Treść opublikowana przez Deniro
-
"Wyjmaki" do 3G+ jest coś takiego?
Wyciągasz bez problemu
-
Aktualizacja MMI i nawigacji 3G+
No tu inaczej nie można udzielić odpowiedzi zaktualizuj software do wersji 783 nastepnie mape a na sam koniec FSC na to uważaj w sieci wiele takich które usmiercaja navi. Car+back masz menu update - prościej się nieda jak nie potrafisz mimo to podjedz do kogos bardzo kumatego ktory ci to zrobi
-
Wgrywanie Pl menu oraz lektora MMI 2G HIGH
Ori w sensie z pierwotnego źródła który powstał w profesjonalnych warunkach i jest o niebo lepszy niz ori lektor od audi w systemach 3g plus , To jest najdroższa firma w PL , ja np robie lektora klientowi za 200-250zł. i to od klienta zależy czy woli dać 200zł i mieć lektora który mówi jak należy a za darmo jak do tej pory niema żadnego lektora . coś gdzieś ktoś pokombinował , coś tam wyszło itp są pewne tematy , zagadnienia i patenty których nie wsposób ogarnąć i nigdy nie dorówna lektorowi który przesłałem . każdy jest właścicielem swojego auta i decyduje wg swoich uznać ktoś bedzie chciał to bedzie modził i wgrwał co popadnie do samochodu a drugi woli zaplacic i miec jak nalezy. cos jak sluzba zdrowia w polsce , na NFZ owszem do lekarza trafisz ale co prywatna wizyta to prywatna wg mnie jasne fajnie ze cos jest za free w necie ale gotowy produkt a za 200zł wg mnie nie warto kombinowac i wgrywac co popadnie do auta , wydaje mi sie ze autor poprostu szuka krolikow doswiadczalnych:) pozdro
-
Wgrywanie Pl menu oraz lektora MMI 2G HIGH
Czy ja wiem czy nie warto... Jak ktoś chce kaleczyć uszy to jest ori lektor a ten haupniczy to tragedia dla uszu
-
Brak wyboru angielskiego po spolszczeniu
Po co to właściwie wgrywałeś skoro Cie to złości ?
-
zwrot auta z uszkodzona skrzynia multitronic
Aby ugrać coś w tej sprawie trzeba przedewszystkim udowodnić iż sprzedający zataił fakt , a to będzie bardzo trudno bo osobiście powiedziałbym że nie wiedziałęm o sytuacji ponieważ cały okres użytkowania auta jezdzilem 2km do pracy. samochód nigdy zatem się nie nagrzał i o problemie nie wiedziałem. baa powiedziałbym też że poinformowałem cię o tej wadzie a ty na 99% podpisałes umowe z klazulą potwierdzająca ten fakt ( zapoznałeś się poprostu) wszystko zależy na kogo trafisz. jeden się wystraszy pisma z sądu/adwokata drugi o troche obszerniejszej wiedzy oleje temat bo sprawa w sądzie jest nie do wygrania niestety.
-
Spolszczenie menu concert
Sam sobie odp na pytanie zmien plyty
-
Aktualizacja sterownika MMI 3G
Nima tragedi , wgrałeś soft EU na nie przerobiony unit . 1 na 5 jednostek tak właśnie reaguje że zanikaja czcionki , można to naprawić VCP tylko i wyłącznie . jesli nie masz to albo kup albo zapłać komuś żeby zrobił. trzeba eeprom nadpisać
-
MMI 3G+ Plus HDD
Nie pytaj o aktualizacje softu a tytlko o nowa mape 6.20.4 soft musza itak zaktualizowac jak dobrze podwoniesz za 900 ci zrobia
-
MMI 3G+ Plus HDD
Sporo jest takich jednostek w a8 np bardzo dużo.
-
MMI 3G+ Plus HDD
Nie które maja PL nie które nie maja , wszystko zależy od jednostki do każdej można dograć PL ale nie do każdej wystarczy wgrać nowy soft.
-
MMI 3G+ Plus HDD
W 3g+ język polski jest od razu jednym z dostępnych języków. Nic nie trzeba dogrywać dodatkowo a jedynie wybrać język z menu Nic nie ma odrazu
-
MMI 3G+ Plus HDD
Sam update softu nie daje odrazu polaka
-
Audi MMI 3G HDD EUROPE 2015 na MMI 3g
W basic niestety się nieda albo E albo W
-
BOOTLOADER
obojetnie jaki 5150 bedzie pasowac
-
Nieudana aktualizacja MMI 3G HDD
nie zaleca sie kopiowanie aktualizacji z maca
-
MMI 3G+ Plus HDD
w zielonym menu
-
MMI 3G+ Plus HDD
przez user defined
-
Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo
tak samo
-
Audi MMI 3G HDD EUROPE 2015 na MMI 3g
LIT3 LIT 4
-
Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo
On chyba nie wie co sprzedaje , na 100% posiada do zwyklego rns-e dlatego też da ci plyte z softem , pomyśl na logike , kto ci wgra pl do rns-e media w dodatku da plyte z softem ? a jak chcesz orginalne mapy to do serwisu
-
Lektor do MMI 3G BASIC
to idz kup nowe a4 z systemem 3g basic:) tam nadal niema polaka i w 3gp do pewnego roku również niema do basic napewno nie bedzie fabrycznego pl
-
Aktualizacja softu K0070 PL
Oczywiście ze jest
-
Mapa MMI 3G HDD 2015
No to uszkodzone lub złe pliki na karcie innej opcji niema
-
Mapa MMI 3G HDD 2015
usun mape z dysku , zformatuj sd fat32 i skopiuj ponownie