Treść opublikowana przez Deniro
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
NaviTronic + Eliza
-
MMI Audi Q3
sam nie zrobisz
-
Montaż virtual cockpit w MIB Audi A4 B9
?
-
Montaż virtual cockpit w MIB Audi A4 B9
VC bez dwóch zdań
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Serwis rzadko kiedy ingeruje w takie sprawy
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Nie przejmuj się to nie tylko twoja opinia bardzo wiele ludzi ma z tym problem , wczoraj wracałem z Tragów z Poznania 3 razy kazała mi robić zawrotki , niestety musiałem uruchomić Gm. Ja naprawde nie reklamuje tutaj swojego produktu bo od tego mamy FB . Allegro , i inne rozgłosy klientów - nie neguje działania MMI plus aczkolwiek nawigacja wg mnie jest Przecietna za te pieniądze . i udowodnię to w teście Jak najbardziej wskazuje w prawym dolnym rogu MMI . To tylko rzut - obraz . Mamy patenty swoje. Pozdrawiam
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Wszystkie MMI PLUS , dopiero A8 D5 wprowadzili nowy system marki Alpine który wypada o niebo lepiej choć dalej jest nie dosyt. Znaki pokazywane w MMI ( bez funkcji odczytywania z kamery jeżeli ktoś niema) są bardzo słabe i nie aktualne a system rozpoznawania mowy jest doskonały po niemiecku angielsku , polski jest dramatyczny wymowa również. Jak już wspomniałem mówimy o strikte navi MMI plus , bez tych dodatkowych opcji , dokłądając te wszystkie opcjie cena winduje w górę Wydaje mi się że Prymitywnie wypada MMI Plus w porównaniu i praktyce - Nie pokaże informacji o patrolach , system ONLINe jeżeli ktoś ma licencje i SIM bo to oczywiście też dopłata , jest spóżniony o 15min względem tych nawigacji "prymitywnych" , Google maps , waze , carplay amatorskie ? ok niech i tak będzie. Jest - Google maps działa o niebo lepiej. Nie bardzo wiem o czym mówisz ,- jailbrake nie jest wymagany. Reasumując widząc to co się dzieje jak ludzie uciekaja ze standardowych MMI PLUS z całej europy - Niemcy , Czesi , Austriacy , Polacy - na koszt Carplay i Android auto zatem samo mówi to za siebie. System MMi PLUS jest jak najbardziej OK , ale miernie wypada z innymi darmowymi aplikacjami na rynku , a dokładając te wszystkie rarytasy do mmi plus w zwyklym nie wiem audi a6 , cena zrobi sie grubo ponad 30,000zł z HUD itp itd baaa mało tego , nie dość że wyłączyli wam SV to jeszcze wkrótce wyłącza system rozpoznawania znaków z kamery chyba że kupicie licencje to tak miedzy nami Na dniach zrobie reportaż ciekawy i pokaże wszystko "czarno na białym" jak działa docelowy MMI vs Carplay , zrobimy ankiete i wrzucimy na YT Pozdrawiam miłego weekendu:)
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Tu na szczęście żadnych gratów nie trzeba wozić bo wszystko jest zintegrowane z MMI więc porównanie kiepskie . ja np nigdy na siłownie nie chodziłem a poszedłem spodobało mi się i chodze od 5 lat ciężko opiniować coś czego się niema a w polskim internecie i forach samochodwych az huczy od takich właśnie opinii osób które nie mają pojęcia pozdrawiam
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
To chyba pokazuje że nie mam ciśnienia na nasze usługi skoro nawet ci nie wyceniłem - przyjeżdżają do nas ludzie z całej europy także niema kompletnie ciśnienia na jakie kolwiek reklamy na forach czy jeden użytkownik więcej czy mniej Mam mocno negatywne podejście co do ceny tego MMI plus to co oferuje nie jest warte tej ceny bo mocno kuleje , nie będe przeprowadzał ankiety - to jest tylko moja opinia + klientów którzy przyjeżdzają na usługe aktywacji carplay z uwagi na słabe zadowolenie standardową nawigacja , która ma kiepskie mapy w porównaniu do google maps czy innych map ONLINE Ja tego nie neguje - informuje tylko że są dużo lepsze rozwiązania za o wiele mniejsze pieniądze niż kilka-kilkanaście tyś zł gdzie jeszcze ci nagle Streat viev wyłączają
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Wyłączone wszystkim musiałeś dawno widzieć
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Mam - jeżdżę z takim systemem szału niema za te pieniądze , Navi jest kiepska , znaki drogowe przestarzałe - wpisywanie kiepskie . system rozpoznawania mowy kiepski. Chyba dawno nie sprawdzałeś bo Audi wyłączył ta opcje ( możliwość odblokowania ) Nie bardzo wiem czym wspiera kierowce ? w a6 a7 a8 jak masz matrix to gada z navi jak nie masz nie gada , nie wiem co jeszcze "wspiera" kierowce ? Jak masz SIM i wykupioną licencje ONLINE to poinformuje cie o korkach oczywiście z 15min opóźnieniem do google maps. co dalej ? Carplay Prymitywny ? pojeździsz parę dni na janosiku czy waze zaoszczędzisz pare stów na mandatach to pogadamy MMI PLUS 2018 jest kiepskie za te pieniądze to jest bezdyskusyjne i dużo ludzi to potwierdzi ale też tacy jak ty będą bronić jak lwica bo siano wydane Carplay robi jak chce MMI plus 2018 w ktorym w zasadzie nic niema ciekawego , Masz swoje MMI PLUS za 15900 lista "udogodnien" jest imponująca
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Chyba tobie nie działa - ja tego nie zauważyłem To jest dodatkowa opcja płata - mówimy o stricte -nawigacji. Trzeba mieć SIM - nie każdy ma Nie każda - Musiz mieć usługe Online wykupiona I dostep do internetu Mapy nie są aktualne są zawsze poł roku do tyłu. czyli wydanie 2018 jest z czerwca 2017. Bezpieczne wprowadzenie celu raczej wymaga spojrzeć na ekran Mam A 2016 z nawigacją MIB 2 - nie korzystam wole Google maps , Waze , yanosik Nie reklamuje opisuje jako najzwyczajniejszy użytkownik. + opinie kloentów Jest to nawigacja producenta DELPHI - nie MMI plus. Na karte ze słabymi mapami bez 3D , bez sim , z drogimi aktualizacjami Reasumując ja nie neguje działania i funkcjonalności MMI PLUS uważam tylko ze nie są warte pieniążków które zapłaciliście przy konfiguracji , Carplay za 1500zł bije na łeb MMI PLUS gdyby były w podobnych pieniądzach to OK ale to są za duże kwoty wg mnie i wielu innych ludzi
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
Generalnie Te nawigacje fabryczne są bardzo kiepskie za cenę którą oferuje producent - poprzeczka idzie do góry A6 A7 A8 - Navigacje High Plus to koszt już dopłaty 18,000zł sory ale wg mnie za te pieniądze to jakaś kompletna porażka , owszem doprowadzi do celu , fajnie ze jest itp itd ale za 18,000zł ? Ja osobiście pracuje na tych nawigacjach dziennie i mam jakieś rozeznanie w śród klientów generalnie każdy narzeka i interesuje się jedynie funkcja ASI - Audi smartphone która ratuje całą sytuacje Audi voice recodnize jak najbardziej działa w trybie Carplay wystarczy przytrzymać dłużej przycisk na kierownicy - jest dużo lepszy niż standardowy AUDI - do standardowego AVR trzeba czasmi mówić jak do UFO żeby zrozumiał , pomijajać systemy bez SIM wyszukiwanie punktów po adresie miejscowości dramat , ok jest toucth itp lecz należy się zatrzymać , wpisywać itp itd , w Carplay nie ma czegoś takiego - nawet nie trzeba nic naciskać - wystarczy ładnie powiedzieć "ok google" lub "Hi Siri". możemy zapytać o wszystko , o korki , o pogode , o wiadomości jedzenie itp itd. Nie wiem w czym kabel przeszkadza ? podpinasz telefon chowasz do podłokietnika i tyle , wszystkie informacje zostaną wyświetlone na ekranie , połączenia , smsy , Messenger z FB , powiadomienia. może w przyszłości będzie można bez kabla kto wie. Aplikacje Carplay są zadowalające - oczywiście jak ktoś niema to będzie negował i krytykował bo niema jak to polak. ci co mają bardzo chwalą. Aplikacje typu Youtube to rewelacja , WAZE , Google Mapy , gdzie mamy traffic na żywo dużo lepszy niż standardowy ONLINE audi który jest do tyłu 15min wzgledem GOOGLE , oczywiście jakość map - dramat nawigacja często prowadzi pod prąd , objazdem , dane o ograniczeniach prędkości również często się nie pokrywają. Wg mnie Carplay bije na łeb na szyje standardowe nawigacje - Nie wspomnę już o takich gadzetach jak informacje o patrolach policji , suszarek , robotów drogowych czy innych. Reasumujac - Nawigacja Audi MMI PLUS - bardzo OK , ale za 12-18tyś zł ? bez przesady pozdrawiam Navitronic
-
Audi Smartphone Interface ASI
2677.94 + roboczo godzina:P
-
Traffic ruch ON LINE MMI 3G+
Można do mib
-
Nieudana aktualizacja MMI 3G HDD
wyślij naprawimy
-
Audi Smartphone Interface ASI
Nie wiem zapytaj w ASO , ingerencje HW napewno nie będą tolerowane , zmiany SW są nie widoczne
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Deniro + Eliza
-
Audi Smartphone Interface ASI
Nic Vagiem nie ruszysz w tym aucie są inne metody po USB-Enthernet
-
Traffic ruch ON LINE MMI 3G+
Do ruszenia tylko MIB był priorytetem
-
Traffic ruch ON LINE MMI 3G+
[ Dodano: 2017-12-19, 21:15 ] Pierwsza na świece A7 2016 USA z funkcją ONLINE w europie , w porównaniu do 3GP? pokrycie większej ilości dróg a nie tylko drogi głowne
-
Odwarzanie Video free
nie da sie ! nie dziala YT poprzez Carplay/mirrorlink
-
Audi Connect
nie zawsze i nie w każdej kwestii mnie nie raz nauczyło życie że to co najdroższe wcale nie jest najlepsze
-
Audi Connect
Bzdury opowiadasz mnóstwo ludzi nie dokupuje różnych pakietów czy systemów w konfiguratorzę bo porostu się nie opłaca , odbierają auto i doposażaja na własną rękę włąśnie u ludzi mocno ogarnietych w temacie i każdy jest zadowolony a pisząc takie rzeczy "erkan padnie" obrażasz takich ludzi jak Wrclaguna , ja , czy wielu innych ludzi którzy robią kawał dobrej roboty jak już mówiłem kwestia indywidualna , jeden woli mieć spokojną głowe i wydać kupe siana w salonie bo go na sto stać i chwała mu za to a drugi woli otworzyć przeglądarke , wpisać kilka fraz w google /allegro wykonać jeden darmowy telefon i ma pare tyś zaoszczędzone na wakacje z rodziną tyle odemnie ale jak najbardziej rozumiem też ciebie i nie mam nic do ludzi którzy płacą za to w ASO to są ich pieniądze ich sprawa i nic nam do tego ale pisanie takich rzeczy na forum "kombinowie" , "coś sie zepsuje " to istna obraza ludzi mocno bardziej utalentowanych aniżeli praktykantów nie doświadczonych pracowników w ASO co nie potrafią nawet czegoś zakodować w aucie jak się 10 ludzi nie zbierze i 3 telefony z centrali. pozdro
-
Audi Connect
ja tu kombinowania nie widzę a jedynie oszczędność jeden wyda 12,000zł a drugi wyda 4x mniej a efekt ten sam kwestia indywidualna , branża automotive potrzebuje obydwu rodzaju klientów gdyby wszyscy robili poza ASO to by oni swojego też nie zarobili