Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deniro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deniro

  1. mapa nie dziala
  2. Zgadza sie ,tracisz gwarancje na nawigacje a nie na cale auto a na sterowniki powiązane czyli jakie kolwiek usterki ze sterownikiem 5F , Modułem komfortu 46 , oraz Instrument 17, cala reszta jak najbardziej na gwarancji czyli sinik blacha skrzynia zawieszenie itp Zgadza sie ,tracisz gwarancje na nawigacje a nie na cale auto a na sterowniki powiązane czyli jakie kolwiek usterki ze sterownikiem 5F , Modułem komfortu 46 , oraz Instrument 17, cala reszta jak najbardziej na gwarancji czyli sinik blacha skrzynia zawieszenie itp
  3. Wszystko ok tylko przy pierwszej naprawie gwarancyjnej , samochód zostaje podłączony do serwera online , poznań weryfikuje zczytywane są wszystkie dane z głownego serwera audi i jezeli jakiekolwiek kodowania , adaptacje , nie zgadzaja się z fabrycznym klient traci gwarancje , co dopiero już błędy w sterownikach , bynajmniej tak jest w salonach porsche na śląsku nie wiem jak w reszcie kraju
  4. Aktualizacja w ASO kosztuje od 1300-1600zł , PS grzeb dalej to utracisz tą gwarancje , za samo zaktualizowanie na własną reke mmi już ja pewnie stracisz po podłączeniu w serwisie do ODIS odrazu poinformuje o błędach w sterowniku 5f
  5. Pewnie wszystko prędzej czy później wychodzi kwestia czasu , tak samo jak z nowymi zabawkami samsung czy apple , chodzi o to kto będzie miał pierwszy:)
  6. dlatego nigdy ta jednostka nie będzie w pełni funkcjonalna , z tego co wnioskuje szkoda ci na usługi poza ASO a co dopiero w ASO
  7. Nie widze sensu obniżać co kolwiek u mnie wszystko działa bez żadnych błędów , oczywiście poza aso [/url]
  8. nie 010 a 011 , i to sam klucz bez stworzonego metainfo czy scryptu do nowej mapy wiec jest on nic nie wart
  9. Już jest rozpracowane ale troche w branzy sie zmienia i juz coraz mniej bedzie publicznie
  10. Ciekawe czy puszczą kiedyś update do 3g+ , kiedyś wogóle nie było PL w 3g+ dopiero pozniejsze jednostki mialy wiec moze i coś rzucą
  11. Wymieszany software ktoś próbował wgrać z innej platformy , pewnie wywaliło błędem ale metainfo zdążył już nadpisać
  12. Ja robiłem u siebie 600zl mnie kosztowała impreza mam 3g basic i w liczniku tez mam fajnie wszystkie komunikaty po polsku
  13. Są firmy które spolszczają między zegarami też ale mało
  14. Nie wgrywać aktywatorów , navi po wgraniu aktywatora darmowego już nie wstała!
  15. wejdz w 07 w adaptacje 10 i tam zakoduj information list I i information list II
  16. Witam kupiłem nie dawno a6 c7 z 2013r z niskim udokumentowanym przebiegiem 40,000 po zatankowaniu na orlenie przejechalem z 300km i zaswiecil sie check , brak mocy , chodzil na 3 gary , okazał się wtrysk rozwalony wymienili na gwarancji , po tygodniu znow check okazało się ze katalizator ma slaba wydajnosc prawdopodobnie rozwalil go wtrysk lejacy , tez wymienili na gwarancji , czy cos jeszcze moze wyjsc z tej usterki ?
  17. to nie duzo 100zl za montaz i sciagniecie CP + kodowanie...
  18. Samo z siebie nie pada coś ktoś grzebał jezeli jest licencja wazna to musi chodzic na odleglosc nie pomoge
  19. U mnie niema żadnego klucza w jednostce a traffic i mapa działa bez problemu więc nie tędy droga kolego klucz fsc i vin w nim zawarty niema nic wspólnego z danymi online , dane online są uaktywniane w momencie dopisania numeru vin pojazdu do serwera audi i wtedy też są przesyłane do jednostki poprzez połączenie 3g. trafic online nie dziala pewnie dlatego że vin jest nie widoczny po aktywatorach z forum
  20. Witam posiadam 3g plus na sofcie 900 z sim mam wrazenie jakby przy wlaczeniu za dlugo widnialo logo powitalne audi ktos orientuje sie gdzie w zielonym menu lub w adaptacjach 5f mozna skrocic ten czas ?
  21. witam mam a6 c7 2.0tfsi 180km wlasnie z ta skrzynia 2013r auto ma przebieg ori 40,000 generalnia skrzynia chodzi bez problemu tylko zastanwiam sie czemu tak jest jak puszcze hamulec to autko rusza za 1s moze troche mnniej ? wczesniej mialem tipa i jak puscilem to odrazu ruszał , dodam ze poprzedni wlasciciel jezdzil bardzo mulowato moze trzeba przegonic ? nauczyc skrzynie
  22. w rezanym nie kupisz licencji musi byc ori
  23. chyba ich pogieło jak 420zl w polsce kosztuje na 3 lata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.