Treść opublikowana przez Deniro
-
MMI 3G
mapa nie dziala
-
wyciszenie "mute" MMI 2G
samo z siebie ?
-
Powrot do wczesniejszego soft z K0900 na K0767
Zgadza sie ,tracisz gwarancje na nawigacje a nie na cale auto a na sterowniki powiązane czyli jakie kolwiek usterki ze sterownikiem 5F , Modułem komfortu 46 , oraz Instrument 17, cala reszta jak najbardziej na gwarancji czyli sinik blacha skrzynia zawieszenie itp Zgadza sie ,tracisz gwarancje na nawigacje a nie na cale auto a na sterowniki powiązane czyli jakie kolwiek usterki ze sterownikiem 5F , Modułem komfortu 46 , oraz Instrument 17, cala reszta jak najbardziej na gwarancji czyli sinik blacha skrzynia zawieszenie itp
-
Powrot do wczesniejszego soft z K0900 na K0767
Wszystko ok tylko przy pierwszej naprawie gwarancyjnej , samochód zostaje podłączony do serwera online , poznań weryfikuje zczytywane są wszystkie dane z głownego serwera audi i jezeli jakiekolwiek kodowania , adaptacje , nie zgadzaja się z fabrycznym klient traci gwarancje , co dopiero już błędy w sterownikach , bynajmniej tak jest w salonach porsche na śląsku nie wiem jak w reszcie kraju
-
Powrot do wczesniejszego soft z K0900 na K0767
Aktualizacja w ASO kosztuje od 1300-1600zł , PS grzeb dalej to utracisz tą gwarancje , za samo zaktualizowanie na własną reke mmi już ja pewnie stracisz po podłączeniu w serwisie do ODIS odrazu poinformuje o błędach w sterowniku 5f
-
MMI 3G
Pewnie wszystko prędzej czy później wychodzi kwestia czasu , tak samo jak z nowymi zabawkami samsung czy apple , chodzi o to kto będzie miał pierwszy:)
-
Powrot do wczesniejszego soft z K0900 na K0767
dlatego nigdy ta jednostka nie będzie w pełni funkcjonalna , z tego co wnioskuje szkoda ci na usługi poza ASO a co dopiero w ASO
-
Powrot do wczesniejszego soft z K0900 na K0767
Nie widze sensu obniżać co kolwiek u mnie wszystko działa bez żadnych błędów , oczywiście poza aso [/url]
-
MMI 3G
nie 010 a 011 , i to sam klucz bez stworzonego metainfo czy scryptu do nowej mapy wiec jest on nic nie wart
-
MMI 3G
Już jest rozpracowane ale troche w branzy sie zmienia i juz coraz mniej bedzie publicznie
-
Komendy głosowe przy MMI
Ciekawe czy puszczą kiedyś update do 3g+ , kiedyś wogóle nie było PL w 3g+ dopiero pozniejsze jednostki mialy wiec moze i coś rzucą
-
MMI 3G HDD co to za wersja softu ?
Wymieszany software ktoś próbował wgrać z innej platformy , pewnie wywaliło błędem ale metainfo zdążył już nadpisać
-
Komunikaty miedzy zegarami po polsku?
Ja robiłem u siebie 600zl mnie kosztowała impreza mam 3g basic i w liczniku tez mam fajnie wszystkie komunikaty po polsku
-
Komunikaty miedzy zegarami po polsku?
Są firmy które spolszczają między zegarami też ale mało
-
soft K0900 3G+ co nowego ?
Nie wgrywać aktywatorów , navi po wgraniu aktywatora darmowego już nie wstała!
-
Spolszczenie MMI 3G HIGH
a gdzie tam jedna
-
Po aktualizacji MMI 2G brak niektorych opcji
wejdz w 07 w adaptacje 10 i tam zakoduj information list I i information list II
-
A6 C7 2.0tfsi usterka wtryskiwacza i katalizatora
Witam kupiłem nie dawno a6 c7 z 2013r z niskim udokumentowanym przebiegiem 40,000 po zatankowaniu na orlenie przejechalem z 300km i zaswiecil sie check , brak mocy , chodzil na 3 gary , okazał się wtrysk rozwalony wymienili na gwarancji , po tygodniu znow check okazało się ze katalizator ma slaba wydajnosc prawdopodobnie rozwalil go wtrysk lejacy , tez wymienili na gwarancji , czy cos jeszcze moze wyjsc z tej usterki ?
-
Problem z MMI 2G Radiem Nawi Tel
to nie duzo 100zl za montaz i sciagniecie CP + kodowanie...
-
Traffic ruch ON LINE MMI 3G+
Samo z siebie nie pada coś ktoś grzebał jezeli jest licencja wazna to musi chodzic na odleglosc nie pomoge
-
Traffic ruch ON LINE MMI 3G+
U mnie niema żadnego klucza w jednostce a traffic i mapa działa bez problemu więc nie tędy droga kolego klucz fsc i vin w nim zawarty niema nic wspólnego z danymi online , dane online są uaktywniane w momencie dopisania numeru vin pojazdu do serwera audi i wtedy też są przesyłane do jednostki poprzez połączenie 3g. trafic online nie dziala pewnie dlatego że vin jest nie widoczny po aktywatorach z forum
-
Ustawienie czasu startup logo mmi 3g plus
Witam posiadam 3g plus na sofcie 900 z sim mam wrazenie jakby przy wlaczeniu za dlugo widnialo logo powitalne audi ktos orientuje sie gdzie w zielonym menu lub w adaptacjach 5f mozna skrocic ten czas ?
-
Problem z ruszaniem - Multitronic 8b - LLA
witam mam a6 c7 2.0tfsi 180km wlasnie z ta skrzynia 2013r auto ma przebieg ori 40,000 generalnia skrzynia chodzi bez problemu tylko zastanwiam sie czemu tak jest jak puszcze hamulec to autko rusza za 1s moze troche mnniej ? wczesniej mialem tipa i jak puscilem to odrazu ruszał , dodam ze poprzedni wlasciciel jezdzil bardzo mulowato moze trzeba przegonic ? nauczyc skrzynie
-
Traffic ruch ON LINE MMI 3G+
w rezanym nie kupisz licencji musi byc ori
-
Traffic ruch ON LINE MMI 3G+
chyba ich pogieło jak 420zl w polsce kosztuje na 3 lata