 ,ale borykam się z drganiami kierownicy , felgi sprawdzone ori , nowe pirelli , wywazone i jakby po wymianie tuleji (w zasadzie nie wiem czemu mechanik je wymienil) nowe tarcze , nowe klocki , geometria przod tyl , i dalej bije , drga powyzej 120 , w dodatku przy hamowaniu tez bije lewa strona , moze piasty krzywe ? auto mialo stycznosc z kraweznikiem i moze tam cos pokrzywilo
  11. 9tyś to przesada zrobi za taniej aczkolwiek dla mnie to nie warte nawet 2tyś te navi to z audi to padaka nawet najnowsze miby , tylko google maps daje rade ewentualnie garmin w mercedesie
  12. Tam nic innego poza "cancel documentation/abort" nie mogłeś wybrać ta druga opcja aktywna jest po podłączeniu VAS mapa aktualizuje się 2:45min
  13. Ja nie widze nic zlego w tym sofcie też mam taki i kolega wrclaguna też ma taki i wszyscy w branży też maja taki nie rozumiem co to znaczy "soft modyfikowany" normalny 257 na PL setki razy go wgrywalem jak i ludzie z branzy i nic sie nie dzieje , znów powtarzam że problem raczej z tym że coś sie nie dograło , ponowne puszenie rozwiąże temat
  14. na 99% rozwiązanie to puszczenie z zielonego menu emergency update potem ponownie update z trybu standard , MMI porostu gdzieś chyba zawisło w trybie updateu i tyle , każdy magik zastosuje taką procedure czy to jakiś inny do którego się zgłosisz czy ten który ci to robił Tyle w temacie
  15. Ale dlaczego nie dokończysz tematu tam gdzie robiłeś ?może wgra od nowa i wszystko będzie ok wg mnie bez sensu że teraz chcesz latać od magika do magika i każdy swoje 3gr doda. zakończ tam gdzie zaczołeś , oprogramowanie jest jak najbardziej prawidłowe i wątpię żeby tutaj ktoś coś "spieprzył" bardziej obstawiał bym na to że jakiś problem zaistniał podczas aktualizacji (wadliwa karta,jakiś błąd ) trzeba podłączyć vcds i sprwadzić Nie panikuj tylko rozwiąż temat tam gdzie robiłeś i daj znać co było Ps. spróbuj wykasować konkretna stacje lub wszystkie i od nowa wyszukać nowe
  16. Ja bym nie obstawiał softu , softy wszyscy maja ten sam 257 i innego niema , wg mnie cos poprostu sie nie dogralo reflesh z emergency i potem ponownie ze standardu powinien pomoc jak to samo to problem z jednostka/radiem
  17. Poza chomikiem uszkodzonych softów nie widziałem a mam chyba ich z 5 na PL od starych 31 po nowe 257 ale moze masz racje widze po twojej stopce ze zatrzymales sie gdzies w latach 2001-2005 ja bym raczej stawial na jakis problem z plyta glowna anizeli uszkodzony soft lub moze cos sie poprostu nie dogralo reflesh powinien pomoc
  18. Ale w czym jest problem bo nie rozumiem że zamiast radia pojawia ci się lista CAR ? w czym ci to przeszkadza co ma Uszkodzony soft ? pierwszy raz o czymś takim słysze
  19. Nie musisz w ASO mogę zrobić ile ci powiedzieli ? karta kosztuje 1400zl + aktywacja
  20. Ktoś pobrał i skasowało mu mape

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.