Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deniro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deniro

  1. No tu inaczej nie można udzielić odpowiedzi zaktualizuj software do wersji 783 nastepnie mape a na sam koniec FSC na to uważaj w sieci wiele takich które usmiercaja navi. Car+back masz menu update - prościej się nieda jak nie potrafisz mimo to podjedz do kogos bardzo kumatego ktory ci to zrobi
  2. Ori w sensie z pierwotnego źródła który powstał w profesjonalnych warunkach i jest o niebo lepszy niz ori lektor od audi w systemach 3g plus , To jest najdroższa firma w PL , ja np robie lektora klientowi za 200-250zł. i to od klienta zależy czy woli dać 200zł i mieć lektora który mówi jak należy a za darmo jak do tej pory niema żadnego lektora . coś gdzieś ktoś pokombinował , coś tam wyszło itp są pewne tematy , zagadnienia i patenty których nie wsposób ogarnąć i nigdy nie dorówna lektorowi który przesłałem . każdy jest właścicielem swojego auta i decyduje wg swoich uznać ktoś bedzie chciał to bedzie modził i wgrwał co popadnie do samochodu a drugi woli zaplacic i miec jak nalezy. cos jak sluzba zdrowia w polsce , na NFZ owszem do lekarza trafisz ale co prywatna wizyta to prywatna wg mnie jasne fajnie ze cos jest za free w necie ale gotowy produkt a za 200zł wg mnie nie warto kombinowac i wgrywac co popadnie do auta , wydaje mi sie ze autor poprostu szuka krolikow doswiadczalnych:) pozdro
  3. Czy ja wiem czy nie warto... Jak ktoś chce kaleczyć uszy to jest ori lektor a ten haupniczy to tragedia dla uszu
  4. Po co to właściwie wgrywałeś skoro Cie to złości ?
  5. Aby ugrać coś w tej sprawie trzeba przedewszystkim udowodnić iż sprzedający zataił fakt , a to będzie bardzo trudno bo osobiście powiedziałbym że nie wiedziałęm o sytuacji ponieważ cały okres użytkowania auta jezdzilem 2km do pracy. samochód nigdy zatem się nie nagrzał i o problemie nie wiedziałem. baa powiedziałbym też że poinformowałem cię o tej wadzie a ty na 99% podpisałes umowe z klazulą potwierdzająca ten fakt ( zapoznałeś się poprostu) wszystko zależy na kogo trafisz. jeden się wystraszy pisma z sądu/adwokata drugi o troche obszerniejszej wiedzy oleje temat bo sprawa w sądzie jest nie do wygrania niestety.
  6. Sam sobie odp na pytanie zmien plyty
  7. Nima tragedi , wgrałeś soft EU na nie przerobiony unit . 1 na 5 jednostek tak właśnie reaguje że zanikaja czcionki , można to naprawić VCP tylko i wyłącznie . jesli nie masz to albo kup albo zapłać komuś żeby zrobił. trzeba eeprom nadpisać
  8. Nie pytaj o aktualizacje softu a tytlko o nowa mape 6.20.4 soft musza itak zaktualizowac jak dobrze podwoniesz za 900 ci zrobia
  9. Sporo jest takich jednostek w a8 np bardzo dużo.
  10. Nie które maja PL nie które nie maja , wszystko zależy od jednostki do każdej można dograć PL ale nie do każdej wystarczy wgrać nowy soft.
  11. W 3g+ język polski jest od razu jednym z dostępnych języków. Nic nie trzeba dogrywać dodatkowo a jedynie wybrać język z menu Nic nie ma odrazu
  12. Sam update softu nie daje odrazu polaka
  13. W basic niestety się nieda albo E albo W
  14. obojetnie jaki 5150 bedzie pasowac
  15. nie zaleca sie kopiowanie aktualizacji z maca
  16. w zielonym menu
  17. przez user defined
  18. On chyba nie wie co sprzedaje , na 100% posiada do zwyklego rns-e dlatego też da ci plyte z softem , pomyśl na logike , kto ci wgra pl do rns-e media w dodatku da plyte z softem ? a jak chcesz orginalne mapy to do serwisu
  19. to idz kup nowe a4 z systemem 3g basic:) tam nadal niema polaka i w 3gp do pewnego roku również niema do basic napewno nie bedzie fabrycznego pl
  20. No to uszkodzone lub złe pliki na karcie innej opcji niema
  21. usun mape z dysku , zformatuj sd fat32 i skopiuj ponownie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.