Treść opublikowana przez Deniro
-
Odwarzanie Video free
Jest to możliwe fizycznie , ale jest to kwestia polityki google. i dopóki audi się nie porozumie z YT to nic z tego nie będzie , a raczej na pewno się nie dogada.
-
Audi Connect
Ten samochód przy konfiguracji nie miał wybranej nawigacji , w celu uaktywnienia jej należy wykupić kod aktywujący , a następnie gdy nawigacja będzie aktywna kupić kartę z nośnikiem , w tym systemie to koszt około 3000zł
-
Proszę pilnie o pomoc. Przestało działać połowę menu w car
przestaw suwak spowrotem do 0
-
MMI 3G+
-
Nieudana aktualizacja MMI 3G HDD
Dysk padł
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Tak owszem ale 12,000zł nie jest to warte:)
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Pierwsze słysze aby jakiekolwiek audi miało przeglądarke www
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Nic się nie zmienilo te navi to szajs nie wiem za co ludzie płaca po 10-12tyś zł.
-
SSD zamiast zwyklego HDD
To nie dysk wam zamula a procesor na płycie w nowej platformie rozwiązali problem stosując procek Nvidi a 2018 MY zrezygnowali z nvidi na rzecz Qualcom
-
Brak wyświetlania fotoradarów MMi 3G+ mapy 2017
-
Mmi 3g basic downgrade Z k0260 do K0257
wrzuć emergency
-
A6 C7 Zmiana MMI RMC na RMC z navi
znajdź jednostke z numerami 191 w góre
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
witam podepne się co prawda nie a4 tylko a7 2016 ,ale borykam się z drganiami kierownicy , felgi sprawdzone ori , nowe pirelli , wywazone i jakby po wymianie tuleji (w zasadzie nie wiem czemu mechanik je wymienil) nowe tarcze , nowe klocki , geometria przod tyl , i dalej bije , drga powyzej 120 , w dodatku przy hamowaniu tez bije lewa strona , moze piasty krzywe ? auto mialo stycznosc z kraweznikiem i moze tam cos pokrzywilo
-
PROSZĘ o pomoc
9tyś to przesada zrobi za taniej aczkolwiek dla mnie to nie warte nawet 2tyś te navi to z audi to padaka nawet najnowsze miby , tylko google maps daje rade ewentualnie garmin w mercedesie
-
Kasowanie spolszczenia MMI 2g
normalnie ze standardu
-
Problem po aktualizacji mapy i PL menu + lektor MMI 3G HD
Tam nic innego poza "cancel documentation/abort" nie mogłeś wybrać ta druga opcja aktywna jest po podłączeniu VAS mapa aktualizuje się 2:45min
-
Problem po aktualizacji mapy i PL menu + lektor MMI 3G HD
Ja nie widze nic zlego w tym sofcie też mam taki i kolega wrclaguna też ma taki i wszyscy w branży też maja taki nie rozumiem co to znaczy "soft modyfikowany" normalny 257 na PL setki razy go wgrywalem jak i ludzie z branzy i nic sie nie dzieje , znów powtarzam że problem raczej z tym że coś sie nie dograło , ponowne puszenie rozwiąże temat
-
Problem po aktualizacji mapy i PL menu + lektor MMI 3G HD
na 99% rozwiązanie to puszczenie z zielonego menu emergency update potem ponownie update z trybu standard , MMI porostu gdzieś chyba zawisło w trybie updateu i tyle , każdy magik zastosuje taką procedure czy to jakiś inny do którego się zgłosisz czy ten który ci to robił Tyle w temacie
-
Problem po aktualizacji mapy i PL menu + lektor MMI 3G HD
Ale dlaczego nie dokończysz tematu tam gdzie robiłeś ?może wgra od nowa i wszystko będzie ok wg mnie bez sensu że teraz chcesz latać od magika do magika i każdy swoje 3gr doda. zakończ tam gdzie zaczołeś , oprogramowanie jest jak najbardziej prawidłowe i wątpię żeby tutaj ktoś coś "spieprzył" bardziej obstawiał bym na to że jakiś problem zaistniał podczas aktualizacji (wadliwa karta,jakiś błąd ) trzeba podłączyć vcds i sprwadzić Nie panikuj tylko rozwiąż temat tam gdzie robiłeś i daj znać co było Ps. spróbuj wykasować konkretna stacje lub wszystkie i od nowa wyszukać nowe
-
Problem po aktualizacji mapy i PL menu + lektor MMI 3G HD
Ja bym nie obstawiał softu , softy wszyscy maja ten sam 257 i innego niema , wg mnie cos poprostu sie nie dogralo reflesh z emergency i potem ponownie ze standardu powinien pomoc jak to samo to problem z jednostka/radiem
-
Problem po aktualizacji mapy i PL menu + lektor MMI 3G HD
Poza chomikiem uszkodzonych softów nie widziałem a mam chyba ich z 5 na PL od starych 31 po nowe 257 ale moze masz racje widze po twojej stopce ze zatrzymales sie gdzies w latach 2001-2005 ja bym raczej stawial na jakis problem z plyta glowna anizeli uszkodzony soft lub moze cos sie poprostu nie dogralo reflesh powinien pomoc
-
Problem po aktualizacji mapy i PL menu + lektor MMI 3G HD
Ale w czym jest problem bo nie rozumiem że zamiast radia pojawia ci się lista CAR ? w czym ci to przeszkadza co ma Uszkodzony soft ? pierwszy raz o czymś takim słysze
-
Audi Connect
Nie musisz w ASO mogę zrobić ile ci powiedzieli ? karta kosztuje 1400zl + aktywacja
-
Brak mozliwosci ustawien CAR
a zapłon wł ?:)
-
MMI 3G
Ktoś pobrał i skasowało mu mape