Treść opublikowana przez Deniro
-
MMI 3G basic nie mogę uruchomić nawigacji
Musisz podnieść soft
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
8R0060884BT
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
Kup w Aso kosztuje 102zl
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
3GP to nie 3G i tutaj nie majac odpowiedniego sprzetu , softu z serwisu ,odpowiednij wiedzy mozna naprawde wiele narobic balaganu
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
Kolego nie bam sie samemu w aktualizacje mapy w 3GP
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
a co ma byc wiadomo ? nic nie wnosi w dodatku brak aktywacji do niego
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
Mozna usunac folder LIT3GP to zmiesci sie na 32gb
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
ten firmware jest do 3gp a do 3gp radze kupowac softy z serwisu nie z ruskich stron
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
Już jest , bardziej aktualna , wszystkie autostrady , drogi ekspresowe duzo lepsza od poprzedniczki naturalnie trzeba zaktualizowac platforme do najnowszego softu 263
-
Spolszczenie menu concert
dokoduj
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
nie mozesz miec joya , albo ktos przekladal panel albo zle rozumiesz slowo joystick
-
Navi do mmi 2g problem
Bo org plyta jest plyta tloczona i dlatego laser w ostatnich momentach swojego zycia jeszcze potrafi odczytac plyte tloczona , nagrywanej juz nie odczyta musisz zmienic laser http://allegro.pl/laser-dvd-sf-hd4-wymiana-naprawa-czytnika-audi-bmw-i4585595017.html
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
A jak tam z polskim menu i lektorem do 3g?
-
Navi do mmi 2g problem
padniety laser lub zle nagrana plytka
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Tu nie chodzi o magie a o poprawnosc dzialnia jednostki ale oczywiscie nikomu nie zagladamy w czyjsc samochod , ja osobiscie nie polecam takich czynnosci aktualizacje zawsze przeprowadzamy po koleji , gdybys zrobil tak w najnowszym 3GP z pewnoscia stracil bys np dzwiek z bose
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Nie wiem jak to zrobiles ale hdd zawsze robi sie aktualizacje od k0310 do k0257 nie wiem jak ci system puscil aktualizacje z 22 na najwyzsza 257
-
MMI 3G po Spolszczeniu nie działa
musisz jeszcze aktywowac
-
Błąd połączenia z kanałem 76 Parctronic.
Dzieki kolego ale nie wiedzialem ze jest pod adresem 10
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
na basica wrzucasz odrazu 257 . dopiero hdd musisz od 31 po 206 253 i 257
-
Błąd połączenia z kanałem 76 Parctronic.
Witam od dawna zauwazyłem problem iż w zadnym a4 b8 nie moge polaczyc sie z kanalem 76 odpowiadajacy za parctronic uzywam vcds 11.11.3 dodam ze problem wystepuje tylko jesli diagnozuje a4 b8 . kazde inne auta lacza sie bez problemu a6 c6 nawet te poliftowe 10-11r a8 d3 do 10 r rowniez . w czym moze lezec problem ?
-
Wgrywanie Pl menu oraz lektora MMI 2G HIGH
Na śląsku do concerta nie robi nikt
-
RNS Low BNS 5.0 czy jest PL MENU ?
Procedura moze i nie jest trudna ale brak SW
-
MMI 2G czy 3G?
A za ile chciales to zrobic , za 100zl ?
-
RNS Low BNS 5.0 czy jest PL MENU ?
Do tego niema spolszczenia (darmowego)
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Jest ich pełno