Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deniro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deniro

  1. i nic nie trzeba konwertowac ? sciagasz kopiujez na sd i wrzucasz do czytnika i mmi samo sobie ustawia rozdzielczosc?
  2. idzie to u kogos kupic poza aso ? jaki koszt w aso ?
  3. hmm kilka a nie tylko jedni czasem ?
  4. albo sie skonczyla licencja
  5. Pewnie dlatego ze soft nie aktualizowal B&O bo już został sterownik kiedyś zaktualizowany w ASO online, w nowych a6 a7 a8 tez jest tak samo czasem pomimo starego soft w systemie w bose czy bose jest juz wgrany nowy i soft nie aktualizuje nic
  6. samo nie wystartuje musisz wejsc w menu langauge i wybrac interesujacy cie jezyk i dopiero ruszy ale jak grzesiek pisze wyzej z tego co wiem z sd nie zaskoczy tylko z cd ale sprwadz
  7. nie wiem co macie za karty u mnie wchodzi wszystko bez usuwania folderow
  8. spalic nie spalisz wywala parapetryzacje i tyle 30sek i stawiasz na nogi
  9. Wszystko jest usuwane mapa działa tylko z softem 900
  10. 3G PLUS Software K0900 do 6.22.4 . Mapa aktywowana bez kaleczenia jednostki , TMC work's , Trafic Online , Audi Connect , VIN Widoczny image upload no compression
  11. miałem taki przypadek w Q7 , ejcect lock był wyłączony a płyta nie wychodziła , pomogło wymuszenie przez vcds
  12. takie coś to pikuś gorzej jak wyskoczy Missing HMI section in metainfo
  13. Jak co to naprawiam takie 3G:)
  14. Wszystko musisz wywalić w dodatku nie masz światłowodu to juz wogole masakra
  15. Jako że odpuszczenie 3G+ dla starszego 3G HDD było by do przyjęcia , to różnica między zwykłym Basic 3G Basic a 3G+ jest spora także szukaj ze srebrnymi przyciskami ale nie powinien być to też priorytet bo to tylko system nawigacji z dyskiem twardym w zależności od wymagań wg mnie są "ważniejsze" opcje wyposażenia które dla mnie byłby bardziej przydatne aniżeli 3G+
  16. Pisze jak byk na panelu centralnym audi concert lub symphony
  17. Wymuś wysunięcie płyty vcds lub odblokuj poprostu.
  18. To nic nieda bo ona sama w sobie już przed aktualizacją była wadliwa tj nie potrafiła odczytać metainfo.txt
  19. A nie wymusiłeś czasem updatu z bootloadera ? ostatnio panuje taki trend , jęśli zmieniarka nie czyta metainfo z trybu update to nie można na siłe wymuszać updatu z bootloadera a ty zapewne tak zrobiłeś , miała problem z updatem softu i pewnie jakiś błąd wkradł się podczas aktualizacji pewnych sterów , pasuje tutaj naprawić zmieniarke albo wstawić nową i od nowa przeprowadzić pełen update nie z bootloadera
  20. Najlepsza na polskie jest Automapa i żadna farbryczna navi jej nie dorówna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.