Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deniro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deniro

  1. Gdyby ktoś był zainterewsowany to moge aktywowac subsrybcje online audi connect w cenie 499zl na rok , zawsze to 200zl w kieszeni w porownaniu do audi:)
  2. Dziekuje za polecenie miło oczywiście , można zrobic grupowe zawsze będa jakies rabaty:) po zaprogramowaniu nowego layoutu mozna w kazdej chwili z menu wrocic do klasycznego , nie zostaje żaden bląd w liczniku oraz działa prawidłowo wskazanie mapy
  3. Coś wiadomo juz z lista rezerwowa ? bo jak coś to mozna byloby sobie samodzielnie pokoj wynajac tam? jeszcze pytanie zielone nicki to ci zaplacili zaliczke ? ja wplacalem a jest na szaro:D
  4. mapy do 3gbasic/low nie wgrywaja sie wogole sa na karcie lub DVD
  5. Nie tak się nieda , widok jest jednakowy i dla VC i dla MMI , korki po wykupieniu licencji są widocznie w obydwóch przypadkach i google earth i widoku satelitarnym MAXAR Jedyna różnica jest taka , że moja aktywacja nie wymaga aktywnej licencji Audi connect , nie wymaga aktualizacji oprogramowania oraz jest uruchamiana bezterminowo (oczywiście od momentu aż działa ogólnie google earth bo jeśli firma zniknie z rynku to i google earth nie będzie ale prędzej ktoś wygra w totka 6 , 10 razy z rzędu niż firma google updanie:P ) Reasumujac aktualizacja mmi do najnowszej wersji 5092 nie daje google earth a daje widok satelitarny innej firmy , radze pozostać na wersjach oprogramowania poniżej QC5092.
  6. Warto zaznaczyć że widok satelitarny ten oficjalny jest gorszy niż poprzedni Google earth producentem jest MAXAR a tutaj mamy tradycyjny google earth
  7. Nie róbcie updatetów do wersji 5092 bo stracicie mozliwosc google earth , 5092 QC ma tylko widok satelitarny MAXAR ktory jest gorszy od google earth i wymaga aktywnej licencji z my audi , zostancie na wersjach softu 3xxx 4xxx wtedy bedzie mozna wszystkim zdalnie uruchomic google bez licencji connect
  8. Rozwiazanie banalnie proste - zarejestrowac VAT EU
  9. tak natomiast watpie zeby tam byli tacy madrzy ze stwierdza ze np nie bylo carplay a jest i to napewno jest powodem tego ze swiatlo nie swieci albo silnik niema mocy:P najczarniejszy scenariusz to taki gdzie z nie wiadomych wzgledow jednostka padnie i nie wstanie , zatem jest z nia calkowity brak komunikacji i watpie zeby co kolwiek mogli sprwadzic
  10. Sądze ze ta usługa raczej dlugo nie bedzie dostepna natomiast co do gwarancji na 99% jej sie nie straci dlaczego? ponieważ w sterowniki nie bedzie zadnych bledow a brak bledow nie wskazuje na poszlaki aby ktos stwierdzil ze cos moglo byc robione poza aso:)
  11. już na początku roku będzie możliwość aktywacji Smartphone oraz nawigacji w MIB3 oczywiście poza ASO
  12. podjedz do myslowic sprwadzimy z krakowa masz rzut beretem
  13. To się podświetla tylko jeżeli karta z oprogramowaniem jest włożona i widoczna , inaczej nic sie nie podswietli
  14. Oczywiście błąd SVM po aktualizacji jak najbardziej moge skasować natomiast nie zdalnie tylko już stacjonarnie lub jezeli ktos ma program VCP to poinstruje , natomiast niema żądnego wpływu na działanie auta i jednostki
  15. Nie aktualizuj nowego softa ponieważ stracisz możliwość Google earth na rzecz dużo gorszego MAXAR , pozostaw ten soft jaki masz i przywrócimy Google earth prawdziwe bez terminowej licencji
  16. Mozna uruchomic sport display w klasycznych zegarach
  17. nie spotkałem się zeby vcds w a4/q5/q7 przyjmował S12345 chyba że jakąś aktualizacje zrobili
  18. VCDS nie jest w stanie uruchomić developer menu w platformie MLB EVO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.